رسانتو

رسانتو
 • ساخت تیزر تبلیغاتی

  ساخت تیزر تبلیغاتی رسانتو

  آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
  برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.
  ساخت تیزر تبلیغاتی با تیم حرفه ای رسانتو

  تیزر تبلیغاتی

  قطعا یکی از موثرترین محتوا های ویدیویی، تیزر تبلیغاتی است.با استناد به تحقیقات انجام شده، کاربران و مخاطبین فضای دیجیتال، بیشتر از آنکه راجع به موضوعات مدنظر خود، علاقه به خواندن اطلاعات و مطالب داشته باشند، علاقه به دیدن محتوای ویدیویی دارند که در آن اطلاعات خود را کسب کنند.تیزر های تبلیغاتی امروزه با رویکرد علمی و تخصصی تولید می شوند و تولید کنندگان انواع تیزر تبلیغاتی با علم اینکه می دانند کاربران فضای دیجیتال با حساسیت بالا دنبال ماجراجویی هستند، تمام خلاقیت خود را در امر طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی ها به کار می برند.

  پس در امر ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار، شرکت، برند خود با افراد متخصص در این حوزه در ارتباط باشید.

  انواع تیزر تبلیغاتی

  تیزر تبلیغاتی معرفی برند

  تیزر تبلیغاتی معرفی محصول

  تیزر تبلیغاتی معرفی شرکت، سازمان، ارگان، برند و …

  Play Video about تیزر تبلیغاتی

  نمونه های تیزر تبلیغاتی

  درباره تیزر تبلیغاتی

  در دنیای امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از محبوب ترین و کارآمد ترین ابزار ها برای تبلیغ کالاها و خدمات در اینترنت است.از مواد غذایی گرفته تا دوره های آموزشی و خرید و فروش.کلمه تیزر حتما به گوش همه ی افراد آشنا است، به جز کسانی که هرگز آنلاین نشده اند.از آن رو که دائما فناوری در حال تکامل است و راه های جدیدی برای ارائه محتواها و اطلاعات به مردم به وجود می آید، به نظر می رسد که ارائه محتوا ها به صورت ویدیویی به طور مداوم در صدر جدول قرار دارند.برای سبک زندگی پرمشغله امروزی کاملا طبیعی است که ویدیو ها پر طرفدار تر باشند، چرا که به افراد این امکان را می دهند که اطلاعات را در حین حرکت به صورت فشرده تر و در دسترس تری نسبت به متن های ساده درک کنند.به همین جهت ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار دارد.جذابیت ویدیو غیر قابل انکار است، در نتیجه ساخت تیزر تبلیغاتی ویدیویی تاثیر شگرفی به همراه دارد.

  تیزر تبلیغاتی چیست؟

  کلمه تیزر از فعل انگلیسی “tease” گرفته شده است.به طور کلی تیزر یک پیام تبلیغاتی از نوع تصویر + لینک + تیتر است که کاربر را جذب و شیفته خود می کند.ساخت تیزر تبلیغاتی باید علاقه را برانگیزد و از این رو میل به کلیک بر روی تیزر تبلیغاتی، برای رفتن به وب سایت تبلیغ کننده است.تبلیغات ویدیویی فرآیند نمایش تبلیغات در داخل محتوای ویدیویی آنلاین است.معمولاً قبل، در حین یا بعد از پخش ویدیو، که به عنوان قبل از پخش،میان فیلم و پس از پخش شناخته می شود، یا به عنوان تبلیغات مستقل.اکثر ساخت تیزر تبلیغاتی ویدیویی با استفاده از روش‌ های مختلف هدف‌گیری خرید، فروش و نمایش داده می‌شوند و ممکن است شامل عناصر تعاملی نیز باشند.

  مزایای ویدئوهای تبلیغاتی چیست؟

  ویدیوهای تبلیغاتی باعث افزایش ترافیک می شوند. آنها مانند علائم چشمک زن بزرگی هستند که بینندگان را به وب سایت یا صفحات فرود شما نشان می دهد و یا به سمت برند شما سوق میدهند.به طور طبیعی، آگاهی از نام تجاری با این ویدیوها در بازاریابی محیطی و دیجیتال، برندسازی را همراه خود دارد. ویدیوهای تبلیغاتی بسیار قابل اشتراک‌گذاری هستند و به سرعت یک محصول یا خدمات را خلاصه می‌کنند و در عین حال باعث ایجاد سر و صدا می‌شوند.این ها تنها گوشه ای از مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.در ادامه به مراحل و انواع ساخت تیزر خواهیم پرداخت.

  چگونه یک ویدیوی تبلیغاتی بسازیم

  1. یک هدف تعیین کنید

  امیدوارید با این ویدیو به چه چیزی برسید: کلیک‌ها؟ تبدیل ها؟ آگاهی از برند؟ این روی تمام تصمیمات دیگر شما تاثیر خواهد گذاشت. اگر هدف شما تبدیل است، تمرکز شما باید بر برجسته کردن یک فراخوان قوی برای اقدام باشد، چیزی که بینندگان نمی توانند از آن دوری کنند. اگر هدف کلیک کردن است، تا حد امکان کنجکاوی ایجاد کنید. و اگر این آگاهی از برند است، روی یک دیدگاه خلاقانه به یاد ماندنی یا محرک گفتگو تمرکز کنید که مدت ها پس از پایان ویدیو بین بینندگان باقی می ماند.

  2. یک سبک را انتخاب کنید

  بر اساس هدفی که تعیین کرده اید، در مورد سبک ویدیویی مناسب تصمیم بگیرید . یک طرح لایو اکشن می تواند برای یک تبلیغ اجتماعی خوب عمل کند. گرافیک متحرک می تواند در انتقال بصری جزئیاتی که درک آنها در غیر این صورت دشوار است بسیار موثر باشد. ممکن است این مسیر را برای تبلیغ یک گزارش جدید انتخاب کنید. متن تنظیم شده روی موسیقی می تواند احساسات را برانگیزد و در عین حال جزئیات کافی برای تشویق کلیک ها را در خود نگه نمی دارد.

  تولید تیزر تبلیغاتی

  بهترین روش های ویدیوی تبلیغاتی

  • مختصر بفرمایید: 

  به یاد داشته باشید، تبلیغات مانند یک تریلر فیلم است. اگر قبلاً داستان را خراب کرده باشید، هیچکس بلیط فیلم را نمی خرد. در عوض، بینندگان را آنقدر کنجکاو کنید که بخواهند بیشتر بدانند.

  • روی احساسات تمرکز کنید: 

  ویدیوها توضیح دهنده برای جزئیات هستند، تبلیغاتی برای احساسات هستند.

  • اسکریپت کن:

  اگر روی یک فیلمنامه خوب تمرکز کنید، ارزش تولید می تواند از سطح پایین تا سطح بالا متغیر باشد و همچنان موثر باشد.

  • آن را روی موسیقی تنظیم کنید: 

  هیچ چیز به اندازه موسیقی بلافاصله احساسات را منتقل نمی کند. لحن مناسب آهنگ ویدیوی تبلیغاتی شما را تنظیم می کند و مشتریان را کنجکاو و هیجان زده می کند.

  • گسترش عشق: 

  از ویدیوهای تبلیغاتی در چندین کانال، در هر کجا که احتمال دارد مشتریان احتمالی شما باشند، استفاده کنید.

  • خلاق باشید: 

  با تعداد زیادی ویدیوی تبلیغاتی در اینترنت، نه می خواهید به عنوان یک تبلیغ خسته کننده باشید و نه به عنوان یک تبلیغ، متمایز شوید. اگر خلاق باشید، مردم تمایل دارند ویدیوی شما را با وجود اینکه یک تبلیغ است تماشا کنند.

  • شامل یک CTA قانع کننده: 

  پایان ویدیوی تبلیغاتی شما پایان راه نیست. بینندگان را با یک فراخوان قوی برای اقدام درگیر نگه دارید .

  • گسترش عشق: 

  از ویدیوهای تبلیغاتی در چندین کانال، در هر کجا که احتمال دارد مشتریان احتمالی شما باشند، استفاده کنید.

  انواع تیزر تبلیغاتی

  تیزر های تبلیغاتی با اهداف گوناگونی طراحی و تولید می شوند، در انتها هم از پلتفرم های مختلف معتبر به مرحله ی انتشار خواهد رسید.حال برای اینکه با انواع مختلف تیزر های تبلیغاتی آشنایی پیدا کنید، آنها را معرفی خواهیم کرد و در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.شما با بررسی دقیق این تیزر های تبلیغاتی که معرفی خواهیم کرد، می توانید با توجه به نیاز خود نسبت به سفارش آنها اقدام نمایید.

  • تیزر تبلیغاتی معرفی برند
  • تیزر تبلیغاتی معرفی محصول
  • تیزر تبلیغاتی معرفی سازمان، شرکت و…
  • تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد
  • تیزر تبلیغاتی با ویدیو رئال
  • تیزر تبلیغاتی انیمیشنی
  • تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک
  • تیزر تبلیغاتی با استاپ موشن
  • تیزر تبلیغاتی تلفیقی
  سفارش تیزر تبلیغاتی کوتاه

  تیزر تبلیغاتی معرفی برند

  در مبحث ویدئو های تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی معرفی برند برای صاحبان کسب و کار ها از میزان اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.به همین منظور در ساخت این نوع از تیزر ها، حساسیت بیشتری خرج می شود.تولید کنندگان و طراحان تیزر های معرفی برند، همیشه از داشته های خلاقانه ی خود به خوبی استفاده می کنند و در کنار آن از ویدئو های رئال نیز بهره می گیرند.خروجی این سبک از تیزر ها، خلاقیت و باورپذیری به طور همزمان قابل مشاهده است و اگر از مرحله ی طراحی تا انتشار، دقت و خلاقیت در راس کار قرار گیرد، به طور حتم بازخورد بسیار خوبی در انتظار صاحبان شرکت ها و برند ها است.

  تیزر تبلیغاتی معرفی محصول

  یکی از ویدئو های کاربردی در بخش تبلیغات، قطعا تیزر تبلیغاتی معرفی محصول می باشد.تیزر معرفی محصول از جانب های مختلف برای کاربران و مخاطبان حائز اهمیت است.در بحث معرفی محصول از جانب برند ها، برای مخاطبین مسئله ای که اهمیت دارد، مورد بررسی قرار گرفتن وجه های مختلف محصول و کسب اطلاعات مفید و کاربردی می باشد.پس در هنگام تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی محصول، بیشتر از هرچیز دیگر باید به محتوایی که برای ارائه آماده می شود، توجه داشت.

  تیزر تبلیغاتی با ویدئو رئال

  کسب و کار ها و یا صاحبان برند همیشه به دنبال آن هستند که از فعالیتی که در حوزه ی خود دارند و فرآیند کاری خود، ویدئوهایی را برای مشتریان خود و در کنار آنها برای جذب مشتری، طراحی و تولید کنند.از این رو می توانند تیزر هایی را با ویدئو های رئال و حقیقی از جانب خود و با کمک افراد متخصص طراحی کنند و در معرض نمایش کاربران و مخاطبین قرار دهند.مزیتی که این نوع از تیزر ها دارند، آن است که مخاطبین خود را جزوی از آن تیزر می بینند و به طور ملموس می توانند فرآیند کاری آن شرکت و برند را حس کنند.

  نمونه تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

  تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

  در برگزاری رویداد ها و ایونت ها، مسئله ای که بسیار اهمیت دارد، این است که آن رویداد با بازخورد خوب مراجعه کنندگان مواجه شود.این امر بدون تبلیغات گسترده که با محتوای تاثیرگذار همراه باشد، به هیچ عنوان تحقق پیدا نخواهد کرد.تیزر تبلیغاتی یکی از محتوا های موثر بر ذهن مخاطب است که مستقیم سلیقه ی مخاطب و ذهن مخاطب را مورد هدف قرار می دهد.مسئله ای که به تاثیر تیزر تبلیغاتی افزوده خواهد کرد، بهره گیری از خلاقیت می باشد.تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد و یا ایونت اگر با خلاقیت و تکنیک بالا تولید شود، شاهد بازخوردی حیرت انگیز خواهید بود.

  تیزر تبلیغاتی انیمیشنی

  مطمئنا برای تمامی سنین، انیمیشن ها جذابیت خاص خود را خواهند داشت.انیمیشن ها از گذشته تا به امروز جایگاه بسیار ویژه ای را در میان اقشار مختلف جامعه داشته اند.تیزر تبلیغاتی ها هم به دلیل اینکه هدف اصلی و اساسی آنها جذب مخاطب و مشتری است، پس استفاده از انیمیشن ها که دارای جذابیت و محبوبیت هستند، انتخاب هوشمندانه ای است.انتخاب محیط انیمیشنی و کاراکتر انیمیشنی، قدرت جذب مخاطب تیزر تبلیغاتی ها را چند برابر خواهد کرد.

  تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک

  در سال های اخیر موشن گرافیک به دلیل خصوصیات و ویژگی های بصری که دارد، به شدت مورد اقبال کاربران و مخاطبان قرار گرفت.دلیل آن هم این است که موشن گرافیک های موفق، از کاراکتر های اختصاصی و جذاب استفاده می کنند، این موضوع باعث می شود که کاربر و مخاطب، با آن کاراکتر ارتباط بهتری برقرار کند و پیامی که شما به دنبال انتقال به کاربر خود هستید را به سرعت انتقال دهد.به همین منظور تیزر تبلیغاتی که با استفاده از موشن گرافیک تولید و انتشار پیدا می کند، باعث قدرت جذب چند برابری مخاطبین خواهد شد.

  تیزر تبلیغاتی با استاپ موشن

   استاپ موشن ها نوعی از محتوای ویدئویی محسوب می شوند که به علاوه ی اینکه محتوایی بسیار جذاب هستند، روند ساخت جذابی هم دارند.به این صورت که تیم تولید کننده با استفاده از تصاویری ثابت که می تواند این تصاویر از نقاشی ها، طرح های گرافیکی، عکس های رئال و… تشکیل شده باشند، با استفاده از تکنیک های تولید محتوا، ویدئویی جذاب را خلق می کنند که جذابیت آن ذهن مخاطب را درگیر خلاقیت و ایده پردازی تیم تولید کننده خواهد کرد.از همین رو و وابسته به این خلاقیت و جذابیت، می توان از استاپ موشن ها در ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده کرد.

  تیزر تبلیغاتی تلفیقی

  یکی از پرطرفدار ترین انواع تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار، نوع تلفیقی است.شاید این نوع از تیزر تبلیغاتی ها با چشم مخاطب بیشتر اشنا باشد، آن هم به دلیل تولید و انتشار تیزر تبلیغاتی به سبک تلفیقی توسط برند های بزرگ و معتبر که در پی آن در رسانه های بزرگی مانند صدا و سیما منتشر شده است، می باشد.این نوع  تیزر ها متشکل از ویدئو های رئال به همراه موشن گرافیک، انیمیشن، استاپ موشن و کاراکتر های انیمیشنی است که هرکدام از میزان جذابیت بالایی برای مخاطبین برخوردار هستند که در کنار یکدیگر به حداکثر تاثیرگذاری خواهند رسید.

  جذابیت بازیگر یا کاراکتر انیمیشنی؟

  درحال حاضر چیزی که در تبلیغات تلویزیونی قابل مشاهده است، روی آوردن برند های بزرگ به استفاده از بازیگران نام آشنا است.این اتفاق می تواند از جهات مختلف مورد بررسی قرار گیرد.طبیعتا هرموضوعی در تبلیغات جنبه های مثبت و منفی خود را خواهد داشت و این امر، امری مرسوم در تمام دنیا است و فقط مختص به تبلیغات داخلی نمی باشد.استفاده از بازیگران نام آشنا، به واسطه ی محبوبیت و علاقه ای که مخاطبان به آنها دارند، می تواند از نظر جذابیت در سطح بالایی قرار گیرد.حال اگر بخواهیم به چند نکته ی قابل بحث این سبک بپردازیم؛

  باید بگوییم که در تمامی پروژه ها، چه کوچک و چه بزرگ، بودجه ی مصرفی پروژه برای کارفرما و تیم اجرایی بسیار حائز اهمیت است.در این بین همانطور که همه ی ما می دانیم، برای استفاده از بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون باید بودجه ی زیادی را در نظر گرفت که از این حیث می توان گفت یکی از نکات منفی این سبک از تبلیغات تلویزیونی هزینه ی حیرت انگیزی را با خود به همراه دارد.البته منکر این نباید شد که این بازیگران بدلیل محبوبیتی که دارند، می توانند به راحتی مخاطبان را با خود همراه کنند اما برای جذب مخاطب میتوان از تکنیک های دیگری هم استفاده کرد.به عنوان مثال بالا بردن خلاقیت با استفاده از کاراکتر های انیمیشنی.

  ساخت تیزر تبلیغاتی با ویدئو رئال

  شبکه تیزر چیست؟

   شبکه تیزر را می توان به عنوان یک پلتفرم که واسطه ای بین فروشنده ترافیک و تبلیغ کننده است تعریف کرد.با این حال، کار این سیستم به “دلال کاری” ساده ختم نمی شود.این پلتفرم اطمینان حاصل می کند که تعامل بین دو طرف علاقه مند برای اولی و دومی به همان اندازه ساده، راحت و سودآور است.و شبکه‌ های تیزر به پروژه‌های محتوایی کمک می‌ کنند ترافیک را به اشتراک بگذارند.در اصل چنین کاری ساده است.شما مطالب تبلیغاتی اخبار خود را به صورت آنلاین آپلود می کنید.آنها در وب سایت های شریک پخش خواهند شد.در عوض، کدی را در وب سایت خود نصب کنید که اطلاعات سایر اعضای شبکه را نشان دهد.بازدیدکنندگان وب سایت شما بر روی تبلیغات ارسال شده در بلوک اخبار کلیک می کنند.در عوض، بازدیدکنندگان جدید برای تیزر تبلیغاتی شما به وب سایت شما می آیند.

  فرض کنید شما یک تبلیغ کننده هستید و میخواهید تبلیغات شما در شبکه های تیزر مورد توجه قرار گیرد و خریداران بالقوه را جذب کند.در این صورت، فقط باید در شبکه تیزر ثبت نام کنید و چند عملیات ساده را انجام دهید.اگر می خواهید از وب سایت خود کسب درآمد کنید، این کار حتی از اجرای یک کمپین ساخت تیزر تبلیغاتی آسان تر خواهد بود.کافی است در شبکه تیزر ثبت نام کنید و واحدهای تبلیغاتی را که از نظر طراحی مناسب وب سایت شما هستند انتخاب کنید.قرار دادن یک آگهی تبلیغاتی در وب سایت ساده است، کد ارائه شده توسط شبکه تیزر را کپی کنید و آن را در مکان مناسب در صفحات پروژه خود قرار دهید.اما پیشنهاد من به شما برای راحت تر بودنتان، سپردن کار به تیم متخصصی همچون آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو است.

  مزایای تبلیغات در شبکه های تیزر

   ساخت تیزر تبلیغاتی و قیمت پایین برای تبلیغ کنندگان تیزر تبلیغاتی شاید مقرون به صرفه ترین مکانیسم تبلیغاتی در اینترنت باشد.قیمت‌ های تبلیغات بنری عموماً به‌ طور غیرمنطقی بالا است، روی چنین تبلیغاتی کلیک‌ های کمی وجود دارد، رسانه‌ ها فقط از سوی تبلیغ‌ کنندگان بزرگی که برای قرار دادن تصویر ارزش قائل هستند مورد تقاضا است.ساخت تیزر تبلیغاتی تقریبا برای انواع کالا ها و خدمات مناسب است.علاوه بر این، Google ADS و سایر سرویس های تبلیغاتی محدودیت های زیادی در موضوع خدمات تبلیغ شده دارند.اما شبکه های تیزر به شما اجازه می دهند تقریباً هر چیزی را تبلیغ کنید، به جز مواردی که توسط قانون ممنوع است. پلتفرم‌ های دقیق و خاص ممنوعیت‌ های خود را دارند، اما سخت‌ گیری آن‌ ها نسبت به سایر سرویس‌ های تبلیغاتی بسیار کمتر است.نیازی به صرف هزینه برای ایجاد خود آگهی نیست.عملکرد شبکه های تیزر به شما این امکان را می دهد که در حساب خود تبلیغات ایجاد کنید.

  تیزر تبلیغاتی آموزش

  شما فقط باید تصویر مناسب را انتخاب کنید و یک عنوان مناسب بیابید.بهتر است طراح یا کپی رایتر استخدام کنید که در این زمینه مهارت کافی دارد، همچون آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو.به هر حال، نحوه صحیح نوشتن متن های SEO تاثیر زیادی دارد.حتی اگر بتوانید از عهده این کار برآیید، بدون داشتن مهارت لازم زمان زیادی را از دست خواهید داد.ساخت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تنها زمانی درآمدزایی می کند که مخاطب مناسب را پیدا کند.بنابراین هر کمپین تبلیغاتی چه تیزر، چه بنر با مشارکت وبلاگ نویسان معروف، همیشه باید مخاطبانی داشته باشد که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند و توانایی خرید آن را دارند.شبکه‌های تیزر ابزارهای بسیار خوبی برای کار کردن با آن‌ها فراهم می‌کنند که همه تنظیمات را می‌ توان در چند دقیقه انجام داد. راندمان بالا تیزر تبلیغاتی به طور کلی، مکانیزم بسیار موثری برای جذب مشتریان بالقوه است.هزینه آن ناچیز است. بلوک تیزر درآمد بیشتری نسبت به یک بنر بزرگ و گران قیمت برای ناشر به ارمغان می آورد.حداقل پنج تیزر در ناحیه اشغال شده توسط یک بنر متوسط قرار می گیرند، و آنها بسیار بیشتر خوانده می شوند.

  نمونه تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

  چه پلتفرم های AdTech در ارائه تیزر تبلیغاتی دخیل هستند؟

   حدود نیمی از پلتفرم‌ های AdTech میتواند در تحویل از یک تبلیغ‌ کننده به یک ناشر وجود داشته باشد.در زیر پلتفرم های اصلی مورد استفاده برای ارائه تیزر تبلیغاتی آورده شده است.

   پلتفرم‌های سمت تقاضای ویدیو (DSP):

  نرم‌ افزاری است که توسط خریدارانرسانه‌ ای برند ها، تبلیغ‌ کنندگان و آژانس‌ ها برای خرید موجودی ویدیو ازناشران از طریق مزایده‌ های پیشنهادی بی‌درنگ (RTB) استفاده می‌ شود.این DSP های ویدیویی به روشی بسیار شبیه به آن هایی که برای ارائه تبلیغات نمایشی استفاده می شوند، کار می کنند.

  پلتفرم‌ های سمت عرضه ویدیو (SSP): 

  نرم‌ افزاری است که توسط ناشرانبرای جمع‌ آوری، مدیریت و فروش موجودی ویدیو به خریداران رسانه از طریق حراج‌ های RTB استفاده می‌شود.

  شبکه‌ های تبلیغات ویدیویی: 

  نرم‌ افزاری که فضای تبلیغاتی ناشران مختلف را جمع‌ آوری کرده و به تبلیغ‌ کنندگان می‌ فروشد.اکثر شبکه‌ های تبلیغاتی مالک رسانه نیستند، آنها فقط فرآیند خرید و فروش بین ناشران و تبلیغ‌کنندگان را تسهیل می‌ کنند.استثنایی هم وجود دارند مانند، فیس بوک که همچنین مالک اینستاگرام است و گوگل، که مالک یوتیوب،بلاگر و غیره هستند.

  مراحل ثبت درخواست ساخت تیزر تبلیغاتی

  برای ثبت درخواست ساخت تیزر تبلیغاتی خود می توانید به صورت مستقیم با متخصصین شرکت رسانتو در ارتباط باشید.آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با هدف جلب رضایت کامل مشتریان خود در طول مسیر ساخت تیزر تبلیغاتی، از صفر تا صد همراه شما متخصصین را قرار میدهد تا با مشاوره و تعامل دو طرفه، یعنی هم سمت کارفرما و هم تیم مجری، همگی در مسیر رسیدن به هدف نهایی بتوانند همکاری داشته باشند.تیم تخصصی ساخت تیزر تبلیغاتی رسانتو با خلاقیت و ایده پردازی های حرفه ای خود و همراه با در نظر گرفتن سلایق تمامی مشتریان همواره در مسیر ساخت تیزر تبلیغاتی با استاندارد های جهانی می باشد.شما می توانید در این مسیر همراه و هم پای ما باشید.

  تکنیک های رایج در تبلیغات

  استفاده از تکنیک های خلاقانه و جذاب باعث بازدید بهتر و در نتیجه بازدهی بیشتر می‌شود، در این متن به بررسی چند مورد از این تکنیک ها می‌پردازیم.

  خلق شخصیتی جذاب

  از مواردی که ساخت یک تیزر را جذاب و خلاقانه می‌کند، خلق شخصیتی جذاب و جالب است. زمانی که نام برندی می آید و آن کاراکتر معروف در ذهن شما نقش میبندد یعنی آن برند یا شرکت در زمینه حلق کاراکتر جذاب تا حد زیادی درست عمل کرده است.

  غلو و اغراق

  اگر بخواهیم نام برند و تبلیغ ما در ذهن بیننده و شنونده تا مدت ها ماندگار شود، میتوان از تکنیک اغراق و غلو استفاده کرد. به این صورت که قسمت یا بخشی از آن تیزر حاوی بزرگنمایی شود که بیننده در حالت عادی و طبیعی انتظار این اتفاق را نداشته باشد. به طور مثال، جمع و جور شدن وسایل فقط با یک بشکن!

  جذابیت های احساسی

  هر چیزی که بتواند احساسات بیننده و شنونده را تحریک کند، قابلیت ماندگاری در ذهن را دارد. در نتیجه برای استفاده در یک تیزر تبلیغاتی تاثیر بسزایی خواهد داشت. احساساتی نظیر شوق، ترس، غم، شادی از جمله عواملی است که میتواند در یک تیزر تبلیغاتی استفاده شود.

  نمونه تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

  چه عواملی در هزینه ی ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار خواهد بود؟

  در ساخت تیزر تبلیغاتی مواردی وجود دارد که تاثیر مستقیم بر روی افزایش و یا در مواردی کاهش هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی دارد.این موارد در زمانی که باعث افزایش هزینه ساخت می شود را می توان مطابق با بودجه ی در نظر گرفته شده از جانب کارفرما، کنترل کرد.شما برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود کدام یک از مواردی که به صورت مفصل در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت را جزو موارد حیاتی پروژه خود می دانید؟

  لوکیشن:

  اولین موردی که در مبحث هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت است، لوکیشن انتخابی می باشد.می توان گفت لوکیشن در جذابیت پروژه بسیار تاثیرگذار است و به همین دلیل این موضوع هم از جانب کارفرمای پروژه و هم از نظر مجری پروژه با وسواس خاصی انتخاب می شود.معمولا در تیزر تبلیغاتی با ویدئوی رئال از لوکیشن هایی با فضای باز و جذاب استفاده می شود اما به این معنا نیست که تیزر هایی که در استودیو ساخته می شوند از جذابیت کافی برخوردار نیستند.فکر میکنید لوکیشن پروژه چقدر برای شما اهمیت دارد؟

   

  طراحی صحنه و استفاده از تجهیزات:

  همانطور که می دانید در ساخت فیلم های سینمایی یکی از حساس ترین مسائل در تولید، طراحی صحنه و لباس می باشد.در ساخت تیزر تبلیغاتی هم همانند فیلم های سینمایی، فیلم های کوتاه، تله فیلم ها، مستند و انواع دیگر محتوا ها، طراحی صحنه از مواردی است که تیم تولید به آن بسیار اهمیت می دهند.حال اگر برای ساخت تیزر تبلیغاتی به طراحی صحنه های مختلف و جذاب در پروژه نیاز داشته باشید، با توجه به تجهیزات مصرفی و تیم های اجرا کننده، هزینه کلی ساخت تیزر شما افزایش پیدا خواهد کرد.

  تجهیزات فیلمبرداری:

  این مورد در ساخت تیزر تبلیغاتی، به دو موردی که قبل گفته شد، یعنی لوکیشن و طراحی صحنه به شدت وابسته است.در بسیاری از لوکیشن های انتخابی و یا توقعات کارفرما، به فیلمبرداری های هوایی نیازمند است که بر کسی پوشیده نیست اگر بگوییم که هزینه های فیلمبرداری هوایی به مراتب از انواع دیگر بیشتر است.تعداد دوربین های درگیر در قسمت فیلمبرداری پروژه هم مزید بر علت در افزایش قیمت پروژه می باشد.پس در ساخت پروژه خود می توانید با پایین آوردن تجهیزات مصرفی در پروژه، هزینه های خود را کاهش دهید.

  استفاده از بازیگر:

  چند وقتی است که می بینیم در تیزر های تلویزیونی از بازیگر های نام اشنا بسیار استفاده می شود.استفاده از بازیگر در ساخت تیزر، هزینه ی پروژه را چیزی بین 20 تا 50 برابر افزایش می دهد اما خب شما می توانید برای کاهش هزینه های خود از بازیگران سطح پایین تری استفاده کنید.حتی در مواردی دیده شده است، در ساخت تیزر معرفی محصول از هیچ بازیگری استفاده نشده است.این را به خاطر داشته باشید که شما تعیین کننده اید.با این تفاسیر، شما از چه بازیگرانی در تیزر تبلیغاتی خود استفاده می کنید؟

  ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای کوتاه

  ویژگی های کاربردی یک تیزر تبلیغاتی موثر:

  ایده های مفهومی و خلاقانه:

   تولید تیزر با هدف انتقال معنا و مفهوم انجام می شود. در نتیجه هر تیزر تبلیغاتی جذاب و تاثیرگذاری بر اساس یک سناریوی خلاقانه و حرفه ای تولید می شود.

  زیبایی و جذابیت های بصری و شنیداری: 

  در تولید تیزر تبلیغاتی، تمام جنبه های زیبایی شناختی مورد بررسی و اجرا می گردد.

  سرعت:

   سرمایه گذاری مناسب و شروع و ساخت هم زمان چند تیزر تبلیغاتی، به مشتریان کمک می کند تا تیزرهای خود را در کمترین زمان آماده ی نمایش کنند.

  مخاطب گرا: 

  این تیزرها با در نظر گرفتن مدل ادراک ذهنی مخاطبان تولید می شوند و سعی می شود از تمام عناصر و عوامل موجود برای درک ذهنیت مخاطبان استفاده شود.

  در سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو،نکات بسیار زیادی را می توانید در زمینه ی امکانات تیزر تبلیغاتی بدست آورید.

  تاثیر تیزر در بازاریابی

  از دیدگاه بازاریابی، تیزر تبلیغاتی یک ابزار بسیار درخشان است. تبلیغات مختصر معمولاً گران نیست. اما، با این وجود، چنین ویدیوهایی باعث می‌شوند تا خریداران یا مخاطبان بالقوه، به طور مستقل بازدید ویدیوها را بسیار بالا می برند.

  تیزرها اغلب برای تبلیغ فیلم هایی با بودجه ی بالا استفاده می شوند، تا در سریع ترین زمان ممکن بازگشت سرمایه را به ارمغان داشته باشند.

  ساخت تیزر تبلیغاتی با رسانتو

  رسانتو با بهره گیری از نیروهای متخصص در حوزه ی تولید محتوای ویدیویی، توانایی این را دارد که انواع محتواهای ویدیویی مانند طراحی و ساخت موشن گرافیک و طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی، و دیگر خدمات تولید محتوای ویدیویی را ارائه دهد.یکی از خدماتی که رسانتو به مشتریان خود ارائه خواهد داد این است که شما می توانید با متخصص مربوطه در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی و یا هر محتوای ویدیویی، به صورت مستقیم در تعامل باشید و ارتباط مستقیم داشته باشید.

  سوالات متداول

  صاحبان برند و کسب و کار ها به اهمیت بالای تیزر تبلیغاتی ها پی برده اند اما باید پرسید که دقیقا این اهمیت در چیست؟ تیزر های تبلیغاتی عموما با هدف جذب مخاطب و یا معرفی محصول تولید می شوند که اگر ساخت آن با کیفیت صورت گیرد، مخاطب را به خوبی با خود همراه می کند و دقیقا به همین دلیل همراه بودن مخاطب است که ساخت تیزر تبلیغاتی با کیفیت به صاحبان برند و کسب و کار ها توصیه می شود.

  آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو به منظور اطلاع رسانی جامع و کامل، پلن هایی را در قالب جدولی برای مشتریان خود اختصاص داده است که این جدول به منظور اطلاع رسانی قیمت های ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.در این جدول متناسب با نیاز مشتریان سه پلن برنزی، نقره ای و طلایی تنظیم شده است که مشتریان و مخاطبان رسانتو می توانند با مشاهده ی این جدول تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی، از قیمت های این آژانس اطلاع کسب کنند و از خدمات آن بهره مند شوند.

  اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید بگوییم که ساخت تیزر تبلیغاتی فقط برای فیلد کاری خاصی توصیه نمی شود و همگان می توانند از آن استفاده کنند اما مسئله ای که تیزر ها را برای شرکت ها کارآمد یا ناکارآمد می کند، محل انتشار این تیزر ها می باشد که در بازخورد تیزر ها تاثیرگذار خواهد بود.

  عموما هدف ساخت تیزر های تبلیغاتی به دست کارفرمای پروژه تعیین می شود اما به طور کلی هدف خود تیزر تبلیغاتی، به نمایش گذاشتن هویت یک برند و معرفی محصولی خاص است.جذابیت تیزر تبلیغاتی ها هم به کیفیت ساخت و خلاقیت به کار گرفته شده در پروژه وابسته است.

  تیزر های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که به هرکدام از آنها به صورت مفصل پرداخته شده است.اما اگر بخواهیم به طور کلی تیزر تبلیغاتی را بخش بندی کنیم باید بگوییم که تیزر تبلیغاتی در سه نوع طراحی و تولید خواهد شد.تیزر های تبلیغاتی که به صورت کلیپ های رئال گرفته می شود و اغلی از بازیگر در آنها استفاده می شود.تیزر هایی که به صورت موشن تولید می شوند و در آن سعی در این می شود که توسط کاراکتر های اختصاصی طراحی شده، پیام روشن و واضحی به مخاطب انتقال داده شود.

  و در آخر تیزر هایی که به صورت تلفیقی ساخته می شوند به طوری که از کاراکتر گرافیکی و بازیگر، به طور همزمان استفاده خواهد شد.به عنوان مثال هم می توان از تیزر تلویزیونی برند رونیکس در این نوع از تیزر ها یاد کرد.

  در پاسخ به این سوال باید بگوییم، همانطور که از شواهد بر می آید، تیزر تبلیغاتی با ویدئو رئال و تیزر تبلیغاتی تلفیقی که امروزه پرچمداری در حوزه تبلیغات می کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.دلیل انتخاب این نوع از تیزر ها هم بر می گردد به تحقیقات گسترده ای که متخصصان بر روی رفتار کاربران و مخاطبین انجام داده اند.

  شما در طول مسیر ساخت تیزر تبلیغاتی خود همواره مشاور و متخصصین آژانس رسانتو را همراه خود دارید پس با آرامش کامل از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده با متخصصین ساخت تیزر تبلیغاتی ما تماس بگیرید و تمامی ایده های ذهنی و مسائل پروژه خود را با متخصصین ما در میون بگذارید و سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی خود را ثبت کنید

  لیست قیمت خدمات تیزر تبلیغاتی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای