رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. دیجیتال مارکتینگ
  4. »
  5. چگونه بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را بشناسیم؟

چگونه بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را بشناسیم؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ

در سال های اخیر که کرونا جهان را درنوردیده است ، کسب و کار آنلاین رونق دو چندانی گرفته است. شرکت ها برای این که مشتریان جدید به دست بیاورند به کسب و کار الکترونیک رو آورده اند. شرکت ها برای این که بتوانند خود را بهتر معرفی کنند به سراغ تیم های تولید محتوا می روند.

نام دیگر تیم های تولید محتوا، آژانس دیجیتال مارکتینگ است. این آژانس ها با ارائه کردن خدمات در حوزه کسب و کار الکترونیک به شرکت ها کمک می کنند تا به اهدافی که در سر دارند برسند. دانش و تخصص همین آژانس ها است که به کسب و کار شرکت ها رونق می بخشد و آنها را به سود می رساند.

در حال حاضر آژانس های زیادی در زمینه کسب و کار الکترونیک فعال هستند و به مشتریان خدمات ارائه می کنند. میان این همه شرکت دیجیتال مارکتینگ که وجود دارد یک تعداد خاص، بهترین هستند. این آژانس های نمونه ویژگی هایی دارند که همین ها سبب شده است تا در زمینه کاری خود بهترین باشند.

برای این که شما مخاطب عزیز و گرامی بدانید به سراغ چه آژانسی بروید باید با این ویژگی ها آشنا باشید. دانستن این ویژگی ها کمک می کند تا آژانس بهتری را برای همکاری انتخاب کنید. در ادامه مقاله این ویژگی ها را نام برده و مختصر توضیح می دهیم.

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

گونه ای خدمات است که توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ در فضای الکترونیک جهت توسعه کسب و کار شرکت ها ارائه می شود. این خدمات سبب می شود تا به تعداد مشتریان یک شرکت افزوده گردد و یا میزان بازدید سایت شرکت به طور چشمگیری بالا برود.

 

هدف از دیجیتال مارکتینگ چیست؟

هدف از دیجیتال مارکتینگ این است که به میزان سوددهی یک شرکت در یک دوره مشخص افزوده شود و شرکت در مسیر توسعه گام های بعدی را به نحو بهتری بردارد.

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

نوعی شرکت است که به ارائه خدماتی مثل تولید محتوای متنی، ویدئویی و انیمیشنی برای شرکت ها دست می زند. این خدمات سبب می شود تا شرکت ها به صورت مناسب تری در فضای الکترونیک معرفی شوند. این خدمات شرکت ها را در مسیر توسعه قرار می دهد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

ویژگی های بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

برای این که بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را بتوان شناخت باید ویژگی هایش را دانست. این ویژگی ها سبب شده است تا بر سر زبان ها بیفتد و همه از آن تعریف کنند. در ادامه این ویژگی ها را برای شما خواننده عزیز و گرامی نام برده و مختصری شرح می دهیم.

 

خوش قول هستند:

اولین و مهم ترین ویژگی که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق دارد خوش قولی آن است. شرکت های محتوایی که خوش قول هستند مشتریان به آنها بهتر اعتماد می کنند. اعتماد بزرگترین سرمایه ای است که در بازار یک شرکت می تواند برای خود کسب کند.

در آموزه های دینی هم به خوش قولی یا وفای به عهد بسیار تاکید شده است. شرکتی که خوش قول باشد کاری را که بر عهده گرفته است سر موعد تحویل مشتری می دهد. همیشه در هر حال خدا را در نظر گرفته و کار بی کیفیت به مشتری خود ارائه نمی دهد. بنا بر این شرکتی که خوش قول باشد و وفای به عهد کند قابل اعتماد است و باید برای همکاری به دنبال چنین شرکت هایی گشت.

به عنوان مثال در بحث سفارش موشن گرافیک، به دلیل حساسیت بالای تولید این نوع محتوا، در اکثر اوقات شرکت های سفارش دهنده در امر خوش قولی و تحویل خروجی کار وسواس زیادی را به خرج می دهند که شرکت های دیجیتال مارکتینگ می بایست به خوبی این دغدغه ی مشتری را مرتفع سازند.به عنوان مثال در بحث ساخت موشن گرافیک، برای سنجیدن میزان کیفیتی که شرکت و یا آژانس در تولید کار خود پیاده می کند، می بایست نمونه کار موشن گرافیک آنها را بررسی کنید.

 

اهدافشان از قبل مشخص است:

دومین ویژگی که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب دارد هدفمند بودنش است. شرکتی که هدف داشته باشد دقیقا می داند به دنبال چه چیزی است و برای رسیدن به آن باید چه کارهایی انجام دهد. هدفمند بودن سبب می شود تا شرکت کارهایش با نظم و هارمونی بهتری پیش برود.

شرکت های هدفمند در مسیر کارشان دچار سردرگمی نمی شوند و تا قله موفقیت راه را به خوبی طی می کنند. این جور شرکت ها قبل از این که کار را برای مشتری خود تولید کنند، هدف از تولید کردن آن را مشخص می کنند تا در ادامه بدانند باید چه انتظاراتی داشته باشند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

روحیه تیمی بالایی دارند:

شرکت ها معمولا در مجموعه خود از افراد متخصص زیادی بهره می برند. در این جور شرکت ها برای تولید یک کارگاهی ضروری است که کل مجموعه با هم به بهترین نحو همکاری کنند. همکاری کردن اعضای شرکت سبب می شود تا کار تولیدی ایرادات کمتری داشته باشد و کیفیت بالا برود.

بنابراین داشتن روحیه تیمی یکی از مشخصه های بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ است. افراد در این جور شرکت ها با هم تعامل بالایی دارند و قبل از انجام هر کاری نظر دیگر اعضا را می پرسند. پرسیدن نظر دیگر اعضا سبب می شود تا کارها به بهترین صورت پیش برود و در نهایت رضایت مشتریان به دست بیاید.

 

از بهترین متخصصان بهره می برند:

یکی از بزرگ ترین شاخصه های بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ بهره بردن از متخصصان کاردان است. بهره بردن از متخصص خوب در کارها سبب می شود تا کیفیت کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ بیش از پیش بالا برود. بالا رفتن کیفیت نظرها را به خود جذب می کند.

شرکت هایی که از متخصصان قوی بهره نمی برند بعد از مدتی کارهایشان روند تکراری پیدا می کند. در کارهایشان عامل خلاقیت کمتر به چشم می خورد. به مرور زمان اینجور شرکت ها نمی توانند نظر مشتریان را به سمت خود جلب کنند. بنابراین نباید شرکت ها از استخدام نیروی متخصص و با دانش غفلت کنند چون در نهایت دودش به چشم خودشان خواهد رفت.

 

به کیفیت بیشتر از کمیت توجه دارند:

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب بسیار برایش اهمیت دارد کاری ارائه دهد که از لحاظ کیفیت بی نظیر باشد. ارائه کردن یک کار خوب خود به خود مشتریان را ترغیب می کند که از خدماتش استفاده کنند. در واقع تولید کردن کار خوب یک نوع تبلیغات رایگان برای خودش می باشد.

شرکتی که کار خوب تولید کند و هدفش کمیت نباشد به مرور زمان مشتریان خاص خود را پیدا خواهد کرد. مشتریان قدر چنین آژانس دیجیتال مارکتینگ را قطعا خواهند دانست و از خدماتش بهره خواهند برد. توجه کردن به کیفیت سبب می شود رضایت خاطر شرکت هایی که از خدماتش بهره می برند جلب گردد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره حرفه ای دارند:

یکی از خدماتی که در بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ارائه می گردد خدمات مشاوره در مورد کسب و کار است. این خدمات به مشتری کمک می کند تا در جریان قرار بگیرد که قرار است چه کاری برای بهبود عملکرد فروش دیجیتال آنها توسط آژانس انجام شود.

خدمات مشاوره ذهن مشتری را نسبت به کاری که قرار است توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ انجام شود روشن می سازد. روشن شدن ذهن مشتری باعث می شود تا بداند پولی که قرار است هزینه کند برای انجام چه کارهایی است و باید چه انتظاراتی بعد از تولید شدن کار داشته باشد.

 

مشتریان خود را اغوا نمی کنند:

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب مشتریان خود را فریب نمی دهد. یعنی قول کاری را نمی دهد که از پس تولید آن برنیاید. مثلا بعد از بهینه سازی کردن سایت یک شرکت قول نمی دهد که به زودی صد هزار بازدید به میزان بازدید روزانه سایت شرکت افزوده می گردد.

خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند و دست ها رو می شود. بهتر است آژانس قولی ندهد که از پس انجام دادنش برنیاید. یک آژانس محتوایی خوب قولی می دهد که توانایی اجرا کردنش را داشته باشد. اغوا کردن مشتریان باعث سلب اعتماد آنها از آژانس می شود و در آینده دیگر از خدماتش استفاده نخواهند کرد.

 

رزومه کاری قوی دارند:

شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب دارای رزومه هستند. رزومه مجموعه کارهای باکیفیتی است که برای دیگران انجام داده اند و همان ها سبب می شود تا دیگر شرکت ها به آنها پیشنهاد همکاری بدهند. برای بسیاری از شرکت ها قبل از همکاری مهم است که آژانسی که قصد دارند با آن کار کنند در چه سطحی قرار دارد.

معمولا شرکت ها برای این که آگاهی شان از آژانس بالا برود از آنها تقاضای رزومه کاری می کنند. با دقت در رزومه کار به این نتیجه میرسند که با آژانس همکاری داشته باشند یا نداشته باشند. بنابراین رزومه کار بسیار کمک می کند یک شرکت نظر مشتریان خود را جلب کند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

به رضایت مشتریان خود اهمیت می دهند:

مهمترین اصلی که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب به آن بسیار توجه دارد رضایت مشتریانش است. رضایت داشتن مشتری سبب می شود تا همکاری ها در آینده هم ادامه داشته باشد. در واقع هیچ چیز مهم تر از این نیست که نظر کارفرمای خود را جلب کرد. بدون شک این نکته باید شعار اصلی هر آژانس محتوایی باشد.

 

سخن پایانی

همان طور که در مقاله بالا خواندید بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ سعی می کند که کیفیت بالایش تبلیغاتش باشد و به این صورت مشتریان را به سمت خود می کشد. کیفیت بالا از چشم مشتریان پنهان نمی ماند و آنها به سمت آژانس هایی می روند که در این زمینه بهترین هستند.

در انتها لازم به ذکر است که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با کادری مجرب این آمادگی را دارد تا برای شما صاحبان کسب و کار خانگی و تجاری آثاری با کیفیت تولید کند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدماتی چون موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی، با متخصصین رسانتو در ارتباط باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *