رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. بررسی بهترین تیزرهای تبلیغاتی منتشر شده

بررسی بهترین تیزرهای تبلیغاتی منتشر شده

بهترین تیزرهای تبلیغاتی

به عنوان یکی از مهم ترین محتواهای مربوط به سایت ها، شبکه های اجتماعی و …، تیزرهای تبلیغاتی جایگاه بسیار مهمی دارند. برای اینکه تیزر تبلیغاتی خیلی خوبی داشته باشید باید بهترین تیزرهای تبلیغاتی را مورد بررسی قرار دهید، و نکات مختلف و مهمی را از آنها برداشت کنید.

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، قصد داریم که تیزر های تبلیغاتی مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم و نکاتی را در رابطه با بهترین تیزرهای تبلیغاتی را برای شما روشن کنیم.در ابتدای مقاله با تعریف و توضیح ویدیوی تیزر شروع می کنیم.

ویدیوی تیزر چیست؟

همانطور که از نام ویدیوی تیزر بر می آید، ویدیو تیزر، ویدیویی است که با استفاده از آن می توانید، محصولات خود را به کاربران تان معرفی کنید و همچنین بهترین راه برندسازی برای تجارت و بیزینس شما، ساخت ویدیوی تیزر تبلیغاتی است.

برای مشاهده تعرفه ساخت تیزر، به صفحه ی اختصاصی تیزر تبلیغاتی در رسانتو مراجعه فرمایید

چه کارهایی انجام دهیم تا بهترین تیزرهای تبلیغاتی را تولید کنیم؟

 • از المان ها و موارد ترغیب کننده برای کاربران تان در ویدیو تیزر تبلیغاتی استفاده کنید.
 • ویدیوهای تبلیغاتی دیگر را مورد بررسی قرار دهید. ببینید دیگران در ویدیو تیزر تبلیغاتی خود چه مباحثی را مطرح کرده اند؟ از چه المان هایی استفاده کرده اند؟ و … .
 • از موسیقی مناسب استفاده کنید، چرا که بهترین راه برای انتقال احساسات همان موسیقی است.
 • در کانال های مختلف و جاهای متفاوتی، ویدیوی تیزر تبلیغاتی خود را منتشر کنید.
 • تیزر های تبلیغاتی مختلفی که در بازار وجود دارد را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. و از تمامی المان های جذابی که آنها استفاده کرده اند، سعی کنید که استفاده کنید.
 • از جملات تاثیرگذار که باعث فعالیت بالای کاربران تان می شود استفاده کنید. جملاتی مانند به زودی بر میگردیم و …، که باعث فعالیت و درگیر شدن کاربران می شود استفاده کنیم.

بهترین تیزرهای تبلیغاتی

بررسی تعدادی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی منتشر شده

 • بررسی Slack به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

Slack یک نرم افزار است که با استفاده از آن می توان به طور گروهی کار کرد. اما مسئله ای که در ویدیوی Slack باعث شده است که به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی معرفی شود، این است که در این ویدیو به طور همزمان از ویدیو زنده و همچنین انیمیشن در پس زمینه استفاده شده است. این خلاقیت باعث شده است که که تیزر تبلیغاتی Slack در میان این لیست قرار بگیرد.

 • بررسی تقویم گوگل به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

گوگل شرکتی است که ما را از لحاظ تکنولوژی بسیار به روز نگه داشته است. با تقویم گوگل می توان کارهای زیادی از جمله بررسی تاریخ، بررسی تاریخ میتینگ ها، تاریخ اتفاقات را مشخص میکنید، یادداشت برداری کنید و … . در تیزر تبلیغاتی تقویم گوگل از صحنه های زنده در کنار موشن گرافیک ها و همچنین بررسی از روزهای مختلف ماه انجام گرفته شده است.

 • بررسی G-shock به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

در این ویدیو، از المان هایی که نشان دهنده ی سختی و سفتی است استفاده شده است. از سختی و مقاومت آب در آن استفاده شده است. انیمیشن های سه بعدی در آن دیده می شود. از طرفی، آهنگ و رنگی بسیار هیجان انگیز در آن مورد استفاده قرار گرفته شده است که باعث جذابیت بسیار زیاد آن شده است.

 • بررسی square reader به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

همه ی ما می دانیم که مباحث مالی، مبحثی کاملا کسل کننده است. ولی در این ویدیو می بینیم که با ترکیب تصاویر زنده، تصاویر سه بعدی، انیمیشن و … استفاده شده است. 

 • بررسی 6 Oneplus به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

در این تیزر تبلیغاتی برندسازی را می بینیم. این ویدیو کاملا هیجان انگیز است و به شکل بسیار خوبی در ذهن مخاطب به جای می ماند. هرچند که  Oneplus برندی بسیار معروف است، ولی باز هم برای برند خود چنین ویدیویی را ساخته اند. این ویدیو که معرف تکنولوژی است، بسیار هیجان انگیز است.  

 • بررسی Google Home به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

باز هم یک تیزر تبلیغاتی عالی از گوگل. معرفی Google Home، به کاربران. با استفاده از Google Home می توان موسیقی پخش کرد، صدا ضبط کرد، در موتورهای جستجو، جستجو کرد و … . با استفاده از این تیزر تبلیغاتی، گوگل کاملا کاربری Google Home را به مخاطبان نشان داده اند. آنها در این ویدیو از تصاویر سه بعدی، انیمیشن و … استفاده کرده اند و ویدیوی بسیار جذاب ساخته اند.

 • بررسی Oculus به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

این ویدیوی تیزر تبلیغاتی، یک تیزر برندسازی است. با معرفی این برند، نمایش تکنولوژی جدید که تمامی بازی ها بدون سیم و به صورت وایرلس انجام می گیرد. با استفاده از این ویدیو به مخاطبان نشان داده می شود که می توانند بهترین تجربه ی بازی را داشته باشند، یک تجربه ی جدید. و در نهایت یک پیغام بسیار واضح را با استفاده از تیزر تبلیغاتی به مخاطبان برساند. 

برای بررسی و مشاهده ی نمونه تیزر های منتشر شده، می توانید به مقاله ی اختصاصی معرفی نرم افزار های تیزر تبلیغاتی مراجعه فرمایید

بهترین تیزرهای تبلیغاتی

 • بررسی زنگ در به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

یک تیزر تبلیغاتی در مورد زنگ در است. زمانی که زنگ در زده می شود، تصویر فردی که در پشت در قرار دارد، برای صاحب خانه پخش می شود. علاوه بر تصویر، صدا هم پخش می شود. یعنی طرفین می توانند با هم صحبت و بحث کنند. نقطه ی قوت این تیزر در صدا های بکار رفته در آن است. یک صدا از اول تا آخر تیزر تمامی داستان را برای ما تعریف می کند. در کنار آن، همچنین از مزایای این زنگ که با وای فای کار می کند، هم صحبت زیاد می شود. 

 • بررسی Acorn به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

آیا محصولات تان زیاد هستند؟ آیا دارای توضیحات و جزئیات زیاد هستند؟ آِیا مباحث شما مربوط به مطالب مالی هستند؟ در تمامی این شرایط می توانید یک تیزر تبلیغاتی مانند Acorn بسازید. این کارت علاوه بر اینکه شما را قادر می سازد که وسایل مورد نیاز تان را خریداری کنید، بلکه کمک می کند تا سرمایه گذاری کنید، سرمایه تان را ذخیره کنید، پول بدست آورید و … . این ویدئو به خوبی تمامی جزئیات محصول را توضیح می دهد و با آرامش کاملا محصول را برای مخاطب تشریح می کند. 

هدف از بررسی بهترین تیزر تبلیغاتی ها

یکی از مسائلی که رسانتو در پی آن است، بالا بردن سطح استاندار های تولید محتوا در حوزه های مختلف است.حال در این مطلب به بهترین تیزر تبلیغاتی هایی که تا کنون تولید و منتشر شده اند پرداختیم، آن هم با دلیلی روشن که می خواهیم تیزر تبلیغاتی هایی که در مقام جهانی تولید می شوند را مورد بررسی قرار دهیم.
این مسئله به کاربران کمک خواهد داد تا با دید بهتر نسبت به تیزر تبلیغاتی ها، سطح توقع از استاندارد های تیزر تبلیغاتی را بالا ببرند و نمونه های داخلی که با هزینه های زیاد طراحی و تولید می شوند را با نمونه های خارجی و نکاتی که در نمونه های خارجی رعایت می شوند، در مقام قیاس قرار دهند.شما می توانید حتی نمونه های تبزر تبلیغاتی رسانتو را هم با نکات و آگاهی که در اختیار دارید با نمونه های دیگر منتشر شده از تیزر تبلیغاتی مورد بررسی قرار دهید.
تیزر تبلیغاتی

سخن پایانی بررسی بهترین تیزرهای تبلیغاتی منتشر شده

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، موارد بسیار متفاوتی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی که در دنیا منتشر شده بود را به نمایش گذاشتیم.اگر که شما هر مدل محصولی داشته باشید، نمونه ای از آن در این لیست قرار دارد. شما باید با بررسی بهترین نمونه های تیزر های تبلیغاتی، ایده های زیادی را بگیرید و تیزر خود را به بهترین شکل ممکن درست کنید. 

در ضمن آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با ارائه ی خدمات ویدیویی مانند ساخت موشن گرافیک می تواند به رونق و افزایش درآمد و جذب مخاطب شما کمک بسزایی را دهد.برای بهره مندی از این خدمات و خدمات دیگر رسانتو مانند سئوی سایت می توانید از طریق مشاوره سئو رایگان ما با متخصصین ما به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *