رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. بررسی تعرفه موشن گرافیک با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

بررسی تعرفه موشن گرافیک با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

تعرفه موشن گرافیک

اگر که مانند تمامی رقبایتان، شما نیز قصد تولید یا خرید موشن گرافیک را دارید، باید از تعرفه موشن گرافیک باخبر باشید تا بتوانید بهترین موشن گرافیک را در سایت یا شبکه اجتماعی خود قرار دهید. همچنین باید آگاه باشید که چه عواملی باعث می شوند که قیمت موشن گرافیک تغییر کند. با آگاهی از این موارد به خصوص از تعرفه ی موشن گرافیک، می توانید بهترین انتخاب موشن گرافیک را داشته باشید.

زمانی که صحبت در مورد موشن گرافیک ها می شود، افراد زیادی تصور می کنند که هزینه ی تولید و سفارش موشن گرافیک بسیار زیاد و آنها نمی توانند از موشن گرافیک در سایت یا شبکه اجتماعی خود استفاده کنند. عوامل زیادی وجود دارند که ارزش و قیمت موشن گرافیک ها را تغییر می دهند. با آگاهی از این عوامل شما می توانید یک موشن گرافیک را کاملا برای خودتان خوش قیمت کنید.

چرا تعرفه ی موشن گرافیک در اکثر مواقع زیاد می شود؟

تحقیقات نشان داده است که افرادی که از ویدئو برای برندسازی و … استفاده می کنند، حدود 50 درصد موفق تر از بقیه هستند. پس در ساخت موشن گرافیک الزام خاصی وجود دارد. یک عامل بسیار اساسی که باعث می شود تعرفه ی موشن گرافیک بالا شود، زمان است. برای تولید یک موشن گرافیک با کیفیت مجبور به صرف زمان بسیار بالایی هستیم.

اگر موشن گرافیک انتخابی پیچیده باشد، حتی ممکن است چند هفته ساخت آن طول بکشد، که این باعث می شود هزینه ای که باید برای آن بپردازیم، بسیار بیشتر شود. مورد دیگری که باعث می شود هزینه ی موشن گرافیک زیاد شود، این است که موشن گرافیک قرار است که یک داستان را روایت کند، و روایت یک داستان داشتن یک تیم را می طلبد.

زمانی که یک تیم قرار باشد برای ما محتوایی را تولید کنند، هزینه ی بیشتری می گیرند تا زمانی که یک فرد روی کار ما زمان بگذراند. حتی اگر برای خودمان قصد تولید داشته باشیم، اگر مجبور به تشکیل گروه باشیم، باید هزینه ی تیم را جدا بگذاریم.

برای مشاهده تعرفه ساخت موشن گرافیک رسانتو و اطلاع از جزییات ساخت، به صفحه ی اختصاصی موشن گرافیک مراجعه فرمایید

تعرفه موشن گرافیک

 چه عواملی تعرفه ی موشن گرافیک را تغییر می دهند؟

در مبحث موشن گرافیک ما نیاز به آموزش موشن گرافیک هم داریم، به دلیل اینکه با مراحل ساخت موشن گرافیک آشنایی پیدا کنیم تا در دید ما نسبت به تعرفه آن تاثیرگذار باشد.
 • اعتبار شرکت سازنده موشن گرافیک:

یکی از عواملی که به طور مستقیم روی قیمت موشن گرافیک تاثیر می گذارد، شرکت سازنده ی آن است. اگر یک شرکتی به طور خاص و حرفه ای روی موشن گرافیک کار کند، یا اینکه برای سالیان زیادی روی موشن گرافیک کار کند، باعث می شود که اعتبار آن شرکت در زمینه ی موشن گرافیک بسیار بالا رود و همین قضیه باعث شود که قیمتی که این شرکت روی موشن گرافیک می گذارد بسیار بالا باشد.

شما اگر که قصد دارید که تعرفه موشن گرافیک را برای خودتان کمتر کنید، باید به دنبال شرکتی باشید که کوچکتر باشد، و یا اینکه مدت کمتری باشد که کار خود را شروع کرده باشد، ولی حتما نمونه ی موشن گرافیک آنها را ببینید. حتما نمونه کارشان را بررسی کنید و بعد با قیمت کمتر موشن گرافیک خود را سفارش دهید.

 • نرخ روزانه و ساعتی در تعرفه موشن گرافیک:

در تعرفه ی موشن گرافیک، نرخ های متفاوتی مانند نرخ روزانه و ساعتی به شما داده می شود. حتما بررسی کنید که کدام نرخ برای شما به صرفه تر و قابل پرداخت تر است و آن را انتخاب کنید.

 • تاثیر میزان سختی موشن گرافیک در تعرفه موشن گرافیک:

یکی از عواملی که روی تعرفه ی موشن گرافیک تاثیرگذار است، میزان سختی پروژه ی شما است. این عامل در پروژه ها و کارهای مختلف تفاوت قیمت ایجاد می کند، فقط موشن گرافیک نیست که سختی کار روی قیمتش تاثیر گذار است. شما می توانید تحقیق کنید و یک پروژه را انتخاب کنید که کیفیت بالایی داشته باشد ولی سختی خیلی زیادی نداشته باشد تا بتوانید پروژه ی خیلی خوب و با کیفیتی را با قیمتی مناسب ایجاد کنید.

 • تاثیر مدت زمان موشن گرافیک در تعرفه موشن گرافیک:

بسیاری از افراد با انتخاب موشن گرافیکی طولانی، هزینه ی ساخت و تولید خود را بسیار بالا می برند. در حالی که شما با انتخابی هوشمندانه می توانید، موشن گرافیکی را انتخاب کنید که کوتاه باشد ولی تمامی انتظاراتی که شما دارید را به مخاطب برساند. و با این حرکت که تنها مدت زمان موشن گرافیک را کم کرده اید، هزینه ی ساخت آن را بسیار کم می کنید. 

تعرفه موشن گرافیک

تعرفه ی موشن گرافیک آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو سال هاست که تجربه ی زیادی در تولید و مشاوره در زمینه ی موشن گرافیک داریم. تعرفه موشن گرافیک در آژانس ما به موارد زیادی وابسته است، که در جدول زیر می توانید تعرفه ی موشن گرافیک ما را ببینید.

معیار تعیین تعرفه موشن گرافیک

همانطور که می دانیم، موشن گرافیک ها نوعی از محتوا های ویدیویی هستند که رکن اصلی در طراحی ساخت آن، بر اساس خلاقیت می باشد.در بحث خلاقیت تولید کننده ی اثر، از تکنیک ها و خصوصیاتی استفاده می شود که دقیقا همین ویژگی ها است که موشن گرافیک ها را نسبت به یکدیگر متمایز خواهد کرد.یکی از معیار هایی که تعرفه موشن گرافیک را تغییر خواهد داد، ساخت کاراکتر اختصاصی برای برند شما می باشد.

شاید برای شما سوال باشد که داشتن کاراکتر اختصاصی چه مزیتی برای شما خواهد داشت؟

قطعا یکی از راه هایی که شما بتوانید برند یا کسب و کار خود را گسترش دهید و افزایش درآمد داشته باشید، نقش بستن برند در ذهن مخاطب می باشد.دقیقا یکی از مسائلی که در ساخت کاراکتر اختصاصی شما باید پیگیری کنید، ساخت کاراکتری می باشد که با برند یا کسب و کار شما سازگاری داشته باشد، خلاقیت در ساخت کاراکتر شما دیده شود و در نهایت، کاراکتر شما پتانسیل نقش بستن در ذهن مخاطب را داشته باشد.پس از ساخت کاراکتر اختصاصی برای برند خود غافل نباشید.

تعرفه های موشن گرافیک 

خدمات

سطح یک

سطح دو

سطح سه

ایده پردازی و سناریو نویسی

֍

֍֍

֍֍֍

تولید استوری برد

֍

֍֍

֍֍֍

طراحی کاراکترها

֍

֍֍

֍֍֍

طراحی محیط ها

֍

֍֍

֍֍֍

انیمیت کردن

֍

֍֍

֍֍֍

صداگذاری

֍

֍֍

֍֍֍

تدوین نهایی

֍

֍֍

֍֍֍

سی ثانیه

1.500.000

2.000.000

3.000.000

یک دقیقه

2.000.000

3.000.000

5.000.000

یک دقیقه و سی ثانیه

2.500.000

4.500.000

6.500.000

دو دقیقه

3.000.000

5.500.000

8.000.000

مراحل کار ثبت سفارش موشن گرافیک شما

پس از اطلاع از تعرفه موشن گرافیک، در ابتدا درخواست موشن گرافیک شما را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهیم. پیشنهاد شرکت ما داشتن یک جلسه حضوری است که به طور دقیق درخواست شما مطرح و در مورد آن بحث کنیم. در مرحله ی بعدی ما تمامی محصولات و خدمات بیزینس شما را مورد آنالیز و بررسی قرار می دهیم، که ببینیم شما چه محصولاتی را در چه انواعی و با چه کیفیتی دارید.

در مرحله ی بعدی به سراغ رقبایتان می رویم. اینکه برنامه ی تبلیغاتی آنها چیست و روی چه چیزی کار می کنند و کاملا آنها را تحلیل می کنیم. در مرحله ی بعد، تمامی ایده ها، پیشنهادات و اطلاعات و … بین طرفین رد و بدل می گردد. و بعد سراغ مرحله ی قرارداد بستن می رویم، اگر همه چیز بین طرفین به خوبی به توافق رسید، قرارداد کار بسته می شود و همه چیز نهایی می شود.

شرکت ما با تولید موشن گرافیک های زیادی تجربه ی بالایی در تولید این نوع از محتواها دارد، و تجربه ی بسیار شیرینی را برای کسب و کارهای زیادی هم بوجود آورده است.

 انواع تولید موشن گرافیک

موشن گرافیک ها انواع مختلفی دارند که شرکت ها و برند های متقاضی ساخت و سفارش موشن گرافیک، بسته به نیاز خود، نوعی از این موشن گرافیک ها را برای ساخت و تولید انتخاب می کنند.هریک از انواع موشن گرافیک با تکنیک خاصی تولید می شوند که نیاز به آن است که از مرحله ی طراحی تا تولید کار را به شرکت یا اشخاصی متبحر در این حوزه بسپارید.حال نمونه هایی از انواع مختلف و پرطرفدار موشن گرافیک ها را معرفی خواهیم کرد، که شامل؛
 • اینفوموشن
 • ویدئو موشن
 • استاپ موشن
 • تایپوگرافی
و… می باشند.

بررسی تعرفه موشن گرافیک با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، در مورد تعرفه موشن گرافیک صحبت کردیم. در ابتدا برای شما تشریح کردیم که چه مواردی باعث می شوند که هزینه ی موشن گرافیک بالا رود و چه عواملی وجود دارند که هزینه ی موشن گرافیک را تغییر می دهند.سپس تعرفه موشن گرافیک آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو را برای شما بررسی کردیم و علاوه بر نمایش قیمت دقیق، عواملی که باعث تغییر نرخ موشن گرافیک رسانتو می شود را نیز در قالب جدول به شما نشان دادیم.

سپس کاملا با جزئیات برای شما توضیح دادیم که مراحل کار سفارش موشن گرافیک، از مرحله ی سفارش تا مرحله نهایی چیست. هدف ما تولید بهترین و خوش قیمت ترین موشن گرافیک برای شما است. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

همچنین شما می توانید از مشاوره سئو رایگان رسانتو، با متخصصین ما در ارتباط مستقیم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *