• تیزر تبلیغاتی

  قطعا یکی از موثرترین محتوا های ویدیویی، تیزر تبلیغاتی است.با استناد به تحقیقات انجام شده، کاربران و مخاطبین فضای دیجیتال، بیشتر از آنکه راجع به موضوعات مدنظر خود، علاقه به خواندن اطلاعات و مطالب داشته باشند، علاقه به دیدن محتوای ویدیویی دارند که در آن اطلاعات خود را کسب کنند.تیزر های تبلیغاتی امروزه با رویکرد علمی و تخصصی تولید می شوند و تولید کنندگان انواع تیزر تبلیغاتی با علم اینکه می دانند کاربران فضای دیجیتال با حساسیت بالا دنبال ماجراجویی هستند، تمام خلاقیت خود را در امر طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی ها به کار می برند.

  پس در امر ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار، شرکت، برند خود با افراد متخصص در این حوزه در ارتباط باشید.

  انواع تیزر تبلیغاتی

  تیزر تبلیغاتی معرفی برند

  تیزر تبلیغاتی معرفی محصول

  تیزر تبلیغاتی معرفی شرکت، سازمان، ارگان، برند و …

  پخش ویدیو

  برخی از نمونه کار های ما

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو
  پخش ویدیو
  پخش ویدیو
  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  هدف تیزر تبلیغاتی ویدیویی ارائه حداقل بینش در مورد محصول است – فقط به اندازه ای که مخاطبان شما را جذب کند. این رویکرد باعث ایجاد تنش می شود و مخاطبان شما را متعجب می کند و مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر از طرف شما هستند.

  برخی از بهترین ویدیوهای معرفی محصول اساساً تیزرهایی بودند که برای ایجاد پیش بینی راه اندازی شدند. این وبلاگ همه چیز در مورد چند نمونه تبلیغات تیزر است که توانسته است مخاطبان خود را جذب کند.

  محصول جدیدی دارید؟ آیا می خواهید بهترین ویدیوهای معرفی محصول را ایجاد کنید؟ می توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو و بازدید از نمونه های تیزر تبلیغاتی، به هر آنچه که نیاز دارید دست پیدا کنید. اما ابتدا، اجازه دهید برخی از بهترین روش‌هایی را که ممکن است هنگام ایجاد ویدیوی محصول خود مفید باشند، به شما بگوییم.

  مزایای ویدئوهای تبلیغاتی چیست؟

  ویدیوهای تبلیغاتی باعث افزایش ترافیک می شوند. آنها مانند علائم چشمک زن بزرگی هستند که بینندگان را به وب سایت یا صفحات فرود شما نشان می دهد.به طور طبیعی، آگاهی از نام تجاری با این ویدیوهایی که در بالای قیف بازاریابی شما قرار دارند، همراه است. ویدیوهای تبلیغاتی عالی بسیار قابل اشتراک‌گذاری هستند و به سرعت یک محصول یا خدمات را خلاصه می‌کنند و در عین حال باعث ایجاد سر و صدا و ایجاد سرنخ می‌شوند.ویدیوهای تبلیغاتی عالی بسیار قابل اشتراک‌گذاری هستند و به سرعت یک محصول یا خدمات را خلاصه می‌کنند و در عین حال باعث ایجاد سر و صدا و ایجاد سرنخ می‌شوند.

  تیزر تبلیغاتی

  محل استفاده از ویدئوهای تبلیغاتی

  از ویدیوهای تبلیغاتی برای تلاش های بازاریابی برتر استفاده کنید. آنها باید یکی از اولین برداشت هایی باشند که مشتریان بالقوه از محصول شما دارند.

  ویدئوهای تبلیغاتی را در مکان‌هایی مانند:

  • وب سایت و صفحات فرود

  هر کجا محصول، رویداد یا دارایی شما زندگی می کند.

  • ایمیل

  تبلیغات را مستقیماً به مشتریان یا مخاطبین ارسال کنید، ویدئوها باعث می شود ایمیل های بیشتری را باز کنند

  • رسانه های اجتماعی

  دقیقا جایی که مخاطب و کاربر تشنه ی دیدن و شنیدن است 

  • تبلیغات دیجیتال و اجتماعی پولی

  مقداری پول خرج کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید

  • وبینارها

  قبل از شروع یا در بین بخش ها

  انواع ویدئوهای تبلیغاتی

  • تبلیغات اجتماعی

  ویدیوهای تبلیغاتی محتوای ایده آلی برای تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی هستند. خواه در یوتیوب ، لینکدین، فیسبوک ، اینستاگرام را هدف قرار دهید.ویدیوهای تبلیغاتی باید کوتاه و شیرین باشند (30 ثانیه ایده آل است).

  احتمالاً تا به حال روی یک میلیون تبلیغ ویدیویی YouTube کلیک کرده اید، اما هر چند وقت یک بار، یکی را می بینید که واقعاً توجه را به خود جلب می کند. نکته کلیدی این است که محتوای خوبی بسازید که اطلاعات مهم را بارگذاری کند تا در کوتاه ترین زمان به آن نکته برسیدتیزر تبلیغاتی

   

  • دعوت نامه های رویداد

  اگر در مورد تعداد افراد نگران هستید، یک ویدیوی تبلیغاتی رویداد را برای دعوت از مهمانان و تشویق پاسخ دهندگان به رویداد بعدی خود در نظر بگیرید. ویدیو به شما کمک می کند تا احساس رویداد خود را همراه با اطلاعات مربوط به روشی سریع و قابل هضم به اشتراک بگذارید.

  یک ویدیوی کوتاه، اطلاعاتی و جذاب ایجاد کنید تا در ایمیل دعوت رویداد خود قرار دهید. همچنین می توانید ویدیو را در صفحه فرود رویداد خود ارسال کنید تا علاقه شرکت کنندگان بالقوه ای را که در حال مرور وب سایت شما هستند، جلب کنید.

  می‌توانید یک آگهی بازرگانی انجام دهید، فیلم‌هایی از رویدادهای گذشته درج کنید، یا یک دعوت شخصی از میزبان رویداد یا یک مهمان ویژه ضبط کنید. می‌توانید با استفاده از شخصی‌سازی دعوت‌نامه‌ها، رویداد را یک قدم جلوتر ببرید تا پیام را واقعاً به خانه برسانید.

  • تبلیغات دارایی محتوا

  مانند دعوت نامه یک رویداد، یک ویدیو می تواند ابزار مفیدی برای تشویق مخاطبان شما به دانلود یا دسترسی به محتوای بزرگتری مانند گزارش سالانه، راهنمای جامع یا دارایی قهرمان باشد. تبلیغ می‌تواند شامل گزیده‌هایی یا نکات کلیدی از دارایی باشد که بیننده را متقاعد می‌کند که قطعه کامل را ببیند.

  اگر دارایی محتوای شما مبتنی بر متن است (مانند یک کتاب الکترونیکی یا یک کاغذ سفید)، گرافیک‌های متحرک، انیمیشن و متن، می‌توانند به نشان دادن ارزش، با لحن هیجان‌انگیز کمک کنند. هنگام انتخاب نقل‌قول‌ها یا آمارها برای برجسته کردن ویدیو ی خود، قطعاتی را انتخاب کنید که بدون انکار باعث علاقه مندی زیاد شوند. اگر یک دارایی مبتنی بر ویدیو را تبلیغ می‌کنید، موارد مهم یا نکات مهم را در نظر بگیرید.

  تیزر تبلیغاتی

  • ویدیوهای تبلیغاتی محصول

  هدف یک تیزر تبلیغاتی چیست؟ هدف توصیف محصول شما با جزئیات زیاد نیست، بلکه بیشتر ارائه یک نمای کلی و ایجاد هیجان است. به آن به عنوان یک معرفی دوستانه (یا ورودی صحنه نمایشی) برای محصول خود فکر کنید.

  عکس‌های نرم از محصول، متن روی صفحه و انتخاب آهنگ عالی ، راه زیادی را برای ایجاد تبلیغات مفید طی می کنند. درست مانند یک تریلر فیلم، ویدیوهای تبلیغاتی محصول فقط یک شوخی هستند، لازم نیست کل داستان را بگویید . در عوض، روی این تمرکز کنید که بینندگان را از این ویدیو دور کنید و فکر کنید و کاربر در ذهن خود درگیر کسب اطلاعات بیشتر از محصولات شما شود.

  چگونه یک ویدیوی تبلیغاتی بسازیم

  1. یک هدف تعیین کنید

  امیدوارید با این ویدیو به چه چیزی برسید: کلیک‌ها؟ تبدیل ها؟ آگاهی از برند؟ این روی تمام تصمیمات دیگر شما تاثیر خواهد گذاشت. اگر هدف شما تبدیل است، تمرکز شما باید بر برجسته کردن یک فراخوان قوی برای اقدام باشد، چیزی که بینندگان نمی توانند از آن دوری کنند. اگر هدف کلیک کردن است، تا حد امکان کنجکاوی ایجاد کنید. و اگر این آگاهی از برند است، روی یک دیدگاه خلاقانه به یاد ماندنی یا محرک گفتگو تمرکز کنید که مدت ها پس از پایان ویدیو بین بینندگان باقی می ماند.

  2. یک سبک را انتخاب کنید

  بر اساس هدفی که تعیین کرده اید، در مورد سبک ویدیویی مناسب تصمیم بگیرید . یک طرح لایو اکشن می تواند برای یک تبلیغ اجتماعی خوب عمل کند. گرافیک متحرک می تواند در انتقال بصری جزئیاتی که درک آنها در غیر این صورت دشوار است بسیار موثر باشد. ممکن است این مسیر را برای تبلیغ یک گزارش جدید انتخاب کنید. متن تنظیم شده روی موسیقی می تواند احساسات را برانگیزد و در عین حال جزئیات کافی برای تشویق کلیک ها را در خود نگه نمی دارد.

  تیزر تبلیغاتی

  3. اسکریپت  و استوری برد آن

  این مرحله ویژه برای یک ویدیوی تبلیغاتی مهم است تا بتواند همزمان با چالش کوتاه، توصیفی و جلب توجه روبرو شود. هر ثانیه مهم است، بنابراین باید مطمئن شوید که یک برنامه محکم برای استفاده حداکثری از محدوده توجه بینندگان خود دارید. به دلیل تاکید بر احساسات، ویدیوهای تبلیغاتی در مقایسه با سایر انواع ویدیوها ، آزادی خلاقانه زیادی را ایجاد می کنند . روی جلب توجه در پنج ثانیه اول ویدیو تمرکز کنید و اطلاعات مهم (مانند تاریخ و زمان، در صورت تبلیغ یک رویداد) را از ابتدا بارگذاری کنید. از تصاویر بصری برای انتقال فوری اطلاعات استفاده کنید.

  برای جزئیات بیشتر در مورد فرآیند برنامه ریزی پیش از تولید، با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو در ارتباط باشید.

  نکته حرفه ای: از ابزار رایگان تایمر اسکریپت که کارشناسان رسانتو معرفی میکنند، استفاده کنید تا متوجه شوید که ویدیوی شما چه مدت بر اساس اسکریپت شما خواهد بود.

  4. آن را تولید کنید

  صرف نظر از میزان بودجه یا سطح تجربه شما، زمانی را کنار بگذارید و گروهی را برای ساختن آن گرد هم بیاورید. حتماً نسخه نهایی ویدیوی خود را برای هر کانالی که قصد استفاده از آن را دارید صادر کنید. (به عنوان مثال، ویدئوها باید برای هر کانال اجتماعی به صورت متفاوتی قالب بندی شوند ، و قالب دیگری برای یک وب سایت یا ایمیل لازم است.

  صرف نظر از مراحل طراحی تا تولید تیزر تبلیغاتی، مسئله ی جذب مخاطب با این تیزر تبلیغاتی ها بسیار حائز اهمیت است.امروزه طبق آمار های منتشر شده از متخصصین در صنعت سینما و تلویزیون، تیزر های تبلیغاتی در جذب مخاطب بسیار کارآمد ظاهر شده است و شما می توانید پس از تولید و انتشار این تیزر تبلیغاتی ها در پلتفرم های مختلف و معتبر با بازدید های زیاد مواجه شوید.تیزر تبلیغاتی در تبدیل کاربران به مشتری و مخاطب دائمی بسیار کاربردی است که از طریق  ارتباط مستقیم با متخصصین رسانتو می توانید از مرحله ی تولید تا انتشار تیزر تبلیغاتی خود در ارتباط باشید.

  بهترین روش های ویدیوی تبلیغاتی

  • مختصر بفرمایید: 

  به یاد داشته باشید، تبلیغات مانند یک تریلر فیلم است. اگر قبلاً داستان را خراب کرده باشید، هیچکس بلیط فیلم را نمی خرد. در عوض، بینندگان را آنقدر کنجکاو کنید که بخواهند بیشتر بدانند.

  • روی احساسات تمرکز کنید: 

  ویدیوها توضیح دهنده برای جزئیات هستند، تبلیغاتی برای احساسات هستند.

  • اسکریپت کن:

  اگر روی یک فیلمنامه خوب تمرکز کنید، ارزش تولید می تواند از سطح پایین تا سطح بالا متغیر باشد و همچنان موثر باشد.

  • آن را روی موسیقی تنظیم کنید: 

  هیچ چیز به اندازه موسیقی بلافاصله احساسات را منتقل نمی کند. لحن مناسب آهنگ ویدیوی تبلیغاتی شما را تنظیم می کند و مشتریان را کنجکاو و هیجان زده می کند.

  • گسترش عشق: 

  از ویدیوهای تبلیغاتی در چندین کانال، در هر کجا که احتمال دارد مشتریان احتمالی شما باشند، استفاده کنید.

  • خلاق باشید: 

  با تعداد زیادی ویدیوی تبلیغاتی در اینترنت، نه می خواهید به عنوان یک تبلیغ خسته کننده باشید و نه به عنوان یک تبلیغ، متمایز شوید. اگر خلاق باشید، مردم تمایل دارند ویدیوی شما را با وجود اینکه یک تبلیغ است تماشا کنند.

  • شامل یک CTA قانع کننده: 

  پایان ویدیوی تبلیغاتی شما پایان راه نیست. بینندگان را با یک فراخوان قوی برای اقدام درگیر نگه دارید .

  • گسترش عشق: 

  از ویدیوهای تبلیغاتی در چندین کانال، در هر کجا که احتمال دارد مشتریان احتمالی شما باشند، استفاده کنید.

  تیزر تبلیغاتی

  انواع تیزر تبلیغاتی

  تیزر های تبلیغاتی با اهداف گوناگونی طراحی و تولید می شوند، در انتها هم از پلتفرم های مختلف معتبر به مرحله ی انتشار خواهد رسید.حال برای اینکه با انواع مختلف تیزر های تبلیغاتی آشنایی پیدا کنید، آنها را معرفی خواهیم کرد و در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.شما با بررسی دقیق این تیزر های تبلیغاتی که معرفی خواهیم کرد، می توانید با توجه به نیاز خود نسبت به سفارش آنها اقدام نمایید.

  • تیزر تبلیغاتی معرفی برند
  • تیزر تبلیغاتی معرفی محصول
  • تیزر تبلیغاتی معرفی سازمان، شرکت و…
  • تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد
  • تیزر تبلیغاتی با ویدیو رئال
  • تیزر تبلیغاتی انیمیشنی
  • تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک
  • تیزر تبلیغاتی با استاپ موشن
  • تیزر تبلیغاتی تلفیقی

  تیزر تبلیغاتی معرفی برند

  در مبحث ویدئو های تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی معرفی برند برای صاحبان کسب و کار ها از میزان اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.به همین منظور در ساخت این نوع از تیزر ها، حساسیت بیشتری خرج می شود.تولید کنندگان و طراحان تیزر های معرفی برند، همیشه از داشته های خلاقانه ی خود به خوبی استفاده می کنند و در کنار آن از ویدئو های رئال نیز بهره می گیرند.خروجی این سبک از تیزر ها، خلاقیت و باورپذیری به طور همزمان قابل مشاهده است و اگر از مرحله ی طراحی تا انتشار، دقت و خلاقیت در راس کار قرار گیرد، به طور حتم بازخورد بسیار خوبی در انتظار صاحبان شرکت ها و برند ها است.

  تیزر تبلیغاتی معرفی محصول

  یکی از ویدئو های کاربردی در بخش تبلیغات، قطعا تیزر تبلیغاتی معرفی محصول می باشد.تیزر معرفی محصول از جانب های مختلف برای کاربران و مخاطبان حائز اهمیت است.در بحث معرفی محصول از جانب برند ها، برای مخاطبین مسئله ای که اهمیت دارد، مورد بررسی قرار گرفتن وجه های مختلف محصول و کسب اطلاعات مفید و کاربردی می باشد.پس در هنگام تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی محصول، بیشتر از هرچیز دیگر باید به محتوایی که برای ارائه آماده می شود، توجه داشت.

  تیزر تبلیغاتی

  تیزر تبلیغاتی با ویدئو رئال

  کسب و کار ها و یا صاحبان برند همیشه به دنبال آن هستند که از فعالیتی که در حوزه ی خود دارند و فرآیند کاری خود، ویدئوهایی را برای مشتریان خود و در کنار آنها برای جذب مشتری، طراحی و تولید کنند.از این رو می توانند تیزر هایی را با ویدئو های رئال و حقیقی از جانب خود و با کمک افراد متخصص طراحی کنند و در معرض نمایش کاربران و مخاطبین قرار دهند.مزیتی که این نوع از تیزر ها دارند، آن است که مخاطبین خود را جزوی از آن تیزر می بینند و به طور ملموس می توانند فرآیند کاری آن شرکت و برند را حس کنند.

  تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

  در برگزاری رویداد ها و ایونت ها، مسئله ای که بسیار اهمیت دارد، این است که آن رویداد با بازخورد خوب مراجعه کنندگان مواجه شود.این امر بدون تبلیغات گسترده که با محتوای تاثیرگذار همراه باشد، به هیچ عنوان تحقق پیدا نخواهد کرد.تیزر تبلیغاتی یکی از محتوا های موثر بر ذهن مخاطب است که مستقیم سلیقه ی مخاطب و ذهن مخاطب را مورد هدف قرار می دهد.مسئله ای که به تاثیر تیزر تبلیغاتی افزوده خواهد کرد، بهره گیری از خلاقیت می باشد.تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد و یا ایونت اگر با خلاقیت و تکنیک بالا تولید شود، شاهد بازخوردی حیرت انگیز خواهید بود.

  تیزر تبلیغاتی انیمیشنی

  مطمئنا برای تمامی سنین، انیمیشن ها جذابیت خاص خود را خواهند داشت.انیمیشن ها از گذشته تا به امروز جایگاه بسیار ویژه ای را در میان اقشار مختلف جامعه داشته اند.تیزر تبلیغاتی ها هم به دلیل اینکه هدف اصلی و اساسی آنها جذب مخاطب و مشتری است، پس استفاده از انیمیشن ها که دارای جذابیت و محبوبیت هستند، انتخاب هوشمندانه ای است.انتخاب محیط انیمیشنی و کاراکتر انیمیشنی، قدرت جذب مخاطب تیزر تبلیغاتی ها را چند برابر خواهد کرد.

  تیزر تبلیغاتی

  تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک

  در سال های اخیر موشن گرافیک به دلیل خصوصیات و ویژگی های بصری که دارد، به شدت مورد اقبال کاربران و مخاطبان قرار گرفت.دلیل آن هم این است که موشن گرافیک های موفق، از کاراکتر های اختصاصی و جذاب استفاده می کنند، این موضوع باعث می شود که کاربر و مخاطب، با آن کاراکتر ارتباط بهتری برقرار کند و پیامی که شما به دنبال انتقال به کاربر خود هستید را به سرعت انتقال دهد.به همین منظور تیزر تبلیغاتی که با استفاده از موشن گرافیک تولید و انتشار پیدا می کند، باعث قدرت جذب چند برابری مخاطبین خواهد شد.

  تیزر تبلیغاتی با استاپ موشن

   استاپ موشن ها نوعی از محتوای ویدئویی محسوب می شوند که به علاوه ی اینکه محتوایی بسیار جذاب هستند، روند ساخت جذابی هم دارند.به این صورت که تیم تولید کننده با استفاده از تصاویری ثابت که می تواند این تصاویر از نقاشی ها، طرح های گرافیکی، عکس های رئال و… تشکیل شده باشند، با استفاده از تکنیک های تولید محتوا، ویدئویی جذاب را خلق می کنند که جذابیت آن ذهن مخاطب را درگیر خلاقیت و ایده پردازی تیم تولید کننده خواهد کرد.از همین رو و وابسته به این خلاقیت و جذابیت، می توان از استاپ موشن ها در ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده کرد.

  تیزر تبلیغاتی تلفیقی

  یکی از پرطرفدار ترین انواع تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، نوع تلفیقی است.شاید این نوع از تیزر تبلیغاتی ها با چشم مخاطب بیشتر اشنا باشد، آن هم به دلیل تولید و انتشار تیزر تبلیغاتی به سبک تلفیقی توسط برند های بزرگ و معتبر که در پی آن در رسانه های بزرگی مانند صدا و سیما منتشر شده است، می باشد.این نوع  تیزر ها متشکل از ویدئو های رئال به همراه موشن گرافیک، انیمیشن، استاپ موشن و کاراکتر های انیمیشنی است که هرکدام از میزان جذابیت بالایی برای مخاطبین برخوردار هستند که در کنار یکدیگر به حداکثر تاثیرگذاری خواهند رسید.

  تیزر تبلیغاتی

  ساخت تیزر تبلیغاتی با رسانتو

  رسانتو با بهره گیری از نیرو های متخصص در حوزه ی تولید محتوای ویدیویی، توانایی این را دارد که انواع محتوا های ویدیویی مانند طراحی و ساخت موشن گرافیک و طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی، و دیگر خدمات تولید محتوای ویدیویی را ارائه دهد.یکی از خدماتی که رسانتو به مشتریان خود ارائه خواهد داد این است که شما می توانید با متخصص مربوطه در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی و یا هر محتوای ویدیویی، به صورت مستقیم در تعامل باشید و ارتباط مستقیم داشته باشید.

  سوالات متداول

  صاحبان برند و کسب و کار ها به اهمیت بالای تیزر تبلیغاتی ها پی برده اند اما باید پرسید که دقیقا این اهمیت در چیست؟ تیزر های تبلیغاتی عموما با هدف جذب مخاطب و یا معرفی محصول تولید می شوند که اگر ساخت آن با کیفیت صورت گیرد، مخاطب را به خوبی با خود همراه می کند و دقیقا به همین دلیل همراه بودن مخاطب است که ساخت تیزر تبلیغاتی با کیفیت به صاحبان برند و کسب و کار ها توصیه می شود.

  آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو به منظور اطلاع رسانی جامع و کامل، پلن هایی را در قالب جدولی برای مشتریان خود اختصاص داده است که این جدول به منظور اطلاع رسانی قیمت های ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.در این جدول متناسب با نیاز مشتریان سه پلن برنزی، نقره ای و طلایی تنظیم شده است که مشتریان و مخاطبان رسانتو می توانند با مشاهده ی این جدول تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی، از قیمت های این آژانس اطلاع کسب کنند و از خدمات آن بهره مند شوند.

  اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید بگوییم که ساخت تیزر تبلیغاتی فقط برای فیلد کاری خاصی توصیه نمی شود و همگان می توانند از آن استفاده کنند اما مسئله ای که تیزر ها را برای شرکت ها کارآمد یا ناکارآمد می کند، محل انتشار این تیزر ها می باشد که در بازخورد تیزر ها تاثیرگذار خواهد بود.

  عموما هدف ساخت تیزر های تبلیغاتی به دست کارفرمای پروژه تعیین می شود اما به طور کلی هدف خود تیزر تبلیغاتی، به نمایش گذاشتن هویت یک برند و معرفی محصولی خاص است.جذابیت تیزر تبلیغاتی ها هم به کیفیت ساخت و خلاقیت به کار گرفته شده در پروژه وابسته است.

  تیزر های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که به هرکدام از آنها به صورت مفصل پرداخته شده است.اما اگر بخواهیم به طور کلی تیزر تبلیغاتی را بخش بندی کنیم باید بگوییم که تیزر تبلیغاتی در سه نوع طراحی و تولید خواهد شد.تیزر های تبلیغاتی که به صورت کلیپ های رئال گرفته می شود و اغلی از بازیگر در آنها استفاده می شود.تیزر هایی که به صورت موشن تولید می شوند و در آن سعی در این می شود که توسط کاراکتر های اختصاصی طراحی شده، پیام روشن و واضحی به مخاطب انتقال داده شود.

  و در آخر تیزر هایی که به صورت تلفیقی ساخته می شوند به طوری که از کاراکتر گرافیکی و بازیگر، به طور همزمان استفاده خواهد شد.به عنوان مثال هم می توان از تیزر تلویزیونی برند رونیکس در این نوع از تیزر ها یاد کرد.

  در پاسخ به این سوال باید بگوییم، همانطور که از شواهد بر می آید، تیزر تبلیغاتی با ویدئو رئال و تیزر تبلیغاتی تلفیقی که امروزه پرچمداری در حوزه تبلیغات می کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.دلیل انتخاب این نوع از تیزر ها هم بر می گردد به تحقیقات گسترده ای که متخصصان بر روی رفتار کاربران و مخاطبین انجام داده اند.

  لیست قیمت خدمات تیزر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای