رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. معرفی بهترین سایت های سئو و تحلیل آنها

معرفی بهترین سایت های سئو و تحلیل آنها

بهترین سایت های سئو

مهمترین مسئله ای که در مورد سئو وجود دارد، این است که سئو کاملا تغییر پذیر است. پس حتما باید بدانید که در زمینه ی سئو باید به روز باشید. یکی از بهترین راهکارها، آشنایی و شناخت بهترین سایت های سئو است. با شناخت این سایت ها شما همیشه بهترین منابع برای آگاه سازی خود را می شناسید و می دانید که منابع کاملا معتبر هستند. پس این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو را تا انتها مطالعه کنید، تا با این سایت ها به طور کامل آشنا شوید.

بهترین سایت های سئو جهان کدامند؟

 • سایت Search Engine Land:

این سایت تازه ترین آپدیت های گوگل از نظر سئو را برای شما قرار می دهد. این سایت تکنیک ها و روش های زیادی را برای سئو معرفی می کند که با استفاده از آنها، می توانید سئو خیلی خوبی برای سایت خودتان داشته باشید. از همه نظر این سایت یکی از بهترین سایت های موجود برای سئو سایت است.

 • سایت Moz:

با وجود تعداد تقریبا نیم میلیون نفر، سایت ماز یکی از محبوب ترین و بهترین سایت های سئو جهان است. این تعداد باعث شده اند که سایت ماز، به عنوان پرجمعیت ترین سایت سئو جهان معرفی شود. و با توجه به این جمعیت بالا، سایت ماز می تواند با منتشر کردن اطلاعات جدید سئو، می تواند اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار افراد بسیار زیادی برساند. این سایت منابع بی نهایتی از اطلاعات سئو هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد پیشرفته دارد. که با استفاده از این اطلاعات شما می توانید بهترین فرایند سئو را برای سایت خود داشته باشید. 

بهترین سایت های سئو

 • سایت Content Marketing Institute:

همه می دانیم که سئو یکی از شاخه های اصلی دیجیتال مارکتینگ است. یکی از شاخه های اصلی دیگر، تولید محتوا است. تولید محتوا به معنای سئو نیست، ولی ارتباط بسیار زیادی با هم دارند.اگر که تازه سئو را شروع کرده اید، و اطلاعاتی در رابطه با تولید محتوا ندارید، سایت CMI یکی از بهترین سایت های سئو است که اطلاعات خیلی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از این سایت، تمامی تکنیک های محتوا نویسی را یاد می گیرید و در بهبود سئو خود تلاش زیادی کنید.

 • سایت Backlinko: 

برایان دین یک سایت بسیار قوی برای تولید مطالب زیادی در رابطه با سئو ساخته است. این سایت مطالب و تکنیک های زیادی در رابطه با سئو را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این تکنیک ها، شما می توانید سایت خود را به بهترین شکل ممکن سئو کنید. همچنین اطلاعات و راهنمایی های بسیار زیادی در رابطه با بک لینک ها، در اختیار دیگران قرار داده است.

 • سایت Ahrefs: 

سایت Ahrefs، یکی از بهترین سایت های سئو مخصوصا در زمینه ی بک لینک یا لینک سازی خارجی است. ولی باید بدانید که برای مسائل دیگر سئو هم این سایت همچنان یکی از بهترین ها است. این سایت جزئیات زیادی را در رابطه با تکنیک های سئو در اختیار شما قرار می دهد. که با استفاده از آنها می توانید سئو بسیار خوبی را برای سایت خود داشته باشید.

 • سایت Semrush: 

سایت semrush، کمک بسیار زیادی به افرادی که در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند، می کند. آنها اطلاعات زیادی در زمینه ی سئو و دیجیتال مارکتینگ در سایت خود قرار داده اند، که با استفاده از آنها می توانید بهترین نتایج سئو را برای سایت خود به ارمغان آورید. در این سایت بلاگ و وبینارهای زیادی وجود دارد که صرفا برای توسعه ی سئو شما تعبیه شده اند. 

شما می توانید برای کسب اطلاع از ترفند های کاربردی سئو، به مقاله ی اختصاصی سئو سایت و کسب رتبه های ممتاز از گوگل مراجعه فرمایید

بهترین سایت های سئو

 • سایت search Engine Journal:

سایت SEJ یک سایت فوق العاده به خصوص در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ است. این سایت اطلاعات بسیار زیادی در زمینه ی سئو دارد. با استفاده از این سایت، مقالات بسیار زیادی را به صورت به روز شده در مورد سئو می بینید که با استفاده از آنها می توانید سایت خود را به رتبه ی خیلی خوبی در گوگل برسانید. 

 • سایت Yoast:

این سایت یک سایت بسیار معروف در زمینه ی سئو است. افراد زیادی با این سایت کار می کنند. در این سایت اطلاعات بسیار زیادی در مورد سئو وجود دارد. یواست یکی از مفیدترین سایت های ممکن برای سئو است. اگر سوال های جدی در مورد سئو دارید می توانید جواب آنها را در این سایت به خوبی پیدا کنید.

 • سایت NEIL Patel:

این سایت هم اطلاعات بسیار زیادی را در مورد سئو در اختیار شما قرار داده است. در این سایت می توانید اطلاعات و راهنمایی های بسیار زیادی را در مورد سئو پیدا کنید. علاوه بر سئو در رابطه با بازاریابی محتوا هم مطالب و راهنمایی های زیادی در این سایت می توان یافت. منابع بسیار زیادی در مورد این مطالب در سایت می توان پیدا کرد. مطالب این سایت بسیار کامل و قابل درک است.  

 • سایت Seo 101:

یکی از بهترین سایت های سئو، Seo 101 است. این سایت تاکید بسیاری به نکات ضروری و واجب تحقیق کلمات کلیدی دارد. مقالات موجود در این سایت نکات کلیدی را در رابطه با حل مشکلات زیادی در مورد سئو به شما پیشنهاد می دهد. قبل از اینکه سئو سایت خود یا سئو سایت دیگران را شروع کنید، سعی کنید حتماً مقالات موجود در این سایت را مورد بررسی قرار دهید. 

 • سایت Google: 

قطعا یکی از بهترین سایت های سئو، همان گوگل است. شاید با دیدن اسم گوگل در این لیست تعجب کنید. ولی زمانی که شما میخواهید برای گوگل سئو انجام دهید، چرا نکات سئو را از خود گوگل پیدا نکنید.

 • صفحه ی General Search Console help:

در این صفحه، مطالب بسیار زیادی در رابطه با سئو سایت میتوانید پیدا کنید. مقالات راهنمای بسیار زیادی در این صفحه قرار گرفته است. افرادی که تازه کار هستند و به تازگی کار خود را شروع کرده‌اند، می‌توانند از این صفحه به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. 

 • صفحه ی Google’s Seo starter guide:

این صفحه برای افراد سئو کار بسیار فوق العاده است. به این شکل که از ابتدایی ترین مسائل سئو برای آنها مقاله تهیه شده است تا تکنیکی ترین موارد. همچنین در قالب مقالات مختلف برای این عزیزان کاملا توضیح داده شده است که چه اعمالی باعث می‌شود که سئو سایت به شکل خوبی صورت نگیرد.

سئو به شکلی تخصصی و کاملاً کاربردی در قالب مقالات مختلف ارائه شده است. پس اگر در سطح مبتدی هستید و یا این که متخصص هستید، می توانید از این صفحه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

 • سایت ReachLocal:

این سایت مخصوص سئو محلی ساخته شده است. در آن تکنیک ها، مسائل و اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با سئو محلی می توانید پیدا کنید. افراد بسیار زیاد و حتی خود گوگل هم با این سایت در راستای سئو محلی همکاری میکند. پس اگر که محتوای سایت شما به شکلی است که باید روی سئو محلی خود کار کنید حتماً به این سایت سر بزنید.

برای مشاهده ی تعرفه سئو سایت، به صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو در رسانتو مراجعه فرمایید

بهترین سایت های سئو

سخن پایانی معرفی بهترین سایت های سئو 

 در این مقاله به معرفی بهترین سایت های سئو و بررسی عملکرد آنها پرداختیم. اینکه شما بدانید بهترین منابع و رفرنس های سئو چه سایت هایی هستند بسیار با اهمیت است. چرا که سئو عملیاتی است که روزانه در حال به‌روز شدن است. پس شما مجبور هستید به عنوان یک سئو کار مدام خود را آپدیت نگه دارید. حتی اگر که در دوره ثبت نام کرده باشید، پشتیبانی دوره به صورت مادام العمر نیست و هیچ انسانی نمی‌تواند که مادام العمر به شما آموزش دهد.

پس شما مجبور هستید که منابعی را پیدا کنید تا بتوانید خود را به صورت مطالعه شخصی به روز نگه دارید. در این مقاله بهترین رفرنس ها و معروفترین رفرنس های آموزش سئو را برای شما قرار دادیم و هر کدام را با جزئیات مختصر به شما معرفی کردیم. 

امیدوارم که این مقاله آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو برای شما مفید بوده باشد و همچنین نظرات خود را حتما با ما در میان بگذارید.همچنین شما می توانید از دیگر خدمات رسانتو مانند سفارش موشن گرافیک و ساخت تیزر تبلیغاتی نیز استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *