رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. مجله رسانتو
 4. »
 5. بررسی نمونه تیزر تبلیغاتی های منتشر شده

بررسی نمونه تیزر تبلیغاتی های منتشر شده

نمونه تیزر تبلیغاتی

بدون شک یکی از بهترین و تاثیرگذارترین انواع محتوا، در راستای برندسازی، تبلیغ محصولات، جلب مشتری و …، ساخت تیزر تبلیغاتی است. برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی موثر، باید نمونه تیزر تبلیغاتی زیادی را دیده باشید و مورد تحلیل قرار داده باشید. با تحلیل این نمونه تیزر تبلیغاتی ها متوجه میشوید که آنها از چه تاکتیک هایی استفاده می کنند و بعد شما هم از این موارد استفاده کنید.در این مقاله قصد داریم که نمونه تیزر تبلیغاتی متفاوتی را برای شما تجزیه تحلیل کنیم، تا بتوانید از این موارد استفاده کنید.

برای مشاهده ی تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی و سفارش ساخت تیزر، به صفحه ی اختصاصی ساخت تیزر تبلیغاتی رسانتو مراجعه فرمایید

بررسی 14 مورد از بهترین تیزرهای تبلیغاتی منتشر شده در دنیا 2024:

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: My cloud

My cloud یک فضای کاملا قابل اعتماد است که فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد. شما می توانید با استفاده از این فضا، به تمامی عکس ها، فیلم ها و … خودتان دسترسی پیدا کنید و حتی آنها را در هر لحظه ای با استفاده از گوشی هوشمند، لپ تاپ و …، برای هر فردی که دوست داشتید، بفرستید.

در این ویدیو میبینیم که از موشن گرافیک ها و انیمیشن های زیادی استفاده شده است. و همچنین این محیط که ممکن است برای افراد زیادی ملموس نباشد، را به شکل بسیار زیبا و واضحی توضیح می دهد. اگر که موضوع یا محصولی دارید که در این حد ناشناخته است یا اینکه نیاز به جزئیات بیشتر دارد، از تکنیک های این کلیپ استفاده کنید.

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: لنوو

در این نمونه تیزر تبلیغاتی، شرکت لنوو، یکی از محصولات جدید خود، که لپ تاپ X1 است را معرفی می کند. چونکه معرفی محصول است، تمامی جزئیات مربوط به لپ تاپ مطرح می شود. این لپ تاپ می تواند به صورت کامل باز شود، و در تیزر تبلیغاتی می بینیم که به وضوح این صحنه از لپ تاپ به نمایش گذاشته شده است.

از بقیه ی ویژگی های این لپ تاپ هم به خوبی رونمایی شده است، و هم این ویژگی ها را به صورت ظاهری نشان می دهد و هم اینکه آنها را در کنار لپ تاپ می نویسد و هم اینکه یک صدای بسیار مناسب روی ویدیو صحبت می کند. اگر که معرفی محصول دارید، یا اینکه معرفی تکنولوژی دارید، می توانید به بهترین شکل از این نمونه تیزر تبلیغاتی استفاده کنید.

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: Nightingale

دستگاه Nightingale، اولین سیستم طراحی شده برای داشتن یک خواب خوب است. این سیستم توسط افراد متخصص طراحی شده است و در اتاق خواب شما به راحتی نصب می شود. بعد از نصب متوجه میشوید که این دستگاه دارای قابلیت های زیادی است که علاوه بر حذف تمامی سر و صداهای اطراف، یک موسیقی بسیار جذاب را نیز برای شما پخش می کند.

همچنین نورپردازی بسیار زیبایی را متناسب با اتاق خواب برای شما پخش می کند. نکته ی بسیار جذابی که این ویدیو تیزر تبلیغاتی دارد، این است که کاربری کامل این سیستم را در مکان های مختلف به نمایش می گذارد. و شما با دیدن این ویدیوی جذاب متوجه میشوید که در چه جاهایی می توانید از این سیستم استفاده کنید.

نمونه تیزر تبلیغاتی

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: StylePop

این StylePop یک سایت اینترنتی است که وسایل مربوط زینتی و کاربردی مربوط به بانوان را به فروش می رساند. در این سایت از زیورآلات و وسایل لاکچری زنانه گرفته تا کفش و کیف و … . این سایت محصولات بیش از 200 سایت را به فروش می رساند. ویدیوی تیزر تبلیغاتی آن را که می بینیم، بسیار در مرحله ی اول جذاب است.

یعنی افراد کمی پیدا می شوند که اول ویدیو را ببینند و تا پایان آن را مشاهده نکنند. از طرف دیگر، می بینیم از تمامی المان های زنانه در ویدیو تیزر استفاده شده است. و کاملا لاکچری بودن وسایل را به مخاطب می رساند. اگر که می بینید که شما هم تیزر تبلیغاتی برای فروش محصولات خود قصد دارید که بسازید از ایده ی این تیزر تبلیغاتی می توانید استفاده کنید.

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: مک دونالد

نمونه تیزر تبلیغاتی دیگری که بررسی میکنیم، تیزر تبلیغاتی مک دونالد است. این تیزر تبلیغاتی برای یک روز تعطیلی طراحی شده است. و با استفاده از این ویدیو افراد را به خرید از مک دونالد دعوت کرده است. یک ویدیوی بسیار جذاب که از تحویل دادن سفارش مک دونالد به مردم تشکیل شده است.

این ویدیو از انیمیشن ها و موشن گرافیک های زیادی ساخته شده است که بسیار جذاب است. همه می دانیم که مک دونالد به قدری معروف است که نیازی به برندسازی ندارد. ولی برای اهداف دیگر خود باز هم از تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند. پس اگر که شما هم فروشگاه، رستوران یا … دارید، می توانید از این نوع از تیزر تبلیغاتی استفاده کنید. 

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: Ibotta

شرکتی که با تکنولوژی موبایل کار می کند، برای افراد مختلف این امکان را بوجود می آورد که با استفاده از گوشی موبایل خود، پول پرداخت کنند و هر چه که می خواهند خریداری کنند. Ibotta با برند های مختلف کار می کند، و موارد زیادی را برای خرید پیشنهاد می کند. این ویدیو تیزر تبلیغاتی بسیار جذاب است. امروزه بسیاری از کسب و کارها به صورت آنلاین هستند، پس برای کسب و کار آنلاین خود می توانید چنین ویدیوی تیزر تبلیغاتی را برای خودتان بسازید. این نمونه تیزر تبلیغاتی بسیار مهم است.

برای اطلاع از نرم افزار های ساخت تیزر، پیشنهاد ما به شما، مطالعه ی مقاله اختصاصی 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی می باشد

نمونه تیزر تبلیغاتی

 • بررسی یکی از نمونه تیزر تبلیغاتی: Oneplus

تیزر تبلیغاتی Oneplus هم یک ویدیوی بسیار جذاب است. در این ویدیو تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های بسیار جالبی به کار گرفته شده است که ویدیو تیزر تبلیغاتی این گوشی موبایل هوشمند را بسیار جذاب کرده است.

در ابتدای تیزر مخاطب نمی داند که دقیقا ویدیو در مورد چه چیزی است و همین نکته باعث می شود که پای ویدیو بماند و ادامه دهد. باز هم مانند قبل Oneplus یک برند معروف است، که برای محصولات خود همچنان از ویدیوهای تبلیغاتی، مانند تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند. 

 • بررسی Slack به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

Slack یک نرم افزار است که با استفاده از آن می توان به طور گروهی کار کرد. اما مسئله ای که در ویدیوی Slack باعث شده است که به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی معرفی شود، این است که در این ویدیو به طور همزمان از ویدیو زنده و همچنین انیمیشن در پس زمینه استفاده شده است. این خلاقیت باعث شده است که که تیزر تبلیغاتی Slack در میان این لیست قرار بگیرد.

 • بررسی تقویم گوگل به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

گوگل شرکتی است که ما را از لحاظ تکنولوژی بسیار به روز نگه داشته است. با تقویم گوگل می توان کارهای زیادی از جمله بررسی تاریخ، بررسی تاریخ میتینگ ها، تاریخ اتفاقات را مشخص میکنید، یادداشت برداری کنید و … . در تیزر تبلیغاتی تقویم گوگل از صحنه های زنده در کنار موشن گرافیک ها و همچنین بررسی از روزهای مختلف ماه انجام گرفته شده است.

بهترین تیزرهای تبلیغاتی

 • بررسی G-shock به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

در این ویدیو، از المان هایی که نشان دهنده ی سختی و سفتی است استفاده شده است. از سختی و مقاومت آب در آن استفاده شده است. انیمیشن های سه بعدی در آن دیده می شود. از طرفی، آهنگ و رنگی بسیار هیجان انگیز در آن مورد استفاده قرار گرفته شده است که باعث جذابیت بسیار زیاد آن شده است.

 • بررسی square reader به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

همه ی ما می دانیم که مباحث مالی، مبحثی کاملا کسل کننده است. ولی در این ویدیو می بینیم که با ترکیب تصاویر زنده، تصاویر سه بعدی، انیمیشن و … استفاده شده است. 

 • بررسی 6 Oneplus به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

در این تیزر تبلیغاتی برندسازی را می بینیم. این ویدیو کاملا هیجان انگیز است و به شکل بسیار خوبی در ذهن مخاطب به جای می ماند. هرچند که  Oneplus برندی بسیار معروف است، ولی باز هم برای برند خود چنین ویدیویی را ساخته اند. این ویدیو که معرف تکنولوژی است، بسیار هیجان انگیز است.  

 • بررسی Google Home به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

باز هم یک تیزر تبلیغاتی عالی از گوگل. معرفی Google Home، به کاربران. با استفاده از Google Home می توان موسیقی پخش کرد، صدا ضبط کرد، در موتورهای جستجو، جستجو کرد و … . با استفاده از این تیزر تبلیغاتی، گوگل کاملا کاربری Google Home را به مخاطبان نشان داده اند. آنها در این ویدیو از تصاویر سه بعدی، انیمیشن و … استفاده کرده اند و ویدیوی بسیار جذاب ساخته اند.

 • بررسی Oculus به عنوان یکی از بهترین تیزرهای تبلیغاتی:

این ویدیوی تیزر تبلیغاتی، یک تیزر برندسازی است. با معرفی این برند، نمایش تکنولوژی جدید که تمامی بازی ها بدون سیم و به صورت وایرلس انجام می گیرد. با استفاده از این ویدیو به مخاطبان نشان داده می شود که می توانند بهترین تجربه ی بازی را داشته باشند، یک تجربه ی جدید. و در نهایت یک پیغام بسیار واضح را با استفاده از تیزر تبلیغاتی به مخاطبان برساند.

تیزر تبلیغاتی

هدف از بررسی تیزر تبلیغاتی ها چیست؟

یکی از اهدافی که باید پیگیر آن در حوزه ی ساخت تیزر تبلیغاتی ها باشیم، این است که سطح تیزر تبلیغاتی ها را با استاندارد های جهانی بسنجیم تا بتوانیم تیزر تبلیغاتی ها را با استاندارد های روز جهان طراحی و تولید کنیم.در این مطلب با هدف آشنایی نکاتی که در تیزر تبلیغاتی های منتشر شده است، قصد داریم تا مخاطبین خود را با دیدی باز تر و استاندارد تر به سمت مقایسه تیزر تبلیغاتی داخلی با نمونه خارجی هدایت کنیم.این امر باعث این می شود که نگاه کارشناسانه بر روی تیزر تبلیغاتی ها شکل بگیرد.

 

سخن پایانی بررسی نمونه تیزر تبلیغاتی منتشر شده

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به بررسی نمونه تیزر تبلیغاتی پرداختیم. ویدیوهای تیزر تبلیغاتی معروفی را معرفی و سپس جزئیات آنها را مورد تحلیل قرار دادیم. با تحلیل جزئیات این ویدیوها، مشخص کردیم که با توجه به کسب و کارتان شما باید کدام نوع از ویدیوهای تیزر تبلیغاتی را انتخاب کنید. 

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید از خدمات دیگر رسانتو مانند ساخت موشن گرافیک و مشاوره سئو رایگان بهره مند شوید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *