رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. دیجیتال مارکتینگ
  4. »
  5. آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چه خدماتی ارائه می دهد؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چه خدماتی ارائه می دهد؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ

امروزه بازاریابی دیگر مثل گذشته نیست. در گذشته شرکت ها برای این که خود را به مشتریانشان معرفی کنند دست به استخدام بازاریاب می زدند. بازاریاب ها به سراغ مشتریان می رفتند و با تکنیک هایی که به آنها یاد داده شده بود و یا در طول زمان به صورت تجربی به دست آورده بودند، مشتریان را قانع می کردند از خدمات یا کالاهای شرکت استفاده کنند.

بازاریابی به شیوه سنتی علیرغم این که شرکت ها را به سود می رساند ضعف هایی داشت. یک بازاریاب سنتی باید برای هر مشتری به صورت مجزا وقت می گذاشت تا او را با خدمات آشنا کند. یک بازاریاب سنتی خسته می شد و نیاز به استراحت پیدا می کرد. یک بازاریاب سنتی در هر زمانی نمی توانست به مشتریان خدمات بدهد.

این مشکلات بود تا این که تکنولوژی پیشرفت کرد. اینترنت برای تبلیغات و بازاریابی کردن بستر مناسبی به وجود آورد. شرکت ها وقتی دیدند که این سبک از بازاریابی مشکلات روش سنتی را ندارد رو به استفاده از آن آوردند. بازاریابی دیجیتال به صورت همزمان می تواند به هزاران و میلیون ها نفر خدمات بدهد. خستگی در چنین روشی معنا ندارد. در همه ساعات شبانه روز در دسترس می باشد.

بسیاری از آژانس ها امروزه خدماتی را ارائه می دهند که به دیجیتال مارکتینگ معروف شده است. در واقع قبل از این که بدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ باید بدانید به چه جایی آژانس اطلاق می شود و در ادامه باید دانست دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یعنی چه و چرا این قدر استفاده از آن گسترش پیدا کرده است.

 

آژانس کجاست؟

قبل از این که بدانیم آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ضرورت دارد که با مفهوم آژانس آشنا شوید و بدانید که اصلا به چه جایی اطلاق می شود. آژانس مکانی است که تعدادی افراد متخصص در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر در آنجا گرد هم آمده اند و به شرکت هایی که به آنها مراجعه می کنند خدمات ارائه می دهند.

 

دیجیتال مارکتینگ یعنی چه؟

بعد از رشد اینترنت شیوه ای از بازاریابی باب شده است که با به کار بستن تکنیک ها و استراتژی های خاص به شرکت ها در فضای الکترونیک کمک می کند تا بیشتر از قبل مورد بازدید کاربران قرار بگیرد. قرار گرفتن بیشتر در معرض کاربران احتمال استفاده از کالا و خدمات را بالا می برد و به میزان درآمدهای شرکت می تواند بیفزاید. دانستن دیجیتال مارکتینگ یعنی چه؟ کمک بزرگی می کند که بدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست  و سایت دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی را ارائه میدهد؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

نوعی آژانس خدمات رسانه ای و الکترونیک است که افراد متخصص و با دانش را در زمینه تکنولوژِی به کار گرفته است. با کمک افراد با دانش به کسب و کارها کمک می کند تا به وسیله ابزار خاصی مثل وب سایت، تیزر تبلیغاتی و سئو سایت بیشتر از قبل مشتریان را به سمت استفاده از خدمات شرکت سوق دهد و بر میزان درآمدشان بیفزاید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ چه اهدافی را دنبال می کند؟

آژانس ها به ارائه خدمات دیجیتال به مشتریان می پردازند و تلاش می کنند تا شرکت ها بیشتر از قبل به اهدافی که دارند نزدیک شوند برای این که بهتر درک کنید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ به بعضی از این اهداف اشاره می کنیم.

مهمترین هدفشان جلب رضایت شرکت ها است.

کمک به توسعه هر چه بیشتر شرکت ها

جذب مشتریان جدید برای شرکت ها

بالا بردن بازدید وب سایت تجاری شرکت ها

کمک به فروش بیشتر محصولات شرکت ها

کمک به استفاده بیشتر از خدمات شرکت ها

 

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ به مشتریان

دانستن خدماتی که آژانس ارائه می دهد کمک می کند تا بهتر بفهمیم آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ در ادامه برای شما خواننده عزیز و گرامی این خدمات را نام برده و صرف آَشناییتان مختصر و مفید توضیح می دهیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مشاوره کاری در زمینه فروش:

دانستن در مورد مشاوره کاری که آژانس ارائه می دهد به شما خواننده عزیز و گرامی کمک می کند تا بهتر بفهمید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ یکی از مواردی که معمولا شرکت ها بسیار به آن نیاز دارند مشاوره در زمینه کاری است که مشغول انجام دادنش هستند و این که بدانند چگونه میزان فروش خود را بالا ببرند.

آژانس های دیجیتال مارکتینگ افرادی را در استخدام خود دارند که در زمینه مشاوره دادن به کسب و کارها تخصص دارند. شرکت ها قبل از این که برایشان کاری در حیطه بازاریابی الکترونیک صورت پذیرد به سراغ این افراد می آیند تا در مورد خدماتی که قرار است دریافت کنند و بر روی تجارتشان اثر بگذارد مشورت بگیرند.

مشورت با این افراد باعث می شود تا مدیران شرکت ها به این اطمینان برسند خدماتی که دریافت خواهند کرد باعث بهبود اوضاعشان خواهد شد. و همچنین از نوع خدماتی که قرار است به آنها ارائه شود باخبر خواهند شد و میزان بودجه ای که باید اختصاص دهند دستشان خواهد آمد.

 

طراحی سایت:

یکی دیگر از خدماتی که آژانس ارائه می دهد طراحی کردن سایت برای کسب و کارها است. یک بیزینس برای این که بتواند در عصر حاضر رشد کند نیاز به سایتی دارد که بر اساس اصول طراحی شده باشد تا بتواند کاربران اینترنت را به سمت خود بکشاند.

برای این که بدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ باید به طراحی دقیق و هوشمندانه یک سایت که به درآمد خوبی در بازار تجارت رسیده است توجه کنید. این جور سایت ها معمولا در طراحی شان اصولی رعایت شده است که توانسته به موفقیت برسد. شرکت ها برای این که بتوانند به موفقیت برسند ضرورت دارد با آژانسی همکاری کنند در این زمینه تجربه دارد و قبلا امتحان خود را به خوبی پس داده است.

 

ایجاد کمپین های تبلیغاتی:

یکی دیگر از کارهایی که آژانس های بازاریابی برای کسب و کارها انجام می دهند این است که با شیوه های نو سعی می کنند آنها را به کاربران بیشتری بر روی اینترنت نشان دهند. نشان داده شدن شرکت ها به کاربران بر روی اینترنت کمک می کند تا فروش محصولات شان بیشتر شود.

در ایجاد کمپین یک بنر یا تیزر تبلیغاتی می سازند و آن را بر روی پیج اصلی شرکت و یا بر روی پیج های بیزینسی به نمایش میگذارند تا این چنین بر میزان بازدید کنندگان افزوده شود. امید است دانستن این نکته به شما خواننده گرامی کمک کرده باشد تا بدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ و خدماتش چقدر به کمک کسب و کارها می آید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بهینه سازی سایت:

مسئله بهینه سازی کردن سایت بسیار مهم است و آن را باید به آژانسی سپرد که کارنامه درخشانی در این زمینه دارد و همکاری های زیادی از قبل انجام داده است. بهینه سازی سایت مامولا شامل کارهایی مثل انتخاب صحیح رنگ متن ها، انتخاب فونت مناسب، چینش صحیح منوها، اتصال به سرور سریع و غیره است.

یک سایت اگر به نحو صحیح بهینه سازی شود کاربران را بیشتر به سمت خود جذب می کند. کاربران سایتی را ترجیح می دهند که فونت و رنگ مناسب داشته باشد، نوشته ها و صفحاتش سریع بارگذاری شود تا معطل نشوند. قطعا مسئله بهینه سازی سایت بهتر نشان می دهد که آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و خدماتش چقدر به کار می آید.

 

تولید پادکست:

یکی از چیزهایی که آژانس ها دست به ساختنش می زنند پادکست است. به محتواهای صوتی ای گفته می شود که استفاده از آنها رایگان است و برای آموزش یا تعامل بیشتر با مخاطبان یک سایت تولید می شود که معمولا بسیار جذاب و مفرح هستند. تولید پادکست به تنهایی نشان می دهد آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چقدر خدماتش به نفع شرکت ها است.

 

توسعه وب سایت و اپلیکیشن:

یکی دیگر از خدماتی که آژانس ها ارائه می دهند توسعه دادن وب سایت شرکت ها و اپلیکیشن آنهاست. توسعه سبب می شود تا کاربردی تر شوند و آدم های زیادی را به سمت خود بکشانند و به سود شرکت ها بیفزایند. توسعه همین وب سایت ها اهمیت دانستن آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چرا خدماتش اهمیت دارند را نشان می دهند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

تولید انواع تیزر تبلیغاتی ویدئویی:

مهم ترین خدماتی که آژانس ها ارائه میدهند تولید تیزر تبلیغاتی است. این تیزر نماینده شرکت ها در بازار تجارت الکترونیک است و کمک می کند تا آنها به بهترین نحو به کاربران نمایش داده شوند. این تیزرها باعث فروش بیشتر محصولات می شوند.

تیزرها انواعی دارند. معروف ترین نوع آنها موشن گرافیک و تیزر رئال است که برای معرفی شرکت ها به کار برده می شوند. موشن گرافیک انیمیشنی است و تیزر رئال واقع گرایانه است. تولید همین تیزرها نشان می دهد که اهمیت آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چرا باید درباره اش دانست.

 

سخن پایانی

در مقاله بالا قطعا متوجه شدید آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ولی برای این که یاد آوری کرده و بحث را  جمع کنیم مختصر در موردش می گوییم. آژانس دیجیتال مارکتینگ مکانی است که توسط افراد متخصص خدماتی به کسب و کارها داده می شود تا بهتر از قبل بتوانند به نمایش دربیاید. از طریق همین به نمایش درآمدن بر میزان مشتریانشان افزوده می شود و می توانند فروش بیشتری داشته باشند.

در انتها لازم به ذکر است که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با سالها تجربه و دانش آماده است تا خدماتی مثل ساخت انواع تیزر تبلیغاتی، طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت، مشاوره فروش را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و کیفیت تنها کافی است تا با واحد روابط عمومی مان تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *