رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. دیجیتال مارکتینگ
 4. »
 5. تولید محتوا
 6. »
 7. قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین مطلبی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، هدف شما از برگزاری کمپین تبلیغاتی تان است و در ادامه میزان بودجه ای که می توانید برای این کمپین، کنار بگذارید. بعضی از شرکت ها هستند که میزان بودجه ی بسیار زیادی را برای تبلیغات خود کنار می‌گذارند و اینستاگرام به شکلی است که هر چقدر بودجه ی بیشتری برای آن کنار بگذارید، نتایج بهتری از کمپین تبلیغاتی خواهید گرفت.

پیش بینی می شود تا سال 2023، اینستاگرام 1.2 میلیارد کاربر خواهد داشت. و از آنجایی که 90 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک کسب و کار را دنبال می کنند، پتانسیل زیادی برای کسب و کار شما وجود دارد که در مقابل مخاطبان بزرگ جهانی قرار بگیرد.

اما با 200 میلیون حساب کاربری که در این پلتفرم وجود دارد، رقابت برای برجسته شدن بسیار زیاد است. در حالی که مسئله ی تبلیغات بسیار وسوسه انگیز است. پس قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام از مسائل با اهمیت است که باید مورد بحث قرار بگیرد.

در حالی که هر کسب‌وکاری رویکرد منحصر به فردی برای صرف بودجه خود در تبلیغات اینستاگرام خواهد داشت، دانستن اینکه قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است بسیار بااهمیت و تاثیرگذار است.

برای مشاهده تعرفه ساخت تیزر اینستاگرام، به صفحه ی اختصاصی تیزر تبلیغاتی مراجعه فرمایید

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

چرا کسب و کارها را باید در اینستاگرام تبلیغ کنید؟

قبل از آگاهی از قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، بیایید بدانیم چرا مشاغل کوچک و بزرگ باید در اینستاگرام تبلیغ کنند؟ اینستاگرام در مقایسه با سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی سریع‌تر در حال رشد است.

به گفته ی شرکت های بازاریاب، شرکت‌های آمریکایی که از اینستاگرام برای بازاریابی استفاده می‌کنند به سرعت از 53.1 درصد در سال 2016 به 75.3 درصد در سال 2020 رشد کرده اند و از همه ی پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به جز فیس‌بوک پیشی گرفته اند.

وقتی صحبت از نرخ تعامل به میان می‌آید، اینستاگرام در مقایسه با هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی دیگر، نرخ تعامل بالاتری را ارائه می‌دهد. کسب‌وکارهای زیادی وجود دارند که سود برده‌اند و درآمدشان تنها با استفاده از تبلیغات اینستاگرام افزایش یافته است. اگر فکر می‌کنید محصول شما از نظر بصری جذاب است، تبلیغات اینستاگرام می‌تواند به شما در ایجاد بازگشت سرمایه بالاتر کمک کند. به همین دلیل است که صرف نظر از قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، توصیه می کنیم که حتما از این تبلیغات استفاده کنید.

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است؟

اینستاگرام 33.25 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی پیش بینی شده در سال 2022 ایجاد خواهد کرد.

اما قبل از اینکه به تبلیغات اینستاگرام بپردازیم، مهم است که ساختار قیمت گذاری آنها را بدانیم و اینکه کدام یک از این تبلیغات می تواند برای کسب و کار ما مناسب تر باشد را نیز پیدا کنیم.

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، به مدل تیزری که انتخاب می کنید، بستگی دارد. نکته ای که وجود دارد این است که تبلیغات اینستاگرام کمی گرانتر از سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی است. این مسئله به این دلیل است که می‌توان مخاطبان را با دقت بیشتری در اینستاگرام هدف قرار داد و در نتیجه بازگشت سرمایه بیشتری را به همراه خواهد داشت. به طور کلی می توان گفت که قیمت مشخصی برای قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام وجود ندارد، زیرا هزینه ی تبلیغات به عوامل زیادی بستگی دارد.

اما در واقعیت، هزینه تبلیغات اینستاگرام بسیار به مخاطب هدف، گروه سنی، جنسیت و بسیاری عوامل دیگر، بستگی دارد. بنابراین قبل از اینکه عواملی را که هزینه تبلیغات اینستاگرام را تعیین می کنند را مورد بررسی قرار دهیم، بیایید به طور متوسط هزینه ی اجرای یک تبلیغ در اینستاگرام را بررسی کنیم.

میانگین هزینه تبلیغات اینستاگرام بسته به مدل پیشنهادی که برای کمپین خود انتخاب می کنید بین 0.50 تا 6.70 دلار متغیر است.

تمام هزینه ی تخمین زده شده در بالا ممکن است برای کمپین شما متفاوت باشد، این احتمال وجود دارد که هزینه ی تبلیغات بالاتر یا هزینه تبلیغات کم تری داشته باشید. بنابراین بیایید به برخی از عوامل مهمی که باعث تغییر قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می شوند نگاهی بیندازیم.

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

همانطور که قبلا ذکر شد قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد. در اینترنت با اعداد مختلفی روبرو می شوید اما برای دانستن هزینه دقیق باید ابتدا بفهمید که چه چیزی هزینه ی تبلیغات اینستاگرام را تعیین می کند. این احتمال وجود دارد که کمپین شما بیشتر از آنچه انتظار داشتید برای شما هزینه داشته باشد. بنابراین بیایید به برخی از عوامل رایجی که هزینه ی تبلیغات اینستاگرام را تعیین می کنند، نگاهی بیندازیم:

 1. هزینه ی تبلیغات اینستاگرام با استفاده از ارتباط آگهی تعیین می شود:

وقتی نوبت به تصمیم‌گیری در مورد قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می‌رسد، ارتباط و کیفیت تبلیغات، نقش مهمی در افزایش یا کاهش هزینه ی کمپین خواهد داشت. بسته به امتیاز مربوط به تبلیغ، می توان تعیین کرد که تبلیغ شما چقدر به کاربر مرتبط است.

 1. هزینه ی تبلیغات اینستاگرام با استفاده از نرخ عمل، تخمینی تعیین می شود:

یکی دیگر از عواملی که بر هزینه ی تبلیغات اینستاگرام تأثیر می گذارد، نرخ عمل تخمینی است. نرخ عمل تخمینی توسط اینستاگرام بر اساس اقدام قبلی کاربران تعیین می‌شود و نشان می‌دهد که چه تعداد از کاربران هدف، احتمالاً روی تبلیغ شما مانند دانلود برنامه، بازدید از یک وب‌سایت و موارد دیگر اقدام می‌کنند. شما با ایجاد یک تبلیغ، نه تنها محصول و خدمات خود را تبلیغ می کنید، بلکه به پلتفرم کمک می کنید تا شما را به عنوان یک راه حل به کاربران ارائه دهد.

 1. هزینه تبلیغات اینستاگرام با استفاده از مبلغ پیشنهادی تعیین می شود:

مبلغ پیشنهادی نشان می دهد که چقدر حاضرید برای کمپین تبلیغاتی خود در مقابل مخاطبان هدف، بودجه قرار دهید. به همین دلیل است که قبل از ایجاد کمپین تبلیغاتی خود، مهم است که مشخص کنید شرکت یا کسب و کار شما مایل است چقدر برای تبلیغات اینستاگرام هزینه کند. قبلاً اشاره کردیم که مبلغ پیشنهادی اینستاگرام کمی بیشتر از فیس بوک است، بنابراین اگر در حال آماده شدن برای انتشار آگهی خود در اینستاگرام و ایجاد سرنخ از پلتفرم هستید، باید آماده باشید تا مبلغ را بپردازید تا بازدید و کلیک بیشتری داشته باشید.

گاهی اوقات بودجه نیز بر کمپین تأثیر می گذارد، برای مثال اگر بودجه شما 300 دلار و مبلغ پیشنهادی شما 2 دلار برای هر کلیک باشد، تبلیغ شما حداکثر 150 کلیک دریافت می کند. از طرف دیگر، اگر بودجه ی شما 800 دلار بود، پس از آن کمپین شما ممکن است 400 کلیک داشته باشد. بنابراین اگر محتوای شما عملکرد بهتری داشته باشد، در افزایش بودجه خود تردید نکنید.

 1. هزینه تبلیغات اینستاگرام با استفاده از هدف گذاری مخاطب و رقابت تعیین می شود:

هدف گذاری مخاطب و رقابت عامل مهم دیگری است که به بازاریابان و کسب و کارها در تعیین هزینه ی تبلیغات کمک می کند. اگر می‌خواهید گروه خاصی از مخاطبان را هدف قرار دهید که قبلاً توسط بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان دیگر مورد هدف قرار گرفته‌اند، ممکن است هزینه ی تبلیغات شما بالا برود. به یاد داشته باشید گاهی اوقات به دلیل رقابت زیاد هزینه ی تبلیغات در نوسان است. خوب، هیچ اشکالی ندارد که تبلیغ خود را در بازار رقابتی با هزینه ی بالا اجرا کنید، اما به یاد داشته باشید که تبلیغ شما باید نتیجه دلخواه را به شما ارائه دهد، به همین دلیل تمرکز بر هدف گذاری مخاطب مهم است.

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

مطالعه مقاله خواندنی چه نکاتی در فیلم تبلیغاتی کوتاه باید رعایت شود؟ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چقدر برای محتوای ارگانیک اینستاگرام بودجه اختصاص دهیم؟

در حالی که قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام را می توان به طور معقولی کاهش داد، پیش بینی میزان بودجه برای محتوای ارگانیک اینستاگرام، می تواند چالش برانگیز تر باشد.

با توجه به ماهیت رقابتی بودن محتوای اینستاگرام، ممکن است احساس کنید برای متمایز شدن باید یک کمپین بسیار گران قیمت با بودجه ی چند رقمی را به صورت ماهیانه برای بازاریابی رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید.

تصمیم شما برای مدیریت بازاریابی رسانه های اجتماعی در داخل یا برون سپاری آن به یک آژانس احتمالاً تعیین می کند که چقدر برای محتوای ارگانیک اینستاگرام باید هزینه کنید.

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، به موارد مختلفی بستگی دارد که در طول این مقاله به آنها اشاره کردیم. هرچقدر که بودجه ی بیشتری بتوانید برای اینکار کنار بگذارید، می‌توانید اهداف بیشتری را برای تبلیغات اینستاگرامی خودتان پیش ببرید. تیزر تبلیغاتی اینستاگرام نیز یکی از مهم‌ترین المان هایی است که می تواند شما را به اهدافتان در اینستاگرام برساند.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، سال هاست که در این زمینه فعالیت تخصصی داریم و تیزرهای بسیار زیادی را برای صفحات مختلف اینستاگرام ساخته ایم.  شما نیز می‌توانید ساخت تیزر تبلیغاتی خود را به آژانس ما بسپارید تا در رسیدن به اهدافتان به شما کمک بیشتری کنیم.

از اینکه مقاله ی ما را مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *