رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار چه مواردی باید رعایت شود؟

در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار چه مواردی باید رعایت شود؟

تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار

در سال های اخیر شرکت ها و بیزینس های مختلف راه های بسیار زیاد و متفاوتی برای تبلیغات خود پیدا کرده اند. یکی از بهترین بهترین راه ها برای تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار است. تیزر تبلیغاتی که بتواند مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار دهد و نام و برند شما و محصولاتتان را در ذهن آنها نگه دارد. 

برای ساخت چنین تیزر تبلیغاتی، باید حتما نکاتی مورد توجه قرار بگیرند. که در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، قصد داریم که به طور تخصصی در مورد این مسئله صحبت کنیم.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

برای ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، بهتر است که در ابتدا با مفاهیم اصلی آشنا باشیم. تیزر تبلیغاتی یک ویدیوی کوتاه است، که به سرعت شرکت یا بیزینس یا … شما را معرفی می کند. این ویدیوها از جمله بهترین ابزار برای درگیر کردن مخاطبان هستند. 

برند های مختلفی که قصد استفاده از تیزر تبلیغاتی دارند، در ابتدا برای ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار باید مخاطبان و کاربران هدف خود را کامل بشناسند. با شناخت کامل آنها می توانند کاملا متوجه علاقه مندی ها و نیازمندی های آنها شوند، و در ساخت تیزر خود این موارد را وارد کنند و موفق به ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار عمیق و موثر شوند.

در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، زمان المان بسیار با اهمیتی است که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد. شما کمتر از 30 ثانیه وقت دارید که مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهید. بعد از این 30 ثانیه اگر که موفق بوده باشید، مخاطب تصمیم به این می گیرد که چیزهای بیشتری را از شما بخواهد و اگر که موفق نبوده باشید شما را ترک می کند.

برای مشاهده پلن های فروش و اطلاع از تعرفه ی ساخت تیزر به صفحه ی تیزر تبلیغاتی آژانس رسانتو مراجعه فرمایید

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار برای برندها و تجارت های مختلف بسیار مهم است؟

باید بدانید که یک ویدیوی 15 ثانیه ای، همان اندازه دارای مطلب است که یک مقاله ای که خواندش پنج ثانیه طول می کشد. ولی باید در نظر داشته باشید که ویدیو بسیار تاثیر گذار تر است، چرا که در زمان بسیار کمتر حجم مطالب بسیار بیشتری را پوشش می دهد و همچنین به دلیل تصاویر و رنگ های متفاوتی که دارد، در جذب مخاطب بسیار بهتر عمل می کند و بسیار جذاب تر است. 

نتیجه ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار

 • هیجان بسیار زیادی را در مخاطب بوجود می آورد.

یادتان باشد که ویدیوی تیزر تبلیغاتی، مانند تریلر یک فیلم عمل می کند و اعلام می کند که این برند شامل چه مواردی است و یا اینکه محصولات این برند چه چیزهایی هستند.

 • شناساندن برند.

ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار باعث می شود که نام و تصویر برند شما در ذهن مخاطبان به جای بماند. این یکی از بهترین کارهایی است که در این زمینه می توانید انجام دهید.

 • استفاده از نظرات کاربران.

یکی از مواردی که برای برند نیاز است، نظرات کاربران است. شما با انتشار یک ویدیوی تیزر تبلیغاتی، باعث می شوید که کاربران به ویدیوی شما واکنش نشان دهند و همین واکنش ها برای ویدیوی تیزر تبلیغاتی شما که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود بسیار ضروری است.

تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار

چگونه یک تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار بسازیم؟

برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، باید اقداماتی که در ادامه ی مقاله در مورد آنها صحبت می کنیم، رعایت شوند.

 • اولین چیزی که باید در ساخت تیزر به آن دقت کنید انتخاب قالب مناسب است. برای اهداف و تیزرهای گوناگون، قالب های متفاوتی وجود دارد که حتما باید از مدل های متنوعی در تیزرهای متفاوت خود استفاده کنید. که این قالب ها پایه و اساس کار شما را تشکیل می دهند. پس در انتخاب قالب دقت کنید.
 • انتخاب ویدیو، تصویر و … مناسب در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار. از جمله مهمترین قسمت هایی که حتما باید در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، مورد استفاده قرار بگیرد، انتخاب ویدیوی مناسب در تیزر است. حتما باید وقت زیادی برای انتخاب و یا ساختن ویدیوی مناسب تیزر تبلیغاتی کنار بگذارید.
 • ویدیوی مختص به خودتان را بسازید. برای ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، شما باید ویدیو را مختص به خود بسازید. از تصاویر، لوگو، فونت، نوشته و … مربوط به خود استفاده کنید. حتی اگر که ویدیو را از جایی برمی دارید و خودتان آن را نمی سازید، حتما آن را شخصی سازی کنید. و به شکلی که باب میل کاربرانتان است آن را تغییر دهید.
 • تیزر تبلیغاتی خود را به اشتراک بگذارید. برای اینکه متوجه تاثیرگذار بودن ویدیوی تیزر خود شوید، حتما باید راه های مختلفی که به وسیله ی آنها می توانید تیزر تبلیغاتی خود را پخش کنید را پیدا کنید و ویدیوی تیزر خود را در فضاهای مجازی مختلف به اشتراک بگذارید. چرا که با به اشتراک گذاشتن آن، متوجه واکنش افراد مختلف به تیزر خودتان می شوید و می توانید برای ویدیوهای بعدی نظرات کاربران تان را در ساخت ویدیو اعمال کنید. 

برای اطلاع از نرم افزار های ساخت تیزر، به مقاله اختصاصی بررسی بهترین تیزر های تبلیغاتی منتشر شده مراجعه فرمایید

نکات مهمی که در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار به ما کمک می کند.

 • به تیزر تبلیغاتی تان موسیقی اضافه کنید و برای پیاده سازی این ویژگی بهتر است با نرم افزار های تیزر تبلیغاتی در ساخت، آشنایی پیدا کنید. . موسیقی جز بسیار واجب ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار است. یادتان باشد که انتخاب موسیقی بسیار در جذاب بودن و مورد پسند بودن ویدیوی تان تاثیرگذار است. پس حتما زمان کافی را برای انتخاب موسیقی بگذارید.
 • در راستای شناختن برند تان تلاش کنید. چرا این مورد را در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار استفاده کردیم؟ باید این را بدانید که زمانی که دیگران برند شما را می شناسند، تیزر تبلیغاتی شما که پخش می شود، میدانند که چه کسی با آنها در حال صحبت کردن است. میدانند که باید منتظر شنیدن چه مطالبی باشند. البته باید بدانید که همه چیز به همین راحتی نیست. شما باید در ساخت تیزر تان نهایت تلاش را کنید، تا از لوگوی مختص به خودتان، فونت ها و نوشته ها، صدا و … مختص به خودتان استفاده کنید. 
 • دعوت به فعالیت در تیزر تبلیغاتی خود داشته باشید. در تیزر تبلیغاتی خود باید یک قسمت را برای دعوت دیگران به فعالیت داشته باشید. حال اینکه فعالیت ممکن است ثبت نام در سایت باشد، ممکن است خرید محصول باشد، و هر انتظار دیگری که شما از کاربر خودتان دارید.
 • استفاده از هشتگ های مناسب برای تیزر تبلیغاتی. زمانی که فرایند انتشار تیزر تبلیغاتی خود را انجام می دهید، یکسری از فعالیت ها تازه شروع می شوند. یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهید این است که هشتگ های خیلی خوبی را به کار اضافه کنید. افراد زیادی هستند که با استفاده از هشتگ ها شما را پیدا می کنند و سپس با شما آشنا می شوند. در مورد چگونگی هشتگ گذاری آگاه باشید، باید هشتگ های تاثیرگذار و کاملا مرتبطی قرار دهید تا دیگران به راحتی شما را پیدا کنند.

تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی

در ساخت تیزر تبلیغاتی هدف های مختلفی  پیگیری می شود، اما یکی از این اهداف که بسیار هم مورد اقبال کاربران فضای دیجیتال شده است، تیزر تبلیغاتی معرفی محصول است.بدلیل اینکه کاربران به دنبال این هستند تا محصولات را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهند، تیزر های تبلیغاتی به آنها کمک خواهد داد، بتوانند یک محصول را از جوانب مختلف ظاهری و فنی مورد بررسی قرار دهند.
اگر در ساخت تیزر تبلیغاتی محصولات، میزان خلاقیتی که در طراحی و ساخت آن به کار میگیرند، چشمگیر و جزو ارکان اصلی ساخت این ویدیو های جذاب باشد، از میزان اثربخشی بیشتر بر روی مخاطب بهره مند خواهد شد.

 سخن پایانی در ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار 

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به بررسی مبحث ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار پرداختیم. یادتان باشد که اگر بحث تبلیغات را فراموش کرده اید یا اینکه آن را جدی نمی گیرید، دیر یا زود از بین رقبا حذف می شوید یا اینکه کلا وارد رقابت نخواهید شد. یکی از راه های اساسی تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی است. با استفاده از تیزر تبلیغاتی اصولی و درست می توانید در همان ابتدا خود و برندتان را به دیگران بشناسانید و همچنین در تبلیغات محصولات خود قدم بزرگی بردارید.

همچنین شما می توانید از خدمات دیگر رسانتو مانند مشاوره سئو رایگان و ساخت موشن گرافیک بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *