ویدیو مپینگ چیست ؟

ویدئو مپینگ نمایش ویدیو، انیمیشن و دیگر جلوه‌های رنگی بر سطحی سه‌بعدی است. ویدئو مپینگ می‌تواند کاربردهای وسیعی داشته باشد، از انداختن تصویر لباس مجازی بر تن مانکن‌ها، تغییر رنگ و طراحی یک جفت کفش سفید تا انداختن تصویر بر کیک عروسی. همچنین می‌تواند تمام محیط یک محل مانند ورزشگاه یا سالن کنسرت را دگرگون کند، همچنین می‌تواند برای سطح خارجی یک ساختمان نیز استفاده شود.

زمانی ویدئو مپینگ با بودجه‌ی زیاد امکان‌پذیر بود اما پیشرفت‌های اخیر در فناوری ویدئو مپینگ، ویدئو پروژکتورهایی مقرون‌به‌صرفه، شفاف، باکیفیت و با لومن بالا را در اختیار همه قرار داده است.

نورپردازی سه بعدی ساختمان

نورپردازی سه بعدی ساختمان یک تجربه ی هیجان انگیز و جذاب می باشد.اندازه ی واقعی ساختمان که توسط رنگ های پرجنب و جوش و طرح و نقش های گوناگون به حرکت در می آید می تواند به عنوان یک رویداد بزرگ تلقی شود. نورپردازی سه بعدی ساختمان جدیدترین و شگفت انگیزترین شکل بازاریابی در فضای باز به حساب می آید و می تواند به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی ویروسی و طولانی مدت در نظر گرفته شود، زیرا تصاویر و ویدیوهایی که از این رویداد معمولا در رسانه های اجتماعی آنلاین به اشتراک گذاشته می شود می تواند به شکل هرمی گسترش پیدا کند. نورپردازی سه بعدی ساختمان یکی از محبوب ترین خدمات درخواست شده ی شرکت نوآوران جلوه های سگال می باشد.

نورپردازی 3 بعدی نمای داخلی

تخصص گروه ســگال در بکارگیری پروجکشــن مپینگ هر محدودیتی را در اجرای نمایش پروجکشن مپینگ از میان برمی دارد. به این معنی که میتوان هر سطح یا حجمی را تبدیل به رسانه نمایشی کرد. ما قادریم که پیچیدهترین سطوح مانند لابی ســاختمان، فضاهای داخلی آثار کهن معماری، مساجد و… را با در نظر گرفتن جزئیات معماری بنا، تبدیل به سازه ای پویا کنیم و نمایش نور و صدا را در آنها به بهترین شکل به اجرا در آوریم.

ویدئو مپینگ استادیوم و اماکن ورزشی

رویدادهای ورزشی یکی از پربیننده ترین و مؤثرترین راهکارهای تبلیغات نوین است.تبلیغات محیطی رایج در اماکن ً ورزشی به علت کهنه بودن روش عملا اثربخشی خود را از دست داده است. مراسم افتتاحیه ورزشی در استادیوم ها چه از حیث مخاطبان رســانه ای بیشــک یکی از پربازدیدترین وقایع و رویدادها به حساب میآید. اجرای نورپردازی سه بعدی با قابلیت جابه جا کردن حجم استادیوم و نمایش محتوا در ابعاد بسیار وسیع بی تردید چشم هر بینندهای را به خود خیره میکند و تجربه ای خاص به یادماندنی ایجاد میکند.

سامان ملک پور

سامان ملک پور هستم , 20 ساله و به طور تخصصی روی طراحی و توسعه وب سایت فعالیت دارم و همیشه سعی میکنم مواردی که خیلی زمان برده تا یاد بگیرم در کمترین زمان ممکن به شما آموزش بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا