رسانتو

رسانتو

نمونه کارهای ویدیو مپینگ رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

ویدیو مپینگ 

ویدئو مپینگ نمایشی ویدئویی است در قالب انیمیشن و دیگر انواع جلوه های بصری که توسط تیم تخصصی تولید محتوای ویدیویی تولید می شود و بر روی سطحی دو بعدی و سه بعدی اجرا خواهد شد.

از ویدئو مپبنگ در اجرای ایونت ها، همایش ها، افتتاحیه ها، مناسبت ها و… استفاده می شود

ویدئو مپینگ با رسانتو

رسانتو با بهره گیری از افراد متخصص و خلاق، با پشتوانه ی تجربه 15 ساله در امر ساخت و اجرای ویدئو مپینگ، سطح اجرایی این حرفه را به سطحی جهانی رسانده است.

از جمله پروژه هایی که با واکنش مثبت بسیاری از مخاطبین و کارفرما ها روبه رو شده اند، پروژه های متعدد بر روی برج آزادی، افتتحاییه سردخانه 32 هزار تنی در شهرستان تاکستان و پروژه های مناسبتی می باشد که در ادامه می توانید بخش هایی از این اجرا ها را مشاهده فرمایید.

Play Video about ویدئو مپینگ

نورپردازی سه بعدی ساختمان

نورپردازی سه بعدی ساختمان یک تجربه ی هیجان انگیز و جذاب می باشد.اندازه ی واقعی ساختمان که توسط رنگ های پرجنب و جوش و طرح و نقش های گوناگون به حرکت در می آید می تواند به عنوان یک رویداد بزرگ تلقی شود. نورپردازی سه بعدی ساختمان جدیدترین و شگفت انگیزترین شکل بازاریابی در فضای باز به حساب می آید و می تواند به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی ویروسی و طولانی مدت در نظر گرفته شود.

ویدیو مپینگ 3 بعدی نمای داخلی

تخصص مجموعه رسانتو در بکارگیری پروجکشن مپینگ هر محدودیتی را در اجرای نمایش پروجکشن مپینگ از میان برمی دارد. به این معنی که میتوان هر سطح یا حجمی را تبدیل به رسانه نمایشی کرد. ما قادریم که پیچیده ترین سطوح مانند لابی ساختمان، فضاهای داخلی آثار کهن معماری، مساجد و… را با در نظر گرفتن جزئیات معماری بنا، تبدیل به سازه ای پویا کنیم و نمایش نور و صدا را در آنها به بهترین شکل به اجرا در آورید.

ویدئو مپینگ

ویدئو مپینگ استادیوم و اماکن ورزشی

رویدادهای ورزشی یکی از پربیننده ترین و مؤثرترین راهکارهای تبلیغات نوین است.تبلیغات محیطی رایج در اماکن ً ورزشی به علت کهنه بودن روش عملا اثربخشی خود را از دست داده است. مراسم افتتاحیه ورزشی در استادیوم ها چه از حیث مخاطبان رسانه ای بیشک یکی از پربازدیدترین وقایع و رویدادها به حساب میآید. اجرای نورپردازی سه بعدی با قابلیت جابه جا کردن حجم استادیوم و نمایش محتوا در ابعاد بسیار وسیع بی تردید چشم هر بینندهای را به خود خیره میکند و تجربه ای خاص به یادماندنی ایجاد میکند.

 

مزایای ویدیو مپینگ

ویدیو مپینگ درمورد متقاعد کردن کاربران به اینکه اینجا محتوایی وجود دارد، نیست. ویدیو مپینگ برای شاد کردن کاربران بوجود آمده است. با ویدیو مپینگ شما ابعاد بیشتری را به سازه ی خود اضافه می کنید. و این اضافه کردن ابعاد می تواند به محتوای تصویری باشد یا اینکه در فضای طبیعی اتفاق بیفتد. ویدیو مپینگ را بیشتر در فضای سه بعدی انجام می دهند تا اینکه روی فضای دوبعدی و سطح.

ویدیو مپینگ دارای مزایایی است که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

 • فراگیر است. زمانیکه در فضاهای طبیعی پدیدار می شود، کاربر فاصله ای بین خود و طرح ویدیو مپینگ احساس نمی کند و خود را در درون طرح و برند شما می بیند.
 • به صورت سفارشی ساخته می شود. شما هم طرح خاص مورد نظرتان و هم سطحی که قرار است ویدیو مپینگ روی آن اجرا شود را انتخاب می کنید.
 • طرح شما قابل حمل و نصب راحت است. شما به راحتی می توانید طرح خود را جدا کرده و در مکان دیگری نصب کنید. چرا که ابزار اصلی نور ها هستند و وزن نورها بسیار کم است.
 • باعث کاهش هزینه ها می شود. به جای اینکه یک سطح بسیار بزرگ اجاره کنید، می توانید یک پروژکتور اجاره کنید یا اینکه از یک ساختمان استفاده کنید.
 • صرفه جویی در زمان شما می شود. نیازی نیست که کل فضا را برای رودادتان دکور کنید.

 

ویدئو مپینگ

بهترین نرم افزارها برای ساخت ویدیو مپینگ کدام هستند؟

در اینجا لیستی از بهترین نرم افزارهای ممکن برای ساخت ویدیو مپینگ را می بینیم. با استفاده از این نرم افزارها هرگونه طرحی را می توانید روی هر ساختمانی اجرا کنید.

 • visution mapio
 • Isadora
 • Madmapper
 • HeavyM
 • Resolum Arena
 • Touch Designer
 • Millumin3
 • Qlab

ویدیو مپینگ می تواند برای تاثیرگذاری بیشتر با موزیک نیز همراه شود. 

زمانیکه در راستای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا هدف برند سازی است. در طول یک ایونت پیام ویدیو مپینگ می تواند تغییر کند.

سخن پایانی ویدیو مپینگ

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، ویدیو مپینگ را به طور کامل برای شما توضیح دادیم. اینکه در چه مکان هایی می توانید آن را نصب کنید، چه مزایایی دارد و دیگر امکانات مربوط به آن برای شما تشریح شد. گروه ما، تجربه ی زیادی در ساخت و تولید ویدیو مپینگ دارد، هم می تواند به خوبی به شما در این زمینه مشاوره دهد و هم اینکه در تمامی ایونت های شما برای شما آن را برگزار کند.

ویدیو مپینگ ها برای شرکت ها و برند های معتبر در ایونت ها و مناسبت های خاصی که در سال اتفاق می افتد، می تواند نقطه ی قوتی باشد برای جذب مشتری و نمایش قدرت و اصالت یک برند.همه ساله برند های معتبر جهانی در صنعت های مختلف، از ویدیو مپینگ های بسیار جذابی استفاده می کنند که در بستر ها و پلتفرم های پر بازدید وایرال می شوند و از طریق همین کاربران دست به دست می شوند و به نوعی تبلیغات سینه به سینه صورت می گیرد که یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات همین تبلیغات سینه به سینه می باشد.

پس اگر صاحب برند و کسب و کار های بزرگ هستید و یا حتی اهداف بزرگ در سر دارید، از ویدیو مپینگ برای برند و کسب و کار خود غافل نشوید.رسانتو از مرحله ی تولید و برپایی ویدیو مپینگ تا مدیریت آن در کنار شما خواهد بود. با متخصصین رسانتو در ارتباط باشید.

همچنین شما می توانید با متخصصین رسانتو در قالب مشاوره سئو رایگان، از خدمات دیگر رسانتو مانند سفارش موشن گرافیک و ساخت تیزرتبلیغاتی  بهره مند شوید.

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]