رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. بهترین خدمات سئو که ترافیک سایت شما را بالا می برد

بهترین خدمات سئو که ترافیک سایت شما را بالا می برد

بسیاری از کسب و کارهای مختلف از سئو برای توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنند. ولی قبل از اینکه شما هم تصمیم بگیرید که از سئو استفاده کنید باید دو مورد مختلف را بدانید. اول اینکه سئو چیست؟ و بعد اینکه خدمات سئو شامل چه مراحلی است؟

پس مطالعه این مقاله را ادامه دهید، تا متوجه معنی سئو شوید و انتظارات خود از خدمات سئو را متوجه شوید. و اینکه زمانی که فرد یا شرکتی را برای خدمات سهام خود انتخاب می‌کنید، باید چه انتظاراتی از او داشته باشید

خدمات مشاوره سئو 

خدمات سئو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که توسط فرد سئو کار یا آژانس سئو به شما در جهت بهبود و توسعه بهینه سازی سایت شما معرفی می گردد. با استفاده از سئو، شما قصد دارید که در نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل نمایش داده شوید. تمرکز شما در این فرآیند روی دیده شدن هر چه بیشتر در موتورهای جستجو است.

خدمات سئو باید شامل چه مواردی باشد؟

در سال های اخیر الگوریتم های موتورهای جستجو، پیشرفت بسیار زیادی کرده اند. و به راحتی می توانند سایت های مختلف را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند. این الگوریتم ها روزانه در حال تغییر هستند. پس ما در زمینه سئو مجبور هستیم که همیشه به روز باشیم. این یکی از دلایل اصلی است که افراد سئوکارانی را استخدام می کنند و این سئو کاران مدام بر روی سایت ها کار می کنند. و این شغل را به صورت مستمر دارند چراکه در صورتی که سایت را رها کنند، سایت تمامی جایگاهی را که قبلاً داشته است را از دست می‌دهد و بهترین سایت های سئو را مورد بررسی قرار دهید.

خدمات سئو

اکثر خدمات سئویی که توسط آژانس های سئو مختلف ارائه می گردد شامل موارد زیر است

 •  سئو داخلی
 •   سئو خارجی
 •   سئومحلی
 • سئو تکنیکال 
 • سئو پادکست و …

برای بسیاری از سایت ها همان انجام عملیاتهای سئو قدیمی، آنها را به نتیجه مطلوب می رساند. 

حال که اطلاعات زیادی در رابطه با خدمات سئو به دست آورده اید، باید در مورد یک موضوع دیگر صحبت کنیم. آژانس سئو یا سئو کاری که شما انتخاب می کنید، باید دارای موارد زیر باشد:

 • دسترسی به سرویس های سئو حسابرسی:

با استفاده از این سرویس ها، آژانس سئو یا سئو کار شما، می تواند نگاهی عمیق به سایت شما و استراتژی که شما داشته‌اید، داشته باشد.حتی اگر که شما استراتژی خاصی نداشته باشید، سئو کار می تواند با نگاهی به این ابزارها، متوجه قسمت های مختلف سایت شما شود و قسمت هایی را که نیاز به توسعه دارند، مشخص کند و قسمت هایی که نیاز به کار بیشتر دارند را کاملا برای شما تعیین کند. ولی یادتان باشد که این ابزار به تنهایی نمی تواند که سایت شما را تحلیل کنند. این ابزار باید در کنار تیم سئو قرار داشته باشد، چرا که ممکن است در مراحلی دچار خطا و اشتباه هم شود.

 • آنالیز کردن رقبا:

اصلا مهم نیست که بیزینس و تجارت شما چه چیزی است. در این مرحله آژانس سئو و سئو کار باید رقبای شما را مورد آنالیز و تحلیل قرار دهند. با استفاده از این تحلیل شما می توانید راحت تر استراتژی سایت خود را بچینید و همچنین از نقاط قوت و ضعف رقبای خود به خوبی استفاده کنید. برنامه تحلیل کردن رقبا را همیشه باید در دستور کار داشته باشید، تا اطلاعات بسیار زیادی را در رابطه با حوزه ی کاری خود و قسمت های مهمی که همه بر روی آنها تاکید دارند، پیدا کنید.

با استفاده از این آنالیز است که شما می توانید همیشه یک پله از رقیب های خود جلوتر باشید. ابزارهایی هم وجود دارند که تحلیل رقبا را انجام می دهند. ولی همانطور که در قسمت قبل هم گفته شد ابزار باید در کنار فرد قرار گیرد. چرا که ابزار ممکن است دچار اختلال و مشکل شود و یا این که اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار ندهد. پس آژانس سئو و یا سئو کار باید در کنار ابزارها قرار گیرند.

برای مشاهده ی تعرفه سئو سایت، به صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو در رسانتو مراجعه فرمایید

خدمات سئو

 • استراتژی منحصر به فرد داشته باشید.

استراتژی منحصر به فرد هسته کار سئو شماست. زمانیکه استراتژی کاملاً مختص بیزینس و کار شما برنامه ریزی می شود، شما می‌توانید بیشترین منفعت را از سئو به دست آورید. به عبارتی می توانید افراد بسیار زیادی را به سایت خود آورده و تعداد زیادی از آنها را به خریدار از سایت خود تبدیل کنید. و این یعنی خدمات سئو در سایت شما نتیجه بسیار خوبی را داده است. 

زمانی که قصد دارید با یک آژانس سئو یا یک سئو کار، کار کنید، حتماً باید مراقب باشید که آن افراد از استراتژی سئو منحصر به شما استفاده کنند. چرا که افراد زیادی  مخصوصاً زمانی که با قیمت کم کار می کنند، از استراتژی های کپی شده و یا استراتژی های دیگران برای شما استفاده می کنند. 

قطعاً زمانی که از استراتژی سایت دیگری برای سایت شما استفاده شود، شما نمی توانید به نهایت منفعت از سئو برسید. در موارد بسیار زیادی، این سایت ها با شکست مواجه می شوند. چرا که به هیچ عنوان به صفحه اول گوگل دست پیدا نمی کنند، و باید این نکته را بدانید که تنها ۲۵ درصد از افراد از صفحه اول عبور می‌کنند و در میان صفحات دیگر دنباله مطالب خود می‌گردند. پس در انتخاب جا و یا فردی که قرار است برای شما خدمات سئو را انجام دهد باید دقت کنید. چرا که ممکن است با انجام دادن چنین حرکتی شما را با شکست مواجه کنند. 

 • بهینه سازی سئو خارجی:

زمانی که قرار است از خدمات سئو یک آژانس استفاده کنید آنها حتماً باید بهینه سازی خارجی را در دستور کار خود قرار داده باشند. سئو خارجی  به عملیاتی گفته می شود که در خارج از سایت شما برای اعتبار شما انجام می گیرد، و باعث می شود که رتبه شما در صفحات گوگل بسیار پیشرفت داشته باشد. بک لینک ها و یا لینک هایی که سایت های دیگر به شما می دهند، اعتبار شما و رتبه شما را مشخص می کنند. شما باید یادتان باشد که کیفیت این لینک ها بسیار با اهمیت است. 

یعنی سایت هایی که به شما لینک می‌دهند، باید با موضوع شما کاملاً مرتبط باشند و اینکه هر چقدر اعتبار آن سایت ها بالاتر باشد، تاثیر بک لینک های آن ها روی سایت شما بسیار بیشتر است. حتی اگر که نمی دانستید که آژانس سئویی که قرار است شما خدمات سئو خود را از آنها بگیرید، بهینه سازی سئو خارجی را انجام می‌دهد یا نه، حتما باید از آنها بپرسید. چرا که این فاکتور بسیار با اهمیت است. آنها باید عملیات زیادی را انجام دهند تا برای شما بک لینک های بسیار خوبی را فراهم آورند.

 • بهینه سازی سئو داخلی:

بهینه سازی سئو داخلی یکی از موارد مهمی است که باید آژانس مورد نظر در برنامه خود حتماً داشته باشد. از جمله مواردی که در بهینه سازی سئو داخلی مورد تاکید قرار می‌گیرد، بهینه کردن تگ های عنوان و توضیحات است، تصحیح کردن تمامی لینک های داخلی است، بررسی تمامی ریدایرکت های موجود در سایت است، درست کردن نقشه سایت است، بهینه سازی کلمات کلیدی است، بهینه سازی سرعت سایت، ظاهر سایت و موارد بسیار زیاد دیگری که حتماً باید در این مرحله مورد بررسی قرار بگیرند و حتماً تصحیح گردد. 

اهمیت بهینه سازی سئو داخلی به اندازه‌ای است که اگر آژانس سئویی بهینه سازی سئو داخلی را برای شما انجام نداد، به این معنی است که آن سایت کلاً خدمات سئو را انجام نمی دهد.

خدمات سئو

سخن پایانی بهترین خدمات سئو 

 در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به تحلیل بهترین خدمات سئو سایت پرداختیم. در ابتدا توضیح دادیم که خدمات سئو به چه مواردی گفته می شود و در ادامه مقاله به این موضوع رسیدیم که زمانی که خدمات سئو می خواهید از یک آژانس سئو و یا یک سئوکار بگیرید باید چه انتظاراتی از آن افراد داشته باشید و این افراد باید چه خدماتی را برای شما فراهم کنند. یادتان باشد که تمامی مواردی که گفته شد بسیار با اهمیت هستند.

همچنین شما می توانید با مشاوره سئو رایگان از اطلاعات جامع و کاملی با رسانتو برخوردار شوید همچنین رسانتو خدمات دیگری را هم مانند ساخت موشن گرافیک و ساخت تیزر تبلیغاتی نیز بهره مند شوید.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را حتما با ما در میان بگذارید.

 

2 پاسخ

  1. با سلام
   تعرفه و پلن های فروش ما به صورت جدول در صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو قابل مشاهده می باشد
   و یا می تونید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *