رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

نمونه کارهای تولید محتوا صوتی رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

تاثیر محتوا صوتی برای جذب مخاطب

از قدیم گفتن که صداست که میماند !

تولید محتوا صوتی در نگاه اول شاید آخرین چیزی باشد که یک مدیر فروش و یا تبلیغات به آن فکر کن اما در این چند سطر قصد داریم شما را با تاثیر بسیار زیاد این نوع از تولید محتوا بیشتر آشنا کنیم.
طنین صدا و آوای زیبا همواره مانند یک روح در کالبد یک ویدئو و یا حتی یک عکس جریان سازی خواهد کرد این را شاید تدوین گران بهتر متوجه شوند که وقتی بعد از کلی تدوین و کات های متعدد چندین راش آن ها را خام میبینیم چه چیز نچسبیست و وقتی به آن موسیقی اضافه میکنیم چقدر بهتر میشود.
حالا فرض کنیم موسیقی , نریشن و یا هر محتوا صوتی دیگری مخصوص خودتان باشد قطعا تاثیر گذاری آن بیشتر خواهد شد. برای همین است که امروزه اقلب تحقیقات به سمت ساخت اختصاصی موزیک برای ویدیو خود کشانده شده اند.
استفاده از نریتور های حرفه ای با صدا های خاص و آشنایی نیز همواره به قدرت رساندن یک پیام در محتوا افزوده است و تاثیر شگرفی دارد.

پادکست چگونه به دیده شدن بهتر برند ما کمک خواهد کرد

پادکست چیست؟!

پادکست نوعی از محتوا صوتی است که همچون یک کانال رادیویی می باشد کانالی که شما موضوع آن را انتخاب میکنید موضوعاتی همچون قصه, تاریخ, فناوری و حتی موسیقی این شماید که برای شنیدن چند دقیقه یا ساعت موضوعتان را انتخاب میکنید.

تاثیر پادکست

این که پادکست اخیراً جای خودش را به عنوان یک محصول قابل ارائه برای گذراندن درست وقت, باز کرده است شکی نیست. افزایش تولید پادکست و کانال های ارائه پادکست گواه این مطلب است. ما انواع مخاطب را داریم , در این میان مخاطب هایی هستند که اغلب وقت خود را یا لااقل بخشی از آن را مشغول گوش دادن هستند و لذت میبرند از شنیدن. نباید آن ها فراموش شوند; به یاد داشته باشید شما قرار است از همه جهات تاثیرگذار باشید. ساخت پادکست هایی برای آشنایی بهتر مخاطبان شما با محصول, دستگاه ها, عملکرد و حتی نیروهای شما و زندگی جالب هر یک از آن ها خوراک هایی است که قطعا تولید آن خالی از لطف نیست.

تفاوت محتوای صوتی و پادکست:

شاید تا بحال دقت نکرده باشید، ولی بین محتوای صوتی و پادکست تفاوت هایی وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاه باشید.

هرگونه فایل صوتی که دارید، شامل محتوای صوتی شما نیز می شود. فایل صوتی نیاز به اشتراک گذاری ندارد. پادکست، فایل صوتی است که توسط سایت ها و شبکه های اجتماعی ایجاد می شود. در اکثر مواقع شما باید با استفاده از یک نرم افزار جانبی دیگر پادکست را گوش دهید.

در تولید پادکست به چه مواردی باید دقت کنیم:

  • مثل همیشه تمرکز بالایی روی مخاطبان خود داشته باشید.
  • جتما کیفیت صدای بالایی داشته باشد.
  • مطالب زیادی را پوشش دهید.

نرم افزارهایی برای تولید محتوای صوتی:

در راستای تولید محتوای صوتی، شما باید نرم افزارهایی را بشناسید تا محتوای صوتی با کیفیتی را تولید کنید. از جمله بهترین نرم افزارها برای تولید محتوای صوتی می توان به نرم افزارهای زیر توجه کرد:

  • Wavepad
  • Audacity
  • Adobe Audition
  • Fl Studio

تبلیغات صوتی چیست؟

در سال های اخیر پلتفرم های مختلفی برای تولید محتوای صوتی تبلیغاتی بوجود آمده است. محتوای صوتی چون شنیداری هستند، تاثیر بسیار زیادی دارند. در سال های اخیر محتوای صوتی جای خود را بین تبلیغات پیدا کرده است. اگر که شما کسب و کاری دارید جتما باید این نوع از تبلیغات، یعنی تبلیغات محتوای صوتی را به کار اضافه کنید.

سخن پایانی بحث محتوای صوتی :

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به توضیح و تشریح محتوای صوتی پرداختیم. به خاطر جایگاه بالایی که محتوای صوتی در سال های اخیر در سایت ها، شبکه های اجتماعی، تبلیغات و … پیدا کرده است، ما نیاز دیدیم که این بحث را برای شما توضیح دهیم. در این مقاله مباحث زیادی از جمله تفاوت محتوای صوتی و پادکست و تعریف آن دو، درمورد تولید محتوای صوتی و نرم افزارهای مرتبط و … برای شما شرح دادیم. این بحث در سال های اخیر بسیار با ارزش شده است و در سال های آینده ی جایگاه بسیار با ارزش تری را نیز پیدا می کند، پس شما باید که در رابطه با تولید انواع محتوای صوتی هوشیار باشید، و بدانید که ما در مجموعه ی رسانتو تجربه ی تولید انواع محتوای صوتی را داریم، و آماده ی پذیرش انواع سفرش تولید محتوای صوتی از طرف شما دوستان عزیز می باشیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *