رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. دیجیتال مارکتینگ
  4. »
  5. چگونه قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کمتر کنیم؟

چگونه قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کمتر کنیم؟

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

امروزه کمتر شرکتی وجود دارد که از تیزر برای معرفی کردن بهتر خود استفاده نکند. تیزرها امروزه نمایندگان شرکت ها در دنیای مدرن هستند. تیزرها بدون خستگی شبانه روز به ویزیت مشتریان می پردازند تا آنها را به سمت خدمات و کالاهای شرکت هدایت کنند.

در بازار تجارت الکترونیک هر شرکتی که تیزر اختصاصی برای خود نداشته باشد یعنی نماینده ای ندارد تا از حقوقش دفاع کند و کیفیت اجناسش را به مشتریان نشان دهد. امروزه با توجه به بودن شبکه های اجتماعی داشتن یک نماینده شبانه روزی که شرکت را معرفی کند اهمیتی بیش از پیش دارد.

اگر یک شرکت فعال نباشد و دست به معرفی خود نزند، رقبا مشتریان را با تیزرهای جذابی که تولید کرده اند به سمت خود هدایت می کنند و اصطلاحا بازار را از چنگش خارج می کنند. بنابراین نباید غفلت کرد و فرصت را به رقبا داد.

شرکت ها برای تولید تیزر به تیم های تولید محتوا مراجعه می کنند که سال ها تجربه در این زمینه دارند. این تیم ها رقبای شرکت را آنالیز کرده و سپس استراتژی خود را در تولید ویدئوی مناسب اجرا می کنند. اجرا شدن این تاکتیک ها سبب می شود تا ویدئو بازخورد بهتری به دست بیاورد.

همیشه هستند شرکت های کوچکتری که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی برایشان اهمیت دارد و به دنبال تیم هایی می گردند که هزینه ها را پایین بیاورند. برای پایین آمدن قیمت یک سری مسائل هست که اگر تیم تولید ویدئو آنها را رعایت کند رضایت شرکت مورد نظر را به خوبی جلب خواهد کرد.

تیم های تولید محتوای ویدئویی باید بتوانند همه جور سلیقه حتی در زمینه قیمتی را پوشش بدهند. در این مقاله قرار است به شما خواننده عزیز و گرامی بگوییم چگونه می توان قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کمتر درآورد تا همه جور سلیقه و ذائقه را پوشش داد.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

نوعی ویدئوی کوتاه است که توسط شرکت ها برای جذب کردن بیشتر مشتری استفاده می شود تا به اهداف از پیش تعیین شده خود برسند و سود بیشتری کسب کنند. این تیزرها را تیم های تولید محتوای حرفه ای می سازند و معمولا قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را یک سری عوامل تعیین می کنند که این تیم ها با مدیریت آنها هزینه ها را کاهش می دهند.

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

هدف از ساخت تیزر بسته به نوع شرکتی دارد که آن را سفارش می دهد. معمولا شرکت ها اهدافی را از ساخت تیزر دنبال می کنند و برای رسیدن به آنها متحمل هزینه می شوند. در ادامه به این اهداف اشاره می کنیم و بعد به مبحث قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی می پردازیم.

بعضی از شرکت ها دفشان این است کیفیت محصولاتشان را به رخ بینندگان بکشند.

بعضی شرکت ها محصول جدید را به مشتریان معرفی می کنند.

بعضی شرکت ها هدفشان آموزش و نحوه استفاده از یک محصول است.

بعضی شرکت ها هدفشان استفاده از تیزر در همایش ها است.

بعضی شرکت ها هدفشان از تیزر تبلیغاتی نشان دادن محیط کارخانه و تکنولوژی هایی است که استفاده می کنند.

چند نوع تیزر تبلیغاتی داریم؟

تیزر تبلیغاتی انواعی دارد و معمولا هر کدام از آنها بنا بر نوع سفارشی که به تیم تولید داده می شود به کار گرفته می شود. یکی از مواردی که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را تعیین می کند همین تفاوت داشتن آنها با هم دیگر است. در ادامه انواعش را برای شما خواننده عزیز و گرامی نام می بریم تا با آنها آشنا شوید.

تیزر ویدئویی توضیح دهنده

تیزر ویدئویی معرفی کننده

تیزر ویدئویی آموزشی

تیزر ویدئویی انیمیشن

تیزر ویدئویی رئال

تیزر ویدئویی انیمیشن رئال

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

نحوه کمتر کردن قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

بسیاری از افراد یا شرکت ها هستند که قیمت ساخت یک تیزر برایشان بسیار اهمیت دارد، به دنبال تولید کننده ویدئویی ارزان تر می گردند. تیم هایی که دست به تولید ویدئوی تبلیغاتی می زنند برای این که قیمت را کاهش دهند یک سری نکات را رعایت می کنند تا رضایت مشتریان خود را به دست آورند، در ادامه به این نکات برای آشنایی شما خواننده عزیز و گرامی اشاره کرده و مختصری توضیح می دهیم.

استفاده نکردن از جلوه های ویژه:

یکی از مواردی که با استفاده نکردنش می شود قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کاهش داد جلوه های ویژه است. معمولا از جلوه های ویژه استفاده می کنند تا مخاطبان تیزر را بیشتر تحت تاثیر قرار دهند. مخاطبی که تحت تاثیر قرار بگیرد تیزر را تا انتها همراهی می کند و شرکت به اهداف از پیش تعیین شده اش نزدیک می شود.

در صورت استفاده نکردن از جلوه های ویژه بر روی یک تیزر کیفیت کاهش پیدا می کند، زیرا زمانی که صرف ساختن آن می شود بسیار کمتر است و تیزر صورت ساده تری به خود می گیرد. استفاده نکردن از جلوه باعث می شود تا تیم تولید هزینه ای را به متخصص آن نپردازد و قیمت ساخت آن کاهش پیدا کند.

استفاده نکردن از جلوه ویژه بر روی یک تیزر عین این میماند که خیار را پوست کرد و بدون نمک خورد. جلوه ویژه درست است هزینه را بالا می برد اما به میزان جذابیت تیزر می افزاید، جذابیت است که مخاطب را تا انتها وادار می کند تا آن را دنبال کند و پیام به او منتقل شود.

استفاده کردن از افراد کمتر:

یکی دیگر از روش هایی که می شود قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کاهش داد، استفاده کردن از افراد کمتر در امر تولید تیزر است. هر چه تعداد افراد بیشتر باشد میزان هزینه افزایش پیدا می کند و تیزر گران تر به دست مشتری سفارش دهنده می رسد.

استفاده کردن از افراد کمتر اگرچه هزینه را کاهش می دهد، ولی یکی از بدی هایش این است که کارها کندتر پیش می رود. وقتی یک شرکت بودجه محدودی دارد و برایش هزینه تنها مطرح است باید به هر طریقی که شده تیم تولید محتوا با کاهش دادنش رضایتش را به دست بیاورد.

برای اطلاع از نکات مهم در تیزر های برتر جهان، به مطالعه ی مقاله ی 12 نمونه کار تیزر تبلیغاتی سال 2022 بپردازید

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

استفاده کردن از مکان ارزان:

یکی دیگر از روش هایی که می شود قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را به میزان زیادی کاهش داد استفاده کردن از مکان هایی برای فیلم برداری است که رایگان هستند یا هزینه بالایی ندارند. مکان های رایگان مثل پارک، جنگل، کنار دریا و کنار رودخانه به راحتی در دسترس هستند.

اگر لازم باشد کار در یک محیط بسته تهیه شود مکان ارزان قابل تهیه است. معمولا برای تهیه این جور مکان ها باید به بنگاه مراجعه کرد و یا این که به دوستان و آشنایان سپرد که اگر سراغ دارند معرفی کنند. کم هزینه کردن برای مکان به شدت قیمت تولید را کاهش می دهد و می تواند موجب رضایت خاطر شرکت سفارش دهنده شود.

 

کوتاه تر ساختن تیزر:

تیزری که از نظر زمانی بلند باشد هزینه بیشتری را به شرکت ها تحمیل خواهد کرد. تیم های تولید محتوای ویدئویی برای این که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کاهش دهند سعی می کنند آن را کوتاه تر بسازند. کوتاه ساختن تیزر بسیار باید هنرمندانه باشد وگرنه پیام به خوبی منتقل نخواهد شد.

در یک تیزر کوتاه فرصت بسیار کم است و سازنده باید نکات کلیدی را به خوبی مد نظر قرار بدهد تا بتواند از ابتدا مخاطب را جذب کرده و او را ترغیب کند که از کالاها و خدمات فلان شرکت استفاده کند. در یک کار کوتاه سازنده باید مستقیم به سراغ اصل مطلب برود و اصلا فرصت آن را ندارد تا به حواشی بپردازد. برای همین نکات است که ساختن یک کار کوتاه بسیار سخت تر از یک کار بلند است.

استفاده از لوازم معمولی تر:

برای ساخت یک تیزر لوازمی مثل دوربین و میکروفون و پروژکتور لازم است. این لوازم از کیفیت پایین تا بالا در بازار موجود هستند. تیم های تولید محتوای ویدئو برای این که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کاهش دهند می توانند از لوازم ارزان تر و استاندارد استفاده کنند تا رضایت خاطر شرکت سفارش دهنده جلب شود.

البته باید در نظر داشت که لوازم ارزان کیفیت کار را پایین می آورند و نمی توان از آنها انتظار چندانی داشت. بنابراین بهتر است که اگر شرکت ها می توانند بودجه خود را افزایش دهند و از تیم های تولید ویدئو بخواهند که کار را با لوازم با کیفیت تر تولید کنند تا تیزر مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار بگیرد.

اگر می‌خواهید بدانید که یک تیزر تاثیرگذار چه شاخصه هایی دارد، مقاله تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار را از دست ندهید.

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

استفاده از افراد سطح پایین تر:

افرادی که می شود برای تولید یک کار ویدئویی استفاده کرد دارای کیفیت متفاوتی هستند. هر چه افرادی مثل بازیگر و کارگردان حرفه ای تر باشند دستمزد بیشتری را درخواست خواهند کرد. استفاده از افراد آماتور در یکی از روش هایی است که تیم های تولید ویدئو میتوانند قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را کاهش دهند و رضایت شرکت را جلب کنند.

در انتها

در مقاله بالا سعی شد روش هایی را که می توانند کمک کنند تا قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی کاهش پیدا کند برای شما بازگو شود.معمولا شرکت هایی که دارای بودجه محدودی هستند به دنبال ارزان تر در آوردن بهای تیزر هستند. کم کردن بهای تیزر یکی از هنرهای تیم تولید محتوا است تا بتواند مشتری خود را حفظ کرده و رضایت خاطرش را به دست بیاورد.

در انتها لازم به ذکر است که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با سالها تجربه در امر ساخت تیزر تبلیغاتی این آمادگی را دارد تا قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی را برای شما صاحبان تجارت بسیار مناسب در بیاورد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره قیمت، کیفیت و یا اطلاع از دیگر خدمات کافی است که با واحد روابط عمومی ما تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *