رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. دیجیتال مارکتینگ
  4. »
  5. تولید محتوا
  6. »
  7. مزیت به کارگیری ویدئو پروژکتور در دیده شدن برند شما

مزیت به کارگیری ویدئو پروژکتور در دیده شدن برند شما

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور

امروزه شرکت ها برای این که بهتر بتوانند نگاه مخاطبان هدف را به سمت خود جلب نمایند از هر روشی برای انجام تبلیغات خود بهره می برند. یکی از روش هایی که در سالیان اخیر بسیار بین شرکت ها شایع شده است انجام عملیات تبلیغاتی ویدئو مپینگ است.

برای انجام تبلیغات ویدئو پروژکتور شرکت ها به سراغ رسانه های دیجیتال می روند که سال ها در این حوزه تجربه دارند و آن را به خوبی بر روی هر سطحی از کوچک یا بزرگ می توانند اجرا نمایند. اجرای با کیفیت این شیوه می تواند اثر بهتری بر روی مخاطبان اطراف بگذارد.

معمولا شرکت ها برای این که بهتر به چشم بیایند در بازه های زمانی خاصی از سال که مناسبت های ملی و محلی برقرار است از این شیوه استفاده می نمایند و تبلیغات خود را بر روی برج های بزرگی مثل آزادی و غیره می اندازند تا نگاه ها را به سمت خود جلب کنند.

معمولا شرکت هایی که از ویدئو مپینگ برای معرفی کردن خود استفاده می نمایند به نتایج قابل قبولی دست پیدا می کنند و به اهدافی که از قبل طراحی کرده اند می رسند. تبلیغات ویدئو پروژکتور به علت جذابیت بالایی که دارد تا مدت زمان زیادی در یاد مخاطبان می ماند.

تصور کنید بر روی یک برج بزرگ چهل طبقه تبلیغات ویدئو پروژکتور اجرا شده است. از مسافت های بسیار دور این برج قابل مشاهده می باشد و افراد زیادی قادر هستند تا از آن نهایت لذت را ببرند و با خدمات و کالاهای شرکت بهتر آشنا شوند.

در واقع تبلیغات ویدئو پروژکتور شیوه ای است که به مقتضای حال انسان مدرن اختراع شده است. امروزه محیط های شهری پر از آپارتمان و برج می باشد، به همین خاطر بیشترین فضایی که در این محیط ها برای آدم ها قابل مشاهده میباشد بدنه همین برج و سازه ها است.

شرکت ها تبلیغاتی برای این که بتوانند بهتر و موثرتر عمل کنند با انجام شیوه تبلیغات ویدئو پروژکتور سعی کردند تا تبلیغات را با فضاهایی که امروزه در شهرها وجود دارد تطبیق دهند و عملیات تبلیغ را بر روی آنها به اجرا درمی آورند.

استفاده از تبلیغات ویدئو پروژکتور به علت مزایایی که دارد مورد استقبال شرکت های تجاری قرار گرفته است و از آن برای رسیدن به اهدافی که از قبل مشخص کرده اند استفاده می نمایند. در ادامه این مزایا را برای آشنایی شما مخاطبان عزیز نام برده و مختصر شرح می دهیم.

ویدئو پروژکتور

تبلیغات ویدئو پروژکتور به چه صورت است؟

برای اجرای تبلیغات ویدئو مپینگ شرکت ها به سراغ رسانه های دیجیتال می روند. رسانه ها با توجه به حال و هوای آن شرکت تیزری را آماده می کنند و آن را هر کجا که شرکت اراده نماید توسط پروژکتورها به نمایش عمومی می گذارند تا باعث تقویت و معروفیت برند شرکت تجاری شود. این شیوه از تبلیغات با توجه به جلوه های بصری بالایی که دارد قادر است تا مخاطبان هدف را قانع نماید از خدمات و کالاهای شرکت استفاده نمایند.

مزایای ویدئو پروژکتور

ویدئو پرژکتورها دارای مزایای فراوانی هستند که آن‌ها را به ابزاری محبوب برای نمایش تصاویر و ویدئوها در محیط‌های مختلف تبدیل کرده‌اند. در زیر به برخی از مزایای استفاده از ویدئو پرژکتورها اشاره می‌کنم:

1. اندازه بزرگ تصویر:

یکی از بزرگترین مزایای ویدئو پرژکتورها، قابلیت نمایش تصاویر با اندازه بزرگ است. با استفاده از پرژکتور، می‌توان تصاویر و ویدئوها را بر روی یک صفحه بزرگ، دیوار یا پرده نمایش داد که این امر منجر به تجربه‌ای جذاب و مشترک برای تماشاگران می‌شود.

2. انعطاف‌پذیری:

ویدئو پرژکتورها از لحاظ انعطاف‌پذیری بسیار مناسب هستند. می‌توان آن‌ها را در محیط‌های مختلفی مانند سالن‌های کنفرانس، سینماها، کلاس‌های درس، رستوران‌ها، خانه‌ها و حتی فضاهای باز استفاده کرد.

3. کاربردهای متنوع:

ویدئو پرژکتورها به‌طور گسترده در انواع محیط‌ها و کاربردها استفاده می‌شوند. از جمله موارد کاربردی آن‌ها می‌توان به نمایش فیلم‌ها، اسلاید‌ها، ارائه‌ها، عکس‌ها، محتوای آموزشی و اطلاع‌رسانی، بازی‌ها و جلوه‌های نوری اشاره کرد.

4. کیفیت تصویر:

با پیشرفت تکنولوژی، ویدئو پرژکتورها به کیفیت تصویر بالا و رزولوشن‌های بزرگی دست‌یافته‌اند. این امر باعث تجربه‌ای واقعی‌تر و شگفت‌انگیزتر برای تماشاگران می‌شود.

5. اشتراک‌گذاری محتوا:

با استفاده از ویدئو پرژکتورها، می‌توان محتواهای مختلف را به‌راحتی با دیگران به اشتراک گذاشت و از تجربه مشترک برای گروه‌ها و جمعیت‌ها بهره‌برداری کرد.

6. مصرف انرژی کمتر:

مقایسه با تلویزیون‌های بزرگ، ویدئو پرژکتورها مصرف انرژی کمتری دارند، بنابراین این ابزارها از لحاظ اقتصادی و زیست‌محیطی می‌توانند گزینه‌ی بهینه‌تری باشند.

مزایای ویدئو پروژکتور برای تبلیغات

انجام پروژه ویدئو مپینگ با این که هزینه کمی ندارد ولی به علت مزیت هایی که این شیوه از تبلیغات دارد و می تواند بر روی مخاطب هدف اثر بگذارد مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است و شرکت ها برای اجرایی کردنش به سراغ رسانه های دیجیتال می روند. در ادامه مزایای آن را نام برده و مختصری که در حوصله این مقاله بگنجد برای شما مخاطبان عزیز شرح می دهیم.

بیننده را به سمت خود جذب می کند

جذابیت یکی از مهم ترین اصول تولید یک تیزر تبلیغاتی است. تبلیغی که جذاب و کوتاه باشد بهتر از صد تا تبلیغ که بلند و بی فایده ساخته می شود هست. یک تبلیغ که به خوبی اصول را رعایت نماید و مخاطب را جذب نماید باید در آن اتفاقاتی بیفتد.

در تبلیغاتی از جنس ویدئو پروژکتور اولین عامل جذابیت رنگ است. انسان ها بیشتر اطلاعاتی را که به دست می آورند از طریق چشم است و با آن بهتر ارتباط برقرار می کنند. تبلیغی که رنگارنگ باشد و به خوبی رنگ ها در کنار هم قرار گرفته باشند مخاطب را ناخودآگاه محو خود می کند.

سوای از رنگ عامل بعدی که باعث جذابیت است صدا می باشد. تبلیغاتی که به خوبی این دو عامل را با یکدیگر ترکیب نماید و از آنها بهره ببرد مخاطب را به خوبی به سمت خود جذب کرده و به اهداف تجاری ای که از قبل تعیین کرده است می رساند.

از دور به خوبی قابل مشاهده است

یکی از مهم ترین مزیت های تبلیغات ویدئو پروژکتور این است که چون بر روی برج و ساختمان های بزرگ اجرا می شود به خوبی از راه دور قابل مشاهده است. این شیوه از تبلیغات باعث می شود تا تیزر توسط تعداد افراد بیشتری دیده شود. دیده شدن توسط افراد بیشتر این احتمال را بالا می برد که تبلیغ توسط مخاطبان مناسب آن مشاهده گردد و بیشترین میزان اثر را بگذارد.

ویدئو پروژکتور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پروژه های ویدئو مپینگ به صفحه اختصاصی رسانتو مراجعه فرمایید

بر روی هر سطحی قابل اجرا می باشد

یکی از مزایای ویدئو پروژکتور این است که بر روی هر سطحی صاف یا ناصاف قابل اجرا می باشد. سطح اگر صاف باشد که کار دشواری نیست اجرایش ولی اگر سطح ناصاف هم باشد با انجام محاسبات فنی توسط متخصصان تمامی آن سطح با تبلیغ پوشش داده می شود و با مستقر کردن درست پروژکتورها یک تبلیغ چشم نواز به استحضار بینندگان می رسد.

کیفیت بسیار بالایی دارد

تبلیغات ویدئو پروژکتور به علت نوین بودنش سه بعدی می باشد و بسته به نوع تجهیزاتی که از آن استفاده می شود کیفیت آن ممکن است از فول اچ دی (Full HD) تا فورکی (4K) متغیر باشد. به علت کیفیت بالایی که دارد این شیوه تبلیغاتی تاثیر بالایی بر روی ذهن مخاطب هدف می گذارد و شرکت را به اهدافش می رساند.

تاثیر بالایی بر روی انتخاب مخاطب هدف می گذارد

معمولا هر تبلیغی که ساخته می شود هدف این است که بیشترین میزان تاثیر را بر روی مخاطب هدف بگذارد. تبلیغ ویدئو پروژکتور به علت تلفیق رنگ و صدای مناسبی که دارد به خوبی توانسته است از پس این مهم بربیاید و مخاطب را درگیر خودش نماید. به همین دلیل است که شرکت ها برای اجرای آن حاضرند هزینه کنند تا بر روی انتخاب مخاطبان اثر بگذارند.

باعث معروفیت شرکت ها می شود

تبلیغ ویدئو پروژکتور را معمولا شرکت ها سعی می کنند در زمان مراسم های ملی و میهنی انجام دهند. در آن بازه از سال چون توجه مخاطبان به آن مناسبت است شرکت ها با اجرای برنامه هایی که اشاره به آن داشته باشد در کنارش به صورت کاملا حرفه ای دست به معرفی خود می زنند تا تبلیغ میزان اثرگذاری بالاتری داشته باشد و باعث معروفیت برند آنها شود.

ویدئو پروژکتور

مقاله ای خواندنی درباره کاربرد نورپردازی سه بعدی در صنعت تبلیغات در لینک اختصاصی

شرکت ها را به اهداف از پیش تعیین شده خود می رساند

هر تبلیغی از ویدئو پروژکتور یا غیره که در دنیا تولید می شود از قبل درباره اهدافش بحث شده و تصمیم گیری شده است که باید به چنین نتیجه ای ختم شود. اگر شرکتی به هدفی که تعیین کرد برسد نشان می دهد که تبلیغ توسط رسانه به خوبی هر چه تمام تر ساخته شد. رسیدن به هدف، به شرکت ها کمک می کند تا بودجه هایی که برای توسعه خود نیاز دارند را تامین نمایند و در بازار مورد توجه مشتریان بیشتری قرار بگیرند.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید و دانستید اجرای تبلیغات ویدئو مپینگ به علت مزیت های بصری زیادی که دارد توسط بسیاری از شرکت های بزرگ تجاری در مواقع خاصی از سال مثل زمان سال تحویل یا سالگرد پیروزی انقلاب اجرا می شود تا بتواند تاثیر زیادی بر روی مخاطبان هدف بگذارد و شرکت را در رسیدن به اهدافی که دارد یاری نماید.

در آخر لازم به یادآوری است که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با سال ها تجربه در اجرای عملیات های تبلیغاتی ویدئو پروژکتور این آمادگی را دارد تا آن را برای شما صاحبان تجارت در هر کجایی که اراده نمایید عملی نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه کیفیت و قیمت با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *