رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. دیجیتال مارکتینگ
 4. »
 5. عوامل تاثیرگذار بر تعرفه سئو سایت کدامند؟

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه سئو سایت کدامند؟

تعرفه سئو سایت

عوامل زیادی وجود دارند که بر تعرفه سئو سایت تاثیر گذارند. زمانی که شما سئو سایت خود را به شرکت و یا افراد متخصص دیگری می سپارید، عوامل زیادی وجود دارند که تعرفه سئو سایت را مشخص میکنند. شما باید نسبت به این مسائل آگاهی داشته باشید تا بدانید که با چه هزینه ای قرار است سئو سایت خود را انجام دهید.

الگوریتم گوگل تکامل یافته است. از طریق هوش مصنوعی و پیشرفت‌هایی که در یادگیری ماشینی داشته است، به طور مداوم در حال یادگیری و باهوش‌تر شدن است. امروز، رسیدن به بالای صفحه یک گوگل یا همان سرپ حتی دشوارتر از قبل است.

با چالش برانگیز تر شدن SEO و تغییر مداوم SERP ها، چگونه می توانید تعرفه سئو سایت را به مشتریان خود، یا رئیس خود یا هرکس دیگری که می خواهد در سئو سرمایه گذاری کند، ثابت کنید؟

چرا برای توسعه ی کسب و کارمان از سئو استفاده می کنیم؟

سئو به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین ابزار برای شرکت‌های امروزی، ارزش کسب‌وکار را از طرق مختلف افزایش می‌دهد. کسانی که در صنعت هستند می دانند که گنجاندن SEO به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی جامع، یک امر مطلق است.

با این حال، شما باید بهبود عملکردتان را برای تضمین بودجه ی بیشتر و به موفقیت رساندن مشتری خود نشان دهید. وقتی به ارزش تجاری سئو فکر می کنیم، معمولاً به لینک های ورودی و رتبه بندی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو فکر می کنیم.

مسئله ی مهم:

یکی از مهمترین مسائلی که هنگام ورود به سئو باید به خاطر بسپارید، این است که وبلاگ یا وب سایت شما فقط تنها چیزی نیست که در صفحه اول پیدا می شود. برای به حداکثر رساندن قدرت سئو برای شما، همچنین باید بدانید که افراد در چه جاهای دیگری URL شما را پیدا خواهند کرد.

سئو می تواند یک ابزار برجسته برای کسب و کارهای مختلف، بزرگ یا کوچک باشد که با استفاده از مشاوره سئو و تنظیم استراژی حرفه ای توسط تیم متخصص به نتایج شگفت انگیزی خواهید رسید. شخصی که سئو کار می کند، وب سایت خود را مدیریت می کند تا لینک های ورودی، رتبه های بالا و آنچه مردم به دنبال آن هستند را بدست آورد. علاوه بر این، بر تعداد افرادی که کسب و کار شما را در جستجوهای گوگل می بینند، نیز تاثیر می گذارد.

توصیه می کنم حتما به مقاله ی 5 تا از ضروری ترین کاربردهای سئو، کدامند؟ سر بزنید.

تعرفه سئو سایت

تعیین تعرفه ی سئو سایت

اغلب از ما می پرسند که چگونه هزینه سئو را محاسبه می کنید؟

نحوه ی محاسبه ی هزینه سئو بر اساس عناصر و روش های مختلفی انجام می شود،

مثلا هدف از سئو سایت شما چیست؟

چقدر می توانید برای بازاریابی سئو بودجه اختصاص دهید؟

زمان در هزینه های سئو بسیار موثر است، اینکه چند کار باید در چه بازه زمانی انجام شود و نتیجه نهایی چه خواهد بود.

هیچ فرمول دقیقی برای محاسبه هزینه سئو وجود ندارد. در واقع گوگل می خواهد مخاطب را به سمتی هدایت کند که محتوایی که برای او تولید می شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد، زیرا موتور جستجوی گوگل هر روز به هوش انسانی نزدیکتر می شود و می تواند تشخیص دهد که شما محتوا را فقط برای رتبه بالا تولید کرده اید نه برای کاربر (به روز رسانی الگوریتم های گوگل به این هدف بسیار نزدیک است). تعرفه سئو سایت بر اساس میزان زمان پروژه سئو و رقابت کلمات کلیدی در پروژه سئوی هدف تعیین خواهد شد.

هزینه ی یک پروژه سئو با توجه به هدف، زمان رسیدن به هدف و بودجه تعیین می شود. گاهی اوقات ممکن است بودجه با هدف یا زمان مطابقت نداشته باشد زیرا زمان و هدف تعیین کننده ی هزینه نیز هستند. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و سطوح فعالیت رقبا نیز یکی از پارامترهایی است که بر قیمت سئو تاثیر می گذارد. یکی دیگر از پارامترهای مهم در تعرفه سئو سایت، تجربه تیم انجام سئو برای شماست. هرچه تجربه و نمونه کار این تیم بیشتر و بهتر باشد، پروژه سئوی شما در دراز مدت هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

تعرفه سئو سایت به تعداد کلمات کلیدی انتخابی، وزن کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، موقعیت فعلی سایت و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. تعرفه سئو سایت در نهایت توسط تیمی از کارشناسان سئو بر اساس تجزیه و تحلیل سایت تعیین می شود.

در نظر داشته باشید که اعلام تعرفه سئو سایت بدون انجام بررسی های اولیه از نظر منطقی و قراردادی اشتباه است و اگر شخص یا تیمی به این شکل عمل کند، قطعا باید در اعتبار و تخصص آنها تردید کرد.

به طور کلی قیمت یک پروژه سئو مانند تمام پروژه های دیگر به خدمات سئوی ارائه شده توسط سئوگر یا به قولی که نتیجه نهایی پروژه است بستگی دارد.

برون سپاری سئو به شرکت های تخصصی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

برای مشاهده تعرفه سئو سایت، به صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو رسانتو مراجعه فرمایید

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت ساعتی چگونه است؟

در سئو ساعتی همانطور که از نامش پیداست تعرفه سئو سایت یا خدمات بهینه سازی سئو به صورت ساعتی محاسبه می شود و تنها به اندازه ی نیاز، می توانید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید. اما مشاور سئو چیست؟

در نظر داشته باشید در روش سئو ساعتی مهارت، تخصص و تجربه کارشناس سئو بسیار تعیین کننده خواهد بود و در صورت دریافت خدمات سئو ساعتی از افراد مبتدی یا با مهارت کم، امکان صرف هزینه های هنگفت بدون آن وجود دارد. هر گونه نتیجه مثبت و قابل توجه شما تحمیل شده اید. بر این اساس، شرکت مورد نظر بر اساس تجربیات و با پشتوانه دانش و تخصص تیم سئوی خود، بهترین و موثرترین نکات بهینه سازی سئو را که مناسب و مختص وب سایت شما می باشد، را به ارمغان می آورد.

در روش مشاوره ساعتی سئو معمولا فقط خدمات مشاوره ای دریافت می شود و مسئولیت انجام و اجرای عملیات بهینه سازی بر عهده ی خود شخص است. بنابراین سئو ساعتی تنها در صورتی برای شما مناسب است که تخصص لازم در بهینه سازی سئو (HTML، CSS و زبان برنامه نویسی مورد استفاده در وب سایت خود) را داشته باشید. همچنین در این راه حل هیچ تضمینی برای دستیابی به نتیجه نهایی وجود ندارد.

چه مزایایی در تعرفه سئو سایت پروژه ای وجود دارد؟

تمام هزینه ها در مجموع ثابت است – با این روش نیازی به نگرانی در مورد پرداخت های ساعتی یا ماهیانه نیست. از ابتدای پروژه میزان قیمت سئو و بودجه مورد نیاز مشخص می شود.

نتایج چنین پروژه هایی کاملاً واضح است – استفاده از تعرفه سئو سایت مبتنی بر پروژه، به شما این امکان را می دهد از طریق قراردادی که با شرکت سئو انتخابی خود امضا می کنید، از زمان لازم برای تکمیل پروژه آگاه شوید. کلمات کلیدی مورد نظر و موقعیت نهایی آنها نیز از پیش تعیین شده است.

ولی این نکته را نیز باید بدانید که، ممکن است هزینه های زیادی را صرف کنید و هزینه ها از دست شما خارج شده باشند، بنابراین اگر اطلاعات اولیه کافی در مورد اصول سئو و بهینه سازی سایت نداشته باشید، نمی توانید درک کنید که چقدر زمان و هزینه برای پروژه شما نیاز است. و همچنین روند انجام مراحل را نمی توانید دنبال کنید. بنابراین تعرفه سئو سایت شما بیشتر از آنچه که باید، می شود.

تعرفه سئو سایت

آیا باید سئو سایت خود را به دیگران بسپاریم یا خودمان انجام دهیم؟

اولین نکته ای که اساسی‌ترین مطلب در این زمینه است، این است که اگر که تخصص کافی در انجام پروژه سئو ندارید، قطعاً باید انتخاب کنید که پروژه ی خود را برون‌سپاری کنید. ولی برون سپاری کردن، به معنای این نیست که شما هیچ اطلاعاتی نسبت به سئو دریافت نکنید.

همانطور که از معایب تعریف پروژه سئو گفتیم، اینکه اگر که شما هیچ اطلاعاتی در زمینه نداشته باشید، ممکن است که هزینه بسیار زیاد تری را خرج کنید و همچنین مجبور شوید که زمان بیشتری را نیز برای این کار هدر دهید. به خاطر همین است که ما توصیه می‌کنیم که خودتان اطلاعاتی در حد پایه داشته باشید، یا اگر این اطلاعات را ندارید حتماً چند جلسه مشاوره سئو تنظیم کنید تا اطلاعات مفیدی را دریافت کنید.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، سال‌هاست که در زمینه ی انجام پروژه های سئو فعالیت بسیار زیادی داریم. تیم متخصص ما توانسته اند که کلمات کلیدی بسیار زیادی را به صفحه هدف مورد نظر برسانند و اعتبار بسیار زیادی را نزد مشتریان خود را کسب کنند.

به همین دلیل است که ما می‌توانیم بگوییم که آمادگی انجام پروژه سئو در سطوح مختلف را داریم و همچنین در رابطه با تعرفه سئو سایت، آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو توصیه می کنیم که با بخش پشتیبانی سایت صحبت کنید، چرا که همانطور که در طول مقاله برای شما توضیح دادیم عوامل بسیار زیادی وجود دارند که باعث تغییر در تعرفه سئو سایت میشوند. به همین دلیل است که شما باید هدف خود را برای متخصصین ما مشخص کنید تا بعد برای شما تعرفه مورد نظر تعیین گردد.

تعرفه سئو سایت

سخن پایانی در مبحث تعرفه سئو سایت

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به عوامل تاثیر گذار بر تعرفه طراحی سایت پرداختیم. عوامل مختلفی وجود دارند که این تعرفه را تغییر میدهند. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم که قبل از انجام پروژه خود حتماً مشاوره سئو با افراد متخصص داشته باشید، تا موارد بسیار زیادی را برای شما مشخص کند که شما متحمل ضرر نشوید.

توصیه می‌کنیم که مقالات مرتبط با تیزر تبلیغاتی و ساخت موشن گرافیک را مطالعه بفرمایید.

از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

3 پاسخ

  1. با سلام
   ممنون از همراهی شما
   توی صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو ما پلن های تعرفه سایت برای شما قرار داده شده است
   از طریق راه های ارتباطی با ما هم میتونید با نتخصصین ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *