رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. مجله رسانتو
  4. »
  5. معرفی بهترین پلاگین های افترافکت + کاربرد هر پلاگین افترافکت

معرفی بهترین پلاگین های افترافکت + کاربرد هر پلاگین افترافکت

معرفی بهترین پلاگین های افترافکت + کاربرد هر پلاگین افترافکت

پلاگین های افترافکت

افترافکت نرم افزاری است که امروزه بیشتر کاربران حرفه ای که در زمینه تولید تیزرها و تبلیغات فعالیت می کنند با آن سر و کار دارند و از آن جهت بهبود کیفیت بیشتر کارهای خود بهره می برند تا بتوانند مخاطبان تیزر را بیشتر تحت تاثیر قرار دهند.

معمولا کاربران حرفه ای برای این که بتوانند بهتر از این نرم افزار بهره ببرند اقدام به نصب پلاگین افترافکت می کنند که بر روی سایت های مختلف قابل دسترسی هستند، هر کدام از این پلاگین ها امکاناتی را به نرم افزار اصلی می افزایند تا کارها تسهیل شده و سریع تر به جلو پیش بروند.

برای این که بیشتر با پلاگین های افترافکت آشنایی پیدا کنید تعدادی از بهترین های آنها را برای شما خوانندگان عزیز و گرامی نام می بریم و تا جایی که امکانش باشد توضیحاتی ارائه می نماییم که آگاهی شما نسبت به این ابزارها بیشتر شود.

برای مشاهده نمونه کارهای خلاقانه موشن گرافیک رسانتو اینجا کلیک کنید.

بهترین پلاگین های افتر افکت + کاربرد هر پلاگین افترافکت:

تعداد پلاگین افترافکت بسیار زیاد است و معمولا هر مخاطب با توجه به نیازی که دارد به آنها مراجعه می کند تا بتواند کارهای مربوط به تیزر یا ویدئویی می سازد را به نحو احسن به جلو پیش ببرد. بعضی از این افزونه ها عبارتند از:

Superluminal Stardust

 یک پلاگین افترافکت می باشد که به وسیله آن می توانید به راحتی یک گرافیک سه بعدی را در عرض چند ثانیه ایجاد نمایید، در این افزونه جلوه های گرافیکی به صورت مناسبی مرتب شده اند و این امکان را به کاربران می دهد تا گرافیکی پویا در یک ویدئو ایجاد نمایند.

این افزونه داخل خود صدها جلوه ی از پیش تنظیم شده نیز دارد تا پیچیده ترین کارها را بسیار آسان تر ممکن سازد، ضمنا این پلاگین افترافکت برای ویندوز و مک معمولا تولید می شود اما با توجه به این که دستگاه های آندرویدی زیاد شده است امکان دارد در آینده برای آنها هم در دسترس قرار بگیرد.

Video Copilot Reflection

نوعی پلاگین افترافکت است که ایجاد بازتاب به عناصر گرافیکی دیگر را در سریع ترین زمان برای کاربرانش ممکن می سازد. این افزونه به کاربرانش اجازه می دهد تا بازتاب های دو بعدی زیبا را در فضایی سه بعدی ایجاد نمایند.

این افزونه مناسب برای نمایش و ارائه فیلم ها درون محصولات رسانه ای می باشد، همچنین این افزونه امکان اضافه کردن جلوه اشیاء و متون را به کاربران می دهد که موجب می شود تا سبک رنگ آمیزی و اشکال درون پنل مهیا باشد تا کاربر آنها را به خوبی به کار بگیرد.

Motion Array Adobe Integrations

یک پلاگین افترافکت است که امکانش را مهیا می سازد تا به هر چه لازم دارید دسترسی پیدا کنید، یک ویژگی بسیار برجسته این افزونه جستجوی قوی و سریع داخل فیلترها است تا به آن چیز که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید بلکه وقتتان تلف نشود.

همچنین این امکان را به شما می دهد تا در پس زمینه اش بعضی از امکانات پر استفاده را برای دسترسی سریع تر بچینید تا در زمان کار هر بار نیازی نباشد تا به دنبالشان بگردید و وقت ارزشمند خود را به این صورت از دست بدهید.

Deep Glow

دیگر پلاگین افترافکت است که جلوه های درخششی منسوخ شده را به شما ارائه می دهد، این افزونه کمک می کند تا مخاطب را بسیار بیشتر با ارائه رنگ ها و ترکیب هایی واقعی تر بتوانید تحت تاثیر خود قرار دهید.

داخل افزونه کلی جلوه درخشنده زیبا وجود دارد که هر کدام از آنها در جاهای مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، معمولا با استفاده از این پلاگین افترافکت متن ها را بر روی تیزرها شفاف می کنند تا بهتر توسط مخاطبان یک تیزر دیده و خوانده شود.

پلاگین های افترافکت

Plexus 3

از جمله بهترین و مطرح ترین پلاگین افترافکت می باشد که برای ایجاد فرم و اشکال مولد مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار در وقت سازنده صرفه جویی می کند، معمولا با استفاده از این افزونه کاربران اشکال و دارایی های دیجیتال فوق العاده سه بعدی ایجاد می نمایند.

معمولا برای ایجاد گرافیک های جالب و پارامترهای پویا بر روی تیزرها مورد بهره برداری قرار می گیرد، این افزونه پنل بسیار کاربر پسندی دارد که امکان دسترسی سریع را به مخاطب می دهد و کمک می کند تا جلوه ها بیشتر از قبل بر روی بیننده اثر بگذارند.

Parrot

از دیگر پلاگین افترافکت است که به کاربران در انجام وظیفه سنگین کپی و چسباندن تم های سنگین کمک می کند، همچنین کارهای پیچیده را آسان می کند تا با ایجاد یک لایه متحرک اصلی و انتقالش به لایه دیگر کارهای تکراری را کاهش دهد و در وقت کاربر صرفه جویی کند.

وجود این افزونه برای حرفه ای ها بسیار ضرورت دارد زیرا کمک می کند تا هر بار مجبور نشوند از یک قالب تهی و آماده بهره ببرند، همچنین کمک می کند تا با هر نقطه متحرک به طور جداگانه و مجزا کار کنند تا میزان دسترسی بیشتری برای تغییرات داشته باشند.

Random Text Generator

این پلاگین افترافکت در پس زمینه فیلم ماتریکس که یکی از نمادین ترین صحنه های فیلم های علمی و تخیلی می باشد به کار گرفته شد، این افزونه کمک می کند تا جلوه هایی تخیلی را بر روی تصاویر ایجاد نمایید تا اثر گذاری بیشتر بر روی مخاطبان داشته باشد.

این افزونه امکانش را فراهم می سازد که شکل ها، خطوط و شبکه ها ایجاد شوند، همچنین این امکان را می دهد تا پارامترهایی به صورت جلوه های جالب جهت تغییر جهت اعداد و غیره تنظیم نمایید، این افزونه تا به امروز در بسیاری از انیمیشن های ویدئویی مورد استفاده قرار گرفته است.

Red Giant Trapcode Particular

یک نوع پلاگین افترافکت می باشد که استفاده از آن برای کاربران حرفه ای بسیار ضروری می باشد، ضمنا طبق نظراتی که از کاربران در اینترنت به ثبت رسیده است می توان دریافت که این افزونه بسیار بهتر از افزونه های دیگر کار کاربران را راه اندازی کرده است.

این افزونه به کاربر حرفه ای امکانش را می دهد که ابر، برف، دود، باران را برای مخاطبان سفارشی سازی کنید، همچنین این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا چندین جلوه را برای ایجاد انیمیشن های پیچیده تر ترکیب نموده و تصاویری بی بدیل را سریع تر مهیا سازید.

Mocha Pro

یک پلاگین افترافکت برای ردیابی می باشد که به گفته استفاده کنندگان از بهترین ها در نوع خود است، نسبت به نمونه های قبلی خود بسیار پیشرفت کرده و می تواند امکان کارهایی مثل حذف اجسام، ماسک زدن و غیره را به راحتی بر روی تصاویر مهیا سازد.

این افزونه بر روی بعضی از فیلم های مشهور هالیوود که به جوایز در اسکار هم رسیده اند استفاه شده است که همین خود نشان می دهد که تا چه اندازه حرفه ای است و می تواند تاثیر خوب و مناسبی بر روی نگاه مخاطبان بر جای بگذارد.

پلاگین های افترافکت

Red Giant Magic Bullet Colorista V

یک نوع پلاگین افترافکت است که این امکان را برای کاربرانش فراهم می آورد تا به وسیله اش بتوانند رنگ ها را بر روی یک پروژه زنده تصحیح کنند، این افزونه بسیار محبوب بوده و توسط کاربران زیادی برای پیشبرد کارها مورد استفاده قرار می گیرد.

با امکانات خاصی که دارد به مخاطبش این امکان را می دهد تا با چند کلیک بتواند بهترین حالت را بر روی ویدئوی خود اعمال نماید، این افزونه به خاطر ساده بودن توسط مبتدیان هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد تا بتوانند رنگ های روی ویدئوهای خود را به نحو بهتری تصحیح نمایند تا مورد توجه مخاطبانشان قرار بگیرند.

در آخر لازم به ذکر است که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع و اقسام تیزر تبلیغاتی به وسیله پلاگین افترافکت این آمادگی را دارد تا خدماتش را با کیفیت بالا ارائه دهد، برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *