رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. مجله رسانتو
  4. »
  5. هزینه سفارش طراحی سایت اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه سفارش طراحی سایت اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟

سفارش طراحی سایت

هزینه سفارش طراحی سایت اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟

در دنیای پیشرفته امروز کمتر کسی پیدا میشه که با سایت و تاثیرش برای پیشرفت و گسترش کسب و کار آشنا نباشه. اهمیتی نداره که شما چه نوع کسب و کاری دارین، سفارش طراحی سایت برای شما امری ضروری هستش، چرا که سایت شما کسب و کارتان را به مشتری معرفی میکنه و به نوعی اعتبار کسب و کار شما حساب میشه. سایت شما نشانه حرفه ای بودن و معرف کیفیت کسب و کار شما است از این رو باید نسبت به سفارش طراحی سایت حساسیت ویژه ای داشته باشین.

انتخاب قالب مناسب با کسب و کار شما

در ابتدا مهم ترین نکته برای راهنمایی سفارش طراحی سایت، آگاهی از انواع روش های انجام آن است.سایت ها در دو شکل قالب آماده و اختصاصی طراحی می شوند. ممکنه براتون سوال پیش بیاد که تفاوت این دو نوع باهم در چه چیزی هستش، از مزایای قالب آماده میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه پایین اشاره کرد اما در این نوع  تغییرات  بنیادین امکان پذیر نمی باشد، همچنین از امنیت بالایی برخوردار نیستن و مشابه بودن بسیاری از سایت ها یکی دیگر از معایب این نوع هستش.

در مقابل سایت اختصاصی هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اما شما صاحب یک سایت منحصر به فرد و یونیک میشوید و کاربران متوجه میشوند که شما برای سایت خود اهمیت ویژه ای قائل شدین.

سایت اختصاصی از امنیت بالایی برخوردار هستش و انعطاف پذیری بالایی داره و هر تغییری که بخواین ایجاد میکنین که در سفارش طراحی سایت نکته مهم و تاثیر گذاری هستش.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

میبینیم که تعداد افرادی که اینترنتی خرید میکنن روز به روز بیشتر میشه، همچنین تعداد بسیار زیادی ترجیح میدن که بخش زیادی از وقت خود را صرف جست و جو در گوگل و صفحات مجازی کنند.در نتیجه معتبر بودن سایت یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران است چرا که اعتبار بیشتر باعث میشه که سایت در صفحات اولیه گوگل در اختیار کاربران قرار بگیره و نرخ کلیک کاربران افزایش پیدا کنه.طراحی سایت فرآیند آسانی نیست و باید انجام آن را به دست طراحانی که در این زمینه تخصص و مهارت کافی دارند سپرد.

نکات مهم قبل از طراحی سایت

قبل از سفارش طراحی سایت شما ابتدا باید اهداف و مخاطبین خود را مشخص کنید، چرا که اگر سایت بر اساس اهداف کسب و کار شما و برآورده شدن نیاز مخاطبین نباشد، زمان و هزینه شما بازدهی نخواهد داشت و به هدر می رود. شما باید برای تمام مراحل طراحی سایت برنامه ریزی کنید.داشتن دانش و تخصص کافی برای انجام این کار جزو واجبات هستش. اگر به هر دلیلی طراحی سایت خارج از توان شما است می توانید سفارش طراحی سایت را به افراد و مجموعه های متخصص این کار بسپارید، مثل آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو که به صورت خیلی تخصصی در بهترین حالت ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.

 

هزینه سفارش طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت هزینه ثابت نداره و بازه مشخص و دقیقی نمی توان تعیین کرد که همین امر کار را برای مشتری سخت میکنه. فاکتور های مختلفی در تعیین هزینه های طراحی دخیل هستند. طراحی سایت اختصاصی ارزان نیست و باعث میشه در نظر اول شما احساس کنید با یک چالش مالی رو به رو هستید، اما در واقع به صورت یک سرمایه گذاری برای شما هستش، به این صورت که باعث ارتقا جایگاه کسب و کار شما میشه و تعاملات شما با مشتری رضایت بخش تر خواهد بود، که منجر به جذب بیشتر مشتری و سود زیادی میشه که هزینه طراحی سایت در مقابل اش ناچیز خواهد بود.

هزینه پیاده سازی سایت

با توجه به نوع سایتی که میخواهید تعرفه ها متفاوت خواهد بود. سایت های اختصاصی معمولا برای سازمان ها و شرکت های بزرگ طراحی می شوند، و در مواردی که شما ایده ای جدید و بخصوص برای خود دارین و طراحی خاصی مد نظرتون هستش.

سفارش طراحی سایت

مطالعه بیشتر: بهترین نرم افزارهای موشن گرافیک در سال 2022 کدامند؟

هزینه طراحی گرافیک

در سفارش طراحی سایت  طراحی گرافیک یکی از تاثیر گذار ترین بخش ها هستش، چرا که در بدو ورود گرافیک سایت تاثیر بسزایی در ذهن مشتری دارد. گرافیک سایت نیز در تعیین قیمت موثر خواهد بود، اگر یک گرافیک خاص و قالب خاص بخواهید باید هزینه یک گرافیست حرفه ای را نیز در نظر بگیرید. طراحی چشم نواز و جذاب و چیدن المان های مختلف به صورت اصولی در کنار هم  فرآیند بسیار مهم  و حساسی است که از عهده هر شخصی بر نمی آید. در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو متخصصین با تکیه بر خلاقیت و مهارت به حرفه ای ترین حالت ممکن این کار را انجام میدن. هماهنگی و همخوانی میان سایت و نوع کسب و کار یکی از مهم ترین عوامل برای جذب مشتری هستش.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی یکی از ضروری ترین و مهم ترین اقداماتی است که در سفارش طراحی سایت باید بهش توجه کنید. گاها دیده شده که افراد خود پشتیبانی سایت را در دست میگیرند اما با گذشت زمان و بالا رفتن بازدید، سایت با مشکل ها و ارور هایی مواجه میشه که رویارویی با آن ها از توان خود شخص خارج است. در نتیجه بهتر است که از یک نیروی متخصص برای این کار استفاده کنید تا به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر بپردازد؛ پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و شما نیاز مبرمی به یک نیروی متخصص خواهید داشت.

هزینه سئو سایت

با توجه به توسعه کسب و کار های اینترنتی، نیاز به قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و افزایش نرخ کلیک، استفاده از خدمات سئو سایت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با افزایش استقبال از خدمات سئو آگاهی از تعرفه و هزینه سئو به شدت احساس می‌شود. خدمات سئویی که شرکت های مختلف ارائه می‌دهند با توجه به خواسته و انتظار شما از شرکت متفاوت است؛

پایه و اساس سئو در زمان طراحی سایت انجام میشود. پس در انتخاب شرکت مناسب هنگام سفارش طراحی سایت باید دقت لازم را داشته باشین، اگر شرکت مناسبی انتخاب نکنید، مجبور میشوید به طور مجزا هزینه ای بابت بهینه سازی ساختار سایت بپردازید. آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو طراحی سایت با سئو را هم زمان انجام میدهد، و اگر تمایل داشته باشید امور سئو آن پیج و آف پیج را به صورت تخصصی برای تان انجام خواهد داد.

سفارش طراحی سایت

چند زبانه بودن سایت

در زمان سفارش طراحی سایت برخی از سایت ها هستند که همزمان دو یا چند زبانه بودن سایت را میخواهند. درسایت های خبری و آموزشی کاربرد بیشتری دارد، به سبب این که این نوع طراحی زمان بیشتری نیاز داره و در بحث سئو نیز نیازمند دقت بالایی  هستش، نسبت به سایت تک زبانه هزینه بیشتری دارد.

تعداد صفحات سایت و امکانات مورد نظر

تعداد صفحات جزو عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت است.مشخص است سایتی که کلا ۵ صفحه دارد با سایتی که ۴۰ صفحه دارد، قیمت متفاوتی خواهند داشت.

جمع بندی

بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی نقش قابل توجهی در پیشبرد و توسعه کسب و کار دارد. اگر صاحب یک سایت حرفه ای باشید شانس دیده شدن شما بیشتر می شود و مشتری بیشتر شما را انتخاب میکند. اگر به هر دلیلی ساخت و راه اندازی سایت از توان شما خارج است با سفارش طراحی سایت به آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو  کسب و کار خود را ارتقا دهید. در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو با استفاده از بهترین متخصصین سایت شما را سازگار  با کسب و کار شما و سلیقه شما طراحی میکنند. با صرف زمان و خلاقیت و با استفاده از فناوری روز دنیا میتوانید شاهد پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *