تاثیر شگفت انگیز محتوا صوتی برای جذب و اطمینان مخاطب

از قدیم گفتن که صداست که میماند !
تولید محتوا صوتی در نگاه اول شاید آخرین چیزی باشد که یک مدیر فروش  و یا تبلیغات به آن فکر کن اما در این چند سطر قصد داریم شما را با تاثیر بسیار زیاد این نوع از تولید محتوا بیشتر آشنا کنیم.
طنین صدا و آوای زیبا همواره مانند یک روح در کالبد یک ویدئو و یا حتی یک عکس جریان سازی خواهد کرد این را شاید تدوین گران بهتر متوجه شوند که وقتی بعد از کلی تدوین و کات های متعدد چندین راش آن ها را خام میبینیم چه چیز نچسبیست و وقتی به آن موسیقی اضافه میکنیم چقدر بهتر میشود.
حالا فرض کنیم موسیقی , نریشن و یا هر محتوا صوتی دیگری مخصوص خودتان باشد قطعا تاثیر گذاری آن بیشتر خواهد شد. برای همین است که امروزه اقلب تحقیقات به سمت ساخت اختصاصی موزیک برای ویدیو خود کشانده شده اند.
استفاده از نریتور های حرفه ای با صدا های خاص و آشنایی نیز همواره به قدرت رساندن یک پیام در محتوا افزوده است و تاثیر شگرفی دارد. این که یک گوینده معروف همچون مرحوم جلیلوند عزیز اسم کارخانه شما را روی لوگوموشن تیزرتان بگوید هم اعتبار می آورد و هم اطمینان. شک نکنید!

پادکست چگونه به دیده شدن بهتر برند ما کمک خواهد کرد

پادکست چیست؟!

پادکست نوعی از محتوا صوتی است که همچون یک کانال رادیویی می باشد کانالی که شما موضوع آن را انتخاب میکنید موضوعاتی همچون قصه, تاریخ, فناوری و حتی موسیقی این شماید که برای شنیدن چند دقیقه یا ساعت موضوعتان را انتخاب میکنید.

تاثیر پادکست

این که پادکست اخیراً جای خودش را به عنوان یک محصول قابل ارائه برای گذراندن درست وقت, باز کرده است شکی نیست. افزایش تولید پادکست و کانال های ارائه پادکست گواه این مطلب است. ما انواع مخاطب را داریم , در این میان مخاطب هایی هستند که اغلب وقت خود را یا لااقل بخشی از آن را مشغول گوش دادن هستند و لذت میبرند از شنیدن. نباید آن ها فراموش شوند; به یاد داشته باشید شما قرار است از همه جهات تاثیرگذار باشید. ساخت پادکست هایی برای آشنایی بهتر مخاطبان شما با محصول, دستگاه ها, عملکرد و حتی نیروهای شما و زندگی جالب هر یک از آن ها خوراک هایی است که قطعا تولید آن خالی از لطف نیست.

برخی از نمونه کارهای محتوا صوتی