رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. مجله رسانتو
  4. »
  5. 6 مورد از مهمترین نکات بهترین جلسه ی سئو تخصصی در تهران

6 مورد از مهمترین نکات بهترین جلسه ی سئو تخصصی در تهران

مشاوره سئو تخصصی

همانطور که میدانید پیدا کردن بهترین مشاوره سئو تخصصی در میان تمامی نکات و اطلاعاتی که در رابطه با سئو وجود دارد، عمر سختی است. چرا که سئو امری کاملاً تجربی است و همانطور که میدانید دنیای تجربه با دنیای تئوری، کاملاً متفاوت است. به همین دلیل بعد از یاد گرفتن اصول کلی سئو شما باید شروع به تجربه کردن کنید و همزمان از تجربیات دیگر متخصصان نیز استفاده کنید.

 به همین دلیل است که ما در این مقاله در مورد نکاتی که متخصصین در رابطه با سئو، آنها را به اشتراک گذاشته اند، صحبت کنیم.

نکات زیادی وجود دارند که به طور مداوم در حال تغییر هستند، در حالی که بعضی از اصول سئو همیشه به طور ثابت، پابرجا هستند. به عنوان مثال روش های مختلف وجود دارند تا شما کلمات کلیدی تان را پیدا کنید، ولی نکته ای که همچنان پابرجا است تاثیر کلمات کلیدی و لزوم وجود آنهاست. 

آیا ساختن لینک متعلق به گذشته است؟ آیا باید زمان و انرژی خود را به سئو داخلی اختصاص دهید؟ چگونه می توانید یک برچسب عنوان بنویسید تا رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید؟ سئو و رسانه های اجتماعی کجا تلاقی می شوند؟

و به طور کلی، بهترین نکات سئو واقعاً که واقعا به نتایج بسیار خوبی منجر شوند، کدامند؟

تمام این مسائل نکاتی هستند که شما در مشاوره سئو تخصصی می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

اگر به نکاتی که در ادامه ی این مقاله ی مشاوره سئو تخصصی، در اختیار شما قرار می دهیم دقت کنید و آنها را به خوبی انجام دهید، می توانید به نتایج بسیار خوبی برای سایت خود به ارمغان آورید. 

مشاوره سئو تخصصی

1- هر چیزی که باعث کند شدن سایت شما می شود را حذف کنید:

سرعت صفحه یک عامل مهم در سئو سایت است. در گذشته، می‌توانستید با یک سایت کند، کنار بیایید. زمانی وجود داشت که مجبور بودیم حدود پنج دقیقه منتظر بمانیم تا یک سایت خبری محبوب به طور کامل بارگیری شود. 

صفحه کند، کاربران را ناامید می کند و در نهایت مردم را از خرید محصول شما منصرف می کند. آمار نشان می‌دهد که تاخیر یک ثانیه‌ای در زمان بارگذاری صفحه می‌تواند باعث از دست دادن 7% در تبدیل شود. در ذهن خریداران بالقوه، سایت کند، سایتی غیرقابل اعتماد است. 

سرعت صفحه برای موتورهای جستجو نیز فاکتوری حیاتی است. به گفته ی سایت های معتبر حدود 40٪ از مردم، وب سایتی را که بارگذاری آن بیش از 3 ثانیه طول می کشد، را رها می کنند. از حدود 10 سال پیش، گوگل سرعت سایت را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی در نظر گرفته است. 

این بدان معنی است که اگر صفحات شما کند هستند، بدون در نظر گرفتن کیفیت محتوای خود یا طراحی وب سایت حرفه ای خود، در حال از بین بردن بازدیدهای ارگانیک خود هستید. به عنوان یک نکته ی مهم از مشاوره سئو تخصصی، از شر عناصر غیر ضروری که سرعت سایت شما را کند می کنند خلاص شوید. 

اگر کاربر وردپرس هستید، افزونه هایی را که واقعاً به آنها نیاز ندارید غیرفعال کنید. سایت های مختلف وجود دارند که شما می توانید با کمک آنها از سرعت سایت و صفحات سایت خودتان، مطلع شوید. این کار نشان می دهد که سایت شما با چه سرعتی بارگیری می شود و عناصر کلیدی چقدر سریع در دسترس کاربران قرار می گیرند. 

زمان بارگذاری دسکتاپ و زمان بارگذاری موبایل بسیار مهم هستند. به عنوان یک قاعده ی کلی، اگر سرعت سایت شما به عنوان “عالی” نمره نمی گیرد، حتما باید تغییراتی برای بهبود آن ایجاد کنید. 

هر 0.5 ثانیه اضافی که طول می کشد تا سایت شما بارگذاری شود، تعداد بازدیدکنندگانی که سایت شما را ترک می کنند به شدت افزایش پیدا می کنند. بنابراین، حتی بهبود 0.5 ثانیه ای باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شود.

حتما به مقاله ی تکنیک هایی که در ارتقاء رتبه سئو سایت به شما کمک خواهند داد سر بزنید.

مشاوره سئو تخصصی

2- به سایت های مرتبط دیگر لینک بدهید:

برخی از مردم فکر می کنند، پیوند دادن به صفحات محتوای مرتبط و معتبر، بد است زیرا باعث می شود افراد از صفحه شما خارج شوند. اما نظر مشاوره سئو تخصصی، چنین نیست. ساخت لینک بخش اساسی استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی هوشمند است. سایت های معتبر به هزاران سایت و منابع با کیفیت بالا، از جمله رقبای مستقیم، پیوند می دهند. اگر نمی خواهید اول لینک بدهید، نمی توانید انتظار داشته باشید که از دیگران لینک دریافت کنید. 

برای مثال، اگر به دنبال دریافت لینک های ورودی از وبلاگ های معتبر هستید، یکی از ساده ترین راه ها این است که تمایل خود را برای پیوند دادن به آن وبلاگ ها از طریق محتوای خود نشان دهید. البته، شما فقط باید به صفحات محتوایی پیوند دهید که ارزش فوق العاده ای ارائه می دهند. این یک تمرین SEO خوب در نکات مشاوره سئو تخصصی است. لینک بیلدینگ مسئله ای است که به کیفیت بستگی دارد نه کمیت. اگر به جای ده ها لینک بی کیفیت، چند لینک معتبر داشته باشید، اعتماد بیشتری در جایگاه خود ایجاد خواهید کرد. 

3- اول برای انسان ها بنویسید، دوم برای موتورهای جستجو:

برخی از وبلاگ نویسان و تولیدکنندگان محتوا، بیشتر و بیشتر به روش قدیمی سئو عمل می کنند، به این شکل که کلمات کلیدی برای هدایت نتایج جستجو، از کیفیت واقعی محتوای جذاب و ارزشمند پیشی می گیرند. اگر شما هم به این شکل هستید، زمان آن رسیده که طرز فکر خود را تغییر دهید. 

بسیاری از مردم هنوز از کلمات کلیدی لانگ تیل، استفاده نمی کنند و ترجیح می دهند در عوض سعی کنند موتورهای جستجو را گول بزنند. که این یک رویکرد اشتباهی است. فراموش کنید که گوگل و سایر موتورهای جستجو در هنگام نوشتن وجود دارند. در عوض، محتوایی ایجاد کنید که به کسی کمک کند. با این کار تجربه کاربری را افزایش داده و با مخاطبان خود اعتماد ایجاد خواهید کرد.

برای اطلاع از تعرفه سئو سایت، به صفحه ی اختصاصی مشاوره سئو مراجعه فرمایید

مشاوره سئو تخصصی

4- سایر سایت های قابل اعتماد را تشویق کنید تا به شما پیوند دهند:

تا حد زیادی، لینک های ورودی هنوز هم رگ حیاتی رتبه بندی موتورهای جستجو، هستند. هنگامی که لینک های dofollow و nofollow را ترکیب می کنید، یک لینک طبیعی دریافت می کنید که حتی گوگل نیز به آن پاداش می دهد. بازاریابی محتوا، در مورد ایجاد محتوای با کیفیت بالا و جذاب است که مردم را به پیوند به شما و به اشتراک گذاری محتوای شما در رسانه های اجتماعی سوق می دهد.

 آیا می دانید چرا بسیاری از وبلاگ نویسان به یک پست باکیفیت لینک می دهند؟

عامل اصلی موفقیت این محتوا، این است که زمان، پول و منابع زیادی را برای ایجاد یک پست یا محتوا سرمایه گذاری می شود.

به عنوان مثال همین مقاله بهترین مشاوره سئو تخصصی، مقاله ای نیست که در یک ساعت تولید شده باشد بلکه برای ایجاد این محتوا، چندین ساعت در طول وقت گذاشته شده است. هنگامی که در صنعت خود پیشرو هستید، محتوای مفیدی ایجاد می کنید و به وبلاگ های معتبر لینک می دهید، خواهید دید که افراد بیشتری به طور طبیعی به شما لینک می دهند. این جوهره ساخت لینک موثر است. 

5- در ابتدای کار تجزیه و تحلیل وب را داشته باشید:

پس از اینکه اهداف بهینه سازی موتور جستجو را به طور واضح مشخص کردید، به نرم افزاری نیاز دارید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند. Google Analytics، Google Search Console و سایر نرم افزارهای خصوصی تجزیه و تحلیل وب، می توانند به شما در پیگیری موفقیتتان کمک کنند. حتی قبل از اینکه اولین بازدیدکننده را به سایت یا صفحه فرود خود بفرستید، باید این تجزیه و تحلیل های وب را داشته باشید.

6- توضیحات متا منحصر به فرد و مرتبط را برای هر صفحه بنویسید:

یکی از مهم ترین نکات سئو در مشاوره سئو تخصصی که بیشتر افراد از آن غافل می شوند، توضیحات متا است که به خوبی ساخته شده است. توضیحات متا اولین قسمتی است که وقتی گوگل صفحه شما را برای کاربران جستجو ارائه می دهد، به مردم نمایش می دهد. به طور کلی، غول موتور جستجو محتوای تکراری را دوست ندارد. 

بله، مواقعی وجود دارد که نیاز به استناد به یک پاراگراف یا جمله از یک سایت دیگر (و لینک بازگشت به منبع) وجود دارد، اما اگر انتشار محتوای تکراری روش تولید محتوای شما شود، برای سایت شما بسیار بد تمام می شود. در همین راستا، توضیحات متا تکراری، می تواند شما را به دردسر بیاندازد. شما نمی توانید یک توضیحات متا را برای صفحه ای که در مورد بازاریابی ایمیلی است را برای صفحه ی فروش خود نیز قرار دهید. تفاوت زیادی در این صفحات وجود دارد و توضیحات متا شما باید این واقعیت را بیان کند.

مشاوره سئو تخصصی

سخن پایانی

 در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، در رابطه با بهترین مشاوره سئو تخصصی در تهران صحبت کردیم. نکات زیادی وجود دارند که همه ی متخصصین نسبت به آنها نظر واحد و یکسانی دارند. در مورد ۶ تا از بهترین نکات مشاوره سئو تخصصی برای شما صحبت کردیم که رعایت این 6 مورد، برای شما بسیار ضروری است. و در انتها باید بگوییم که شما می توانید بهترین مشاوره تخصصی را از متخصصین سایت ما دریافت کنید تا هر چه سریعتر به اهداف خود برسید.

از اینکه مقاله ی ما رو مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *