رسانتو

متشکل از متخصصینی همچون سامان ملک پور، محمد رحیم پور، علی یغموری و کیومرث علی بیگی

ویدیو معرفی موشن گرافیک
پخش ویدیو
پادکست موشن گرافیک
ارتباط سریع
نمونه کار

برخی از نمونه کار های ما

موشن گرافی در تبلیغات

سفارش موشن گرافیک برای تبلیغات کسب و کار و برند سازی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. با استفاده از موشن گرافی شما می توانید یک لوگوی مناسب برای کسب و کارتان بسازید، لوگویی که معرف محصول شما باشد. با کمک موشن گرافی می تواند یک کاراکتر متحرک برای کسب و کارتان داشته باشید تا در فضای مجازی یا سایت شما موجب جلب نظر مخاطبان گردد. همچنین به منظور معرفی مشخصات محصولتان یا خدمات کسب و کارتان می توانید ویدئویی جذاب داشته باشید. ویدئویی که در ذهن مشتریان ماندگار می شود. تمام این ها با موشن گرافی امکان پذیر است.

موشن گرافی در سینما

شاید فکر کنید موشن گرافی تنها برای تبلیغ محصولات به کار می رود اما اینطور نیست! موشن گرافیک امروزه نه تنها در تبلیغات محصولات بلکه در سینما نیز قدم گذاشته است. به عنوان مثال با موشن گرافی می توان بسیاری از فیلم ها و سریال ها را با آغاز و پایان مناسب، جذاب تر کرد. با سفارش موشن گرافیک برای فیلم و سریال می توان صحنه های جذاب آن، کارکتر های اصلی فیلم و یا نقد و بررسی فیلم را برای مخاطب به جذاب ترین شکل ممکن به نمایش گذاشت و از تک تک لحظات فیلم برای مخاطب خود خاطره سازی کرد.

موشن گرافی در دنیای IT

یکی دیگر از کاربردهای موشن گرافی استفاده از آن در اپلیکیشن ها و وب سایت هاست. وب سایت ها همواره به دنبال راهی برای جذاب دیده شدن در ذهن مخاطب هستند. موشن گرافی کمک می کند وب سایت ها جذاب تر دیده شوند. اگر مدیر یک سایت هستید و دوست دارید سایتتان جذاب تر باشد می توانید با سفارش موشن گرافیک در کنار طراحی جالب سایتتان، از کمی هم حرکت یا کارکترهای متحرک برای سایت استفاده نمایید. یک کاراکتر متحرک جذاب ممکن است موجب جذب مخاطب برای مطالعه بیشتر محتوای سایت و بهبود سئوی سایت شما شود.

موشن گرافی در شبکه های اجتماعی

پس از سفارش موشن گرافیک و طراحی آن بر اساس خواست مشتری، موشن گرافی در شبکه های اجتماعی قرار می گیرد، دست به دست می شود، لایک می شود، کامنت می گیرد و به این ترتیب به شما کمک می کند تا بیشتر شناخته شوید. موشن گرافی ها هزینه کمی داشته و در زمان کوتاهی تولید می شوند و پتانسیل بالایی برای تبلیغ در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی دارند.

موشن گرافی برای هنر

در سفارش موشن گرافیک می توانید تصاویر متحرک هنری بسازید. موشن گرافی همواره با هنر و خلاقیت همراه بوده است. نقاشی های دیجیتال، طرح های هنری دیجیتال یا لوگوهایی که با موشن گرافی طراحی می شوند، همگی هنر ذهن خلاق یک موشن گرافیک کار هستند. پس امکان جداسازی دو بخش هنر و موشن گرافی وجود ندارد و این دو کاملا بهم مرتبط هستند.

موشن گرافی برای آموزش

در سفارش موشن گرافیک،با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد موشن گرافی می توان مسائل پیچیده و دشوار آموزشی را به شکلی ساده تر و روان تر ارائه داد. مسائل پیچیده با موشن گرافی خلاصه و مفید همراه با تصاویر متحرک و جذاب، آسان تر در ذهن مخاطب می نشیند. به همین منظور میتوانید کتاب های درسی و … یا جزوات خود را به صورت موشن درآورید تا بهترین بازخورد را داشته باشید.

موشن گرافیک و اینفوگرافیک:

شرکت های تبلیغاتی به دنبال جدیدترین و بهترین و موثرترین راه ها برای جلب مخاطب هستند. بخاطر همین هر روش موثری که برای جذب مخاطب وجود دارد، توسط این شرکت ها مورد حمایت قرار می گیرد. تکنیک های موشن گرافیک مختلف که در کنار یکدیگر قرار بگیرند، اینفوگرافیک را تشکیل می دهند. یعنی شما می توانید با استفاده از ایلوسترایتور و فتوشاپ یک اینفوگرافیک عالی تولید کنید. ذکر این نکته بسیار مهم است که ساخت ویدئوهای محتوایی در سال های اخیر 10 برابر افزایش پیدا کرده است. همین امر باعث افزایش سرعت پیشرفت در تولید و سفارش موشن گرافیک ها شده است.

تاریخچه ی موشن گرافیک:

در ابتدای کار یعنی قبل از اینکه موشن گرافیک روی کار آید، تمامی صحنه ها روی فضای بدون حرکت بود مثل کارتون های دیزنی مربوط به آن زمان و قدیمی.

در دهه ی 1440، موشن گرافیک از درون یکسری فعالیت های اسکار فیشینگر و نورمن مک لارن به وجود آمد. بعدها در دهه ی 1950، افرادی مانند سئول باس و موریس بیندر موشن گرافیک را به صورت علنی و عمومی معرفی کردند. پیشرفت و توسعه ی موشن گرافیک با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی هم زمان است. هرچقدر که تکنولوژی پیشرفت کند، راه برای ساخت موشن گرافیک پیچیده تر و پیشرفته تر بازتر و بیشتر می شود، پس موشن گرافیک و تکنولوژی دو المان بهم پیوسته هستند که تاریخچه ی پیشرفت کاملا مشابهی دارند. می توان به راحتی گفت که در سال های اخیر که تکنولوژی با سرعت خیلی بالایی پیشرفت کرده، موشن گرافیک نیز با همان شیب پیشرفت کرده است و باید گفت که افراد زیادی هستند که به طور اختصاصی در این زمینه کار می کنند، و فعالیت اختصاصی در زمینه ی سفارش موشن گرافیک دارند.

انواع موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک می تواند به شکل های مختلف باشد. انواع موشن گرافی عبارتند از گیف، لوگو، برود کستینگ، پرزنتیشن، عناوین، اینفوگرافیک،آیکون، واقعیت مجازی و … که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

ویژگی های موشن گرافیک

 • یک موشن گرافی خوب باید سناریو مناسبی داشته باشد. یعنی اولین قدم پس از سفارش موشن گرافیک ، داشتن یک چشم انداز از مراحل موشن گرافی است.
 • استفاده از عناصر جذاب و المان های گرافیکی مناسب یکی دیگر از ویژگی های موشن گرافی خوب است.
 • صدا، آن چیزی است باعث می شود مخاطب با موشن گرافی ارتباط برقرار کند. یک صداگذاری مناسب بی شک تاثیر زیادی در موشن گرافی خواهد گذاشت.
 • توجه به پرسونای مخاطب و استفاده از بیان و ادبیاتی متناسب با سلیقه مخاطب در موشن گرافی بسیار اهمیت داشته و از ویژگی های مهم یک موشن گرافی خوب است و در سفارش موشن گرافیک جایگاه بسیار بالایی دارد.
 • یک ویژگی بسیار خوب موشن گرافی خلاصه و مفید بودن آن است. مخاطبی که در وب سایت ها می گردد، با تبلیغات و ویدئوهای زیادی مواجه می شود. موشن گرافی پیام شما را کوتاه به مخاطب می رساند و این بخش جذاب داستان است!

سفارش موشن گرافیک در چه جایی به کار می آید؟

ما در جاهای مختلفی موشن گرافی را به چشم می بینیم، و همچنین اگر فعالیتی انجام می دهیم که می توان از موشن گرافی در آن استفاده کرد، می توانیم با استفاده از آن فعالیت خود را توسعه دهیم.

جاهای مختلفی می توان از موشن گرافی استفاده کرد مانند: 

 • ساخت برند
 • استفاده در تیترهای تلویزیون
 • قابل فهم کردن موضوعات
 • داستان گفتن
 • به اشتراک گذاری یک محصول
سفارش موشن گرافیک ، سفارش موشن گرافی رسانتو ، سفارش موشن گرافیک رسانتو

نیاز به سفارش موشن گرافیک داری؟

در سال های اخیر روند و شکل توسعه ی مشاغل و حرفه ها کاملا متفاوت شده است. دیگر تنها توسعه با استفاده از متراژ مغازه و دفتر و اضافه کردن تعداد کارمندها میسر نیست. شما باید راه های بیشتری برای توسعه ی کار خودتان پیدا کنید. یکی از این راه های توسعه با استفاده از ویدئوهای موشن گرافی است.

اگر حرفه ی خاصی دارید، از موشن گرافی می تواید در قسمت های مختلف مانند ویدئوی توضیحی، ویدئوی آموزشی، ویدئوی اشتراکی و گروهی وبقیه ی ویدئوها که باعث پیشرفت بیزنش شما شوند، استفاده کنید.

چگونه موشن گرافیک رقابتی بسازیم؟

اگر که قصد دارید در زمینه ی سفارش موشن گرافی فعالیت کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید باید به نکاتی توجه کنید:

 • اهداف واقعی بسازید.
 • بهترین استودیوها و وب سایت های ساخت موشن گرافیک را پیدا کنید و تا جائی که امکان دارد از آنها استفاده کنید.
 • ویدئوی معرفی خود را به بهترین شکل بسازید. سعی کنید در زمان خیلی کم به شکلی بسیار خوب شما را معرفی کند.
 • ذهن خود را برای ایده های جدید باز بگذارید.

مزایای موشن گرافیک:

تحقیقات زیادی روی صاحبان کسب و کارهای مختلف که سفارش موشن گرافیک داده اند انجام گرفته شده است. در زیر تعدادی از مزایای موشن گرافی را که حاصل یکی از این نظر سنجی ها است را بیان می کنیم:

 • جذاب کردن محتواهای کسل کننده:

بسیاری از محتواها دارای توضیحات و مضامین کسل کننده ای هستند. تصور کنید قصد دارید یک موضوع را برای مخاطبین خود توضیح دهید، شما مجبورید محتوای زیادی را به خورد او دهید، مخاطبان تحمل خواندن مطالب زیاد و طولانی را ندارند و به سرعت کسل می شوند. پس شما مجبورید که راهی برای مقابله با این موضوع پیدا کنید. موشن گرافیک همان راه حل است.محتوای طولانی و کسل کننده را با انیمیشن تبدیل به محتوایی بسیار جذاب می کنید.

 • موشن گرافیک موجب معروف شدن برند شما می شود

شما با استفاده از سفارش موشن گرافیک های بسیار جذاب، برند خود را به مخاطب می شناسانید. اگر بار بعد مخاطب برند شما را ببیند، شما را می شناسد، و همین حس آشنایی باعث می شود که جذب مطالب شما شود و بقیه ی مطالب شما را چک کند.

 • موشن گرافیک باعث مشارکت فعالیت مخاطبین شما می شود

بسیاری از طراحی های موشن گرافیک، برای شبکه های اجتماعی انجام می شود. ویدئوهای موشن گرافیک بسیار سریع و واضح هدف را به مخاطب منتقل می کنند. طبق تحقیقات یک سوم بودجه ی دیجیتال مارکتینگ شرکت های مختلف به بازاریابی موبایل اختصاص داده می شود. بسیاری از افراد فعالیت اجتماعی خود را با گوشی موبایل انجام می دهند. و ویدئوهای موشن گرافیک به خاطر طول کم و رساندن مضمون در زمان کم و جذابیت بسیار بالایی که دارند بهترین گزینه برای مخاطب هستند که آنها را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند، درموردشان نظر بدهند، علاقه مندی خود را به قضیه نشان دهند و منتشر کنند و درکل فعالیت بالایی را درمورد ویدئوی منتشر شده ی شما داشته باشند.

 • موشن گرافیک ها موثر هستند و از لحاظ مالی به صرفه اند

همان طور که در قسمت های مختلف گفته شد، موشن گرافیک ها بسیار سریع مضمون را به مخاطب می رسانند. شما تا قبل از اینکه سفارش موشن گرافیک دهید و از آن استفاده کنید، مجبورید برای انتقال محتوای خود به مخاطب از ابزارهای زیاد و پرهزینه ای استفاده کنید، درحالیکه به محض آَشنا شدن با موشن گرافیک به عنوان مثال تنها با استفاده از افترافکت می توانید یک ویدئوی بسیار عالی بسازید و هزینه ی تولید محتوای خود را به حداقل برسانید. 

بعضی از افراد زمانیکه با ویدئوی شما مواجه می شوند تحت شرایط مختلف، صدای ویدئو را می بندند و نمی توانند به صدای ویدئوی شما گش دهند. ویدئوی موشن گرافیک این قابلیت را دارد که حتی بدون صدا تمام اهداف هود را به نتیجه برساند و محتوا را به مخاطب انتقال دهد. این یکی از دلایل اصلی است که می گوییم موشن گرافیک فوق العاده موثر است.

سفارش موشن گرافیک

موشن گرافیک، ویدئوهایی بسیار شبیه به انیمیشن هستند که پیام هایی را به مخاطب می رسانند.که طبق شواهد موجود در جذب مخاطب وظیفه ی بسیار مهمی را ایفا می کند و در نتیجه منجر به تبدیل مخاطب به مشتری دائم شما می شود.

انیمیشن به هر ساختاری که دارای حرکت باشد گفته می شود. ولی گاها بعضی از این ساختارهای متحرک بسیار عجیب غریب و ناشناس هستند که به آنها موشن گرافیک گفته می شود. موشن در کلمه به معنای هر آن چیزی است که پویا است و حرکت می کند. سفارش موشن گرافیک از طریق سایت های مختلف امکان پذیر است. امروزه روش های مختلفی برای انتقال پیام به مخاطب استفاده می شود اما موشن گرافی روشی است که به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، پیام و محتوایی را به شکل جذاب و تاثیرگذار به دیگران برسانیم.

حقیقت واقعی موشن گرافی

در واقع موشن گرافیک همان طراحی متحرک است. یعنی شما به جای موشن گرافیک می توانید از این واژه استفاده کنید (طراحی متحرک). در موشن گرافیک حساسیت رو حرکت المان ها بسیار زیاد است، به همین منظور کسی که طراح موشن گرافیک است و سفارش موشن گرافیک می پذیرد، باید تمامی اطلاعات مربوط به سرعت و شتاب المان های مختلف را بداند.

سخن پایانی بحث سفارش موشن گرافیک:

در این صفحه از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو سعی کردیم تمام جوانب موشن گرافیک را برای افرادیکه هیچ اطلاعاتی نسبت به موشن گرافی ندارند و برای افرادیکه مشغول به فعالیت در این زمینه هستند منتشر کنیم. تمام اطلاعات پایه ای و زمینه ای از تعریف موشن گرافیک گرفته تا ابزارهای تولید آن، مزایای تولید موشن گرافیک، سفارش موشن گرافیک و … را برای شما تشریح کنیم. امیدواریم که از این مطالب استفاده کنید.

شما می توانید با دریافت  مشاوره سئو رایگان، تاثیر موشن گرافیک را در سئو سایت خود مطلع شوید.

لیست قیمت خدمات موشن گرافیک ما

خدمات سطح یک سطح دو سطح سه
ایده پردازی و سناریو نویسی
⭐⭐
⭐⭐⭐
تولید استوری بورد
⭐⭐
⭐⭐⭐
طراحی کاراکتر ها
⭐⭐
⭐⭐⭐
طراحی محیط ها
⭐⭐
⭐⭐⭐
انیمیت کردن
⭐⭐
⭐⭐⭐
صدا گذاری
⭐⭐
⭐⭐⭐
تدوین نهایی
⭐⭐
⭐⭐⭐
قیمت موشن گرافیک
30 ثانیه
1.500.000 تومان
2.000.000 تومان
3.000.000 تومان
یک دقیقه
2.000.000 تومان
3.000.000 تومان
5.000.000 تومان
یک دقیقه و سی ثانیه
2.500.000 تومان
4.500.000 تومان
6.500.000 تومان
دو دقیقه
3.000.000 تومان
5.500.000 تومان
8.000.000 تومان
قیمت استاپ موشن
یک دقیقه
5.000.000 تومان
10.000.000 تومان
15.000.000 تومان
یک دقیقه
15.000.000 تومان
20.000.000 تومان
30.000.000 تومان

سوالات متداول

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن چیست؟

در انیمیشن سعی می شود پیام ها با محوریت داستانی به مخاطب رسانده شود ولی در موشن گرافی بیشتر سعی می شود با تصویر، فرم، رنگ و بافت و حرکت تصاویر، پیام مورد نظر به مخاطبان رسانده شود. موشن گرافیک بیشتر حالت شخصیت محور داشته و برای شرح رویداد ها است. از این رو امروزه سفارش موشن گرافیک بیشتر برای تبلیغات و برندینگ رواج یافته است.
حالا باید موشن گرافیک خود را داشته باشید.
موشن گرافی یک روش مدرن و جذاب است که به صورت خلاصه و کاملا مفید می تواند پیام شما را به مخاطب برساند. این پیام می تواند معرفی یک محصول باشد، بیان یک پیام بشر دوستانه باشد یا اینکه دعوت شما برای زدن واکسن کرونا! با سفارش موشن گرافیک می توانید محصولات، کسب و کار و خدماتتان را به شکل جذاب، تبلیغ و معرفی کنید.

از چه نرم افزارهایی برای ساخت موشن گرافیک استفاده می شود؟

اگر که شما قصد سفارش موشن گرافیک را دارید یا اینکه خودتان قصد تولید آن را دارید باید بدانید که بهترین نرم افزار ها برای تولید موشن گرافیک کدام هستند. در زیر تعدادی از بهترین نرم افزارها برای شما لیست شده است: Adobe After Effects
Adobe Premier
Autodesk Combustion
Autodesk Maya or 3DS Max
Apple Motion 3
Final Cut Pro
Avid Xpress