رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

نمونه کارهای تولید محتوا رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

اهمیت تولید محتوا

همانطور که احتمالا برای شما نیز پیش آمده، ما در طی روز چندین بار برای رفع مشکلات خود به اینترنت سر می زنیم و با کمک گرفتن از محتوای مفید برخی از وب سایت ها و یا پیج ها مشکلات خود را حل می کنیم. در نتیجه این عمل می توان گفت اگر می خواهید دیده شوید، باید در زمینه کاری خود تولید محتوا مستمر داشته باشید تا مورد توجه کاربر قرار بگیرید.

تیزر تبلیغاتی

البته تنها ایجاد یک محتوا که هیچ کمکی به کاربر شما نکند برای رسیدن به هدف کافی نیست. محتوای تولیدی باید با اهداف مشخص که از پیش تعیین شده است، تولید شود. همچنین اگر می خواهید محتوایی را در وب سایت خود قرار دهید باید در نظر داشته باشید که از نظر موتور های جست و جو بهینه شده باشید تا در نتایج گوگل و یا موتور های جست و جوی دیگر رتبه مناسبی کسب کنید و بتوانید از این طریق کاربران بیشتری را به سمت کسب و کار خود بکشانید. برای اینکه بتوانید محتوای هدفمند تولید کنید باید اول یک نقشه یا استراتژی برای خود داشته باشید.

استراتژی تولید محتوا

فعالیت های محتوا گذاری که در مقاله ی مشاوره سئو هم در مورد آن صحبت شد، در پلتفرم های مختلف باید با یک برنامه ریزی و یا استراتژی، با هدف شما مشخص گردد و این امر نیاز به تجربه و دانش فنی در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارد. استراتژی محتوایی که به صورت مکرر انجام می گیرد، می تواند در یک زمان مشخص شما را به هدفتان که جذب کاربر می باشد برساند.

اگر شما در زمینه محتوا گذاری تجربه کافی ندارید بهتر است تا پروژه های خود را به گروهی با تجربه بسپارید، تا خدمات مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت مهیا سازند. گروه رسانه ای رسانتو، با تجربه طولانی در زمینه تولید انواع مختلف محتوا و نمونه کار های متنوع، آماده خدمات رسانی به کسب و کار شما می باشد.

در زمینه ی تولید محتوا شما حتما باید مخاطب خود را در نظر بگیرید. همچنین شما باید با توجه به سلیقه ی او محتوای خود را تولید کنید.

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا می تواند با توجه به ویژگی ها و استاندارد های محتوایی، متغیر باشد. البته هر نوع از محتوا نیز تعرفه خاصی دارد برای مثال هزینه تولید محتوا متنی به صورت کلمه ای محاسبه می شود در حالی که در نمونه های دیگر محتوا، مبلغ با توجه به شرایط دیگر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

همانطور که ابتدای مطلب نیز تاکید کردیم، تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و بهینه بودن محتوا و داشتن یک استراتژی محتوایی می تواند نتیجه فعالیت های شما را نشان دهد. گروه رسانه ای رسانتو با در اختیار داشتن نویسندگان و گرافیست های ماهر می تواند پاسخگوی تمام نیاز های محتوایی شما باشد. برای سفارش انواع محتوا می توانید همین حالا با کارشناسان در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو در تماس باشید.

 تولید محتوای تصویری :

در این تولید محتوای تصویری، چون از تصویر استفاده می شود، محتوا در ذهن انسان باقی می ماند. تصاویر کم حجم دارای ثبات هستند، و تصاویر متحرک دارای پویایی(موشن گرافیک ها) هستند. طراحان وب سایت ها از تصاویر کم حجم در طراحی های خود استفاده می کنند. اگر که محتوای شما طولانی و کسل کننده باشد، تصاویر باعث سرگرم شدن مخاطب شده و باعث می شود که او فعالیت خود را ادامه دهد.

مزایای تولید محتوا :

از تولید محتوا برای اهداف مختلفی می توان استفاده کرد.

استفاده از تولید محتوا در برندسازی :

یکی از بهترین راه ها در زمان برندسازی، استفاده از تولید محتوا است. ولی یادتان باشد اگر در اول راه برندسازی هستید، حتما مراحل قبل از تولید محتوا را در ابتدا باید طی کنید. زیرا ممکن است که در مسیر برند سازی شکست بخورید.

استفاده از تولید محتوا به عنوان شغل :

افراد زیادی در حال تولید محتوا برای انواع سایت ها، شبکه های اجتماعی و … هستند، که همین امر باعث شده است که افراد زیادی با مقداری آموزش در زمبنه ی تولید محتوا دارای شغل شوند. افراد زیادی حتی برای سایت ها یا صفحاتی شبکه های اجتماعی کار می کنند، که در شهر خودشان نیست. یعنی به صورت دور کاری مشغول به کار هستند. که این مسئله برای افرادی که شغل کمتری در شهرشان است بسیار مطلوب است.

نتیجه گیری بحث تولید محتوا :

در این مقاله از سایت رسانتو درمورد بحث تولید محتوا صحبت کردیم. اینکه در ابتدای کار چه استراتژی برای تولید محتوا داشته باشید و سپس چطور جلو بروید. بعد تعرفه ی تولید محتوا را برای شما گفتیم چه به عنوان کسی که تولید می کنید و چه به عنوان کسی که کار تولید محتوای سایتتان را به دیگران می سپارید. در نهایت از مزایای تولید محتوا گفتیم و مهم ترین مزایای آن را برای شما توضیح دادیم. مجموعه ی رسانتو تجربه ی 6 سال تولید انواع محتوا را دارد. ما آماده ی پذیرش سفارش جهت تولید انواع محتوا برای شما هستیم. امیدواریم که از این مقاله از سایت رسانتو لذت برده باشید.