رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

نمونه کارهای شرکت فرهنگی هنری رسانتو

شرکت فرهنگی هنری رسانتو همراهی با تجربه در مسیر طراحی و اجرای نمایش میدانی شماست. ما با ارائه خدمات کامل کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.
 آماده سازی نمایش از ری تا آسمان ۹۴
از ری تا آسمان ۹۵
گزارش شبکه خبر – از ری تا آسمان ۹۵

نمایش میدانی چیست؟

میتوان گفت نمایش میدانی تلفیقی از تمام خدمات اجرای ایونت می باشد که شامل لایتینگ یا نورپردازی , اجرای سیستم های صوتی ,طراحی و اجرای دکوراسیون صحنه نمایش یا همایش می باشد که این موارد می بایست به طور دقیق با یک دیگر هماهنگ طراحی و اجرا شود تا یک نمایش کامل و بی نقص را شاهد باشیم.

به طور کلی این سبک نوعی نمایش است که در فضا های باز و بزرگ نمایش داده میشود زیرا جلوه های میدانی زیادی نیاز دارد تا بتواند معنای واقعی خود را ادا کند (مانند) گروه رسانتو آمادگی کامل برگذاری رویدادهای شما را دارا می باشد با ما در ارتباط باشید.

نمایش میدانی

نمایش میدانی از گذشته تا به امروز همراه ایرانیان بوده و هست.نمایش میدانی اغلب روایتی از داستان و یا اتفاقاتی است که به طور حقیقی تاریخ سازی کرده است.نمایش میدانی به دلیل تخصصی بودن نحوه ی برگزاری آن، می بایست از تیم ها و شرکت هایی که در این حوزه سابقه و نمونه کارهای خوبی را دارند استفاده شود.تیم ها و شرکت ها می بایست با هدف های مشخص و با تنظیم  سناریو قوی شروع به اقدام تولید کنند که این سناریو ها باید با حساسیت و وسواس خاصی نوشته شوند به طوری که تمامی اتفاقاتی که در این نمایش قرار است اتفاق بیفتد را به صورت ریزبینانه مورد بررسی قرار دهند.

این نمایش ها به دلیل اینکه همانند فیلم کوتاه تولید می شوند، دارای تیم پشت صحنه ی کامل می باشد که در طراحی و اجرای دکور های نمایش و همچنین کارگردانی تمامی عوامل اجرایی می بایست نقش بسزایی را ایفا کنند.نمایش میدانی اغلب از بازیگران زیادی استفاده می شود که برای رسیدن به اهداف نمایش، همگی زیر نظر کارگردان نمایش در تلاش هستند.نمایش میدانی اهداف گوناگونی را در تولید دنبال می کند، که می توان گفت امروزه این نمایش ها جنبه ی تبلیغاتی هم پیدا کرده اند.
نمایش میدانی

انواع نمایش میدانی

نمایش های میدانی بدلیل داستان محور بودن آن، می تواند روایتی تاریخی، علمی، فرهنگی، ورزشی، سیاسی و… را دارا باشند که در مناسبت های خاص از این نمایش ها استفاده شود.بطور مثال اگر بخواهیم نمونه ای از این نمایش ها را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم به نمایش های میدانی که مرتبط با دفاع مقدس است، اشاره کنیم. که بر فرض مثال در هفته ی دفاع مقدس و یا ایونت های مناسبتی برند های معتبر که در تاریخ های خاص برگزار می کنند، از این نمایش های میدانی نام برد.

در مناسبت های تاریخی و حماسی مانند دفاع مقدس، عموما هدف از تولید این نمایش ها آگاهی و آشنایی تمامی اقشار جامعه با اتفاقات و روایت هایی است که در آن اتفاق تاریخی رخ داده است اما در ایونت ها و مناسبت هایی که شرکت ها و برند ها آن ها را برگزار میکنند، هدف از تولید و اجرای این نمایش میدانی در برگزاری ایونت ها، مبحث برندینگ و تاریخچه ی ظهور شرکت و برند مربوطه می باشد که تجربه هم حاکی از آن است که این نمایش ها تاثیر بسزایی را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت و تجربه ای ماندگار در ذهن مخاطب خواهد بود.
نمایش میدانی
 

انواع نمایش میدانی

نمایش های میدانی بدلیل داستان محور بودن آن، می تواند روایتی تاریخی، علمی، فرهنگی، ورزشی، سیاسی و… را دارا باشند که در مناسبت های خاص از این نمایش ها استفاده شود.بطور مثال اگر بخواهیم نمونه ای از این نمایش ها را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم به نمایش های میدانی که مرتبط با دفاع مقدس است، اشاره کنیم. که بر فرض مثال در هفته ی دفاع مقدس و یا ایونت های مناسبتی برند های معتبر که در تاریخ های خاص برگزار می کنند، از این نمایش های میدانی نام برد.در مناسبت های تاریخی و حماسی مانند دفاع مقدس، عموما هدف از تولید این نمایش ها آگاهی و آشنایی تمامی اقشار جامعه با اتفاقات و روایت هایی است که در آن اتفاق تاریخی رخ داده است اما در ایونت ها و مناسبت هایی که شرکت ها و برند ها آن ها را برگزار میکنند، هدف از تولید و اجرای این نمایش میدانی در برگزاری ایونت ها، مبحث برندینگ و تاریخچه ی ظهور شرکت و برند مربوطه می باشد که تجربه هم حاکی از آن است که این نمایش ها تاثیر بسزایی را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت و تجربه ای ماندگار در ذهن مخاطب خواهد بود.

نحوه ی برگزاری نمایش میدانی

نمایش میدانی نیازمند برنامه ریزی دقیق و حرفه ای می باشند و می بایست افرادی که به عنوان مدیریت پروژه در حال فعالیت هستند با تیم اجرایی پروژه تعامل خوبی را داشته باشند از دیگر نکاتی که در حوزه ی نمایش میدانی حائز اهمیت است، این است که تیم یا ارگان و یا شرکت هایی که وظیفه ی تهیه کنندگی پروژه که در مقام کارفرما می باشند را به درستی ایفا کنند و تعامل قابل قبولی را می بایست با تیم اجرا کننده ی پروژه داشته باشند.نمایش میدانی به دلیل اینکه در ابعاد بزرگ اجرا خواهند شد، نیازمند همکاری تمامی نفراتی می باشد که در تنظیم و اجرای پروژه دست داشته اند و بخش های مختلفی را عهده دار هستند.نمایش میدانی به دلیل هزینه های بالایی هم که شامل می شود، کارفرمای پروژه نیازمند این موضوع می باشد که در قبال هزینه ی زیادی که برای برپایی این نمایش میکند، بازخورد بسیار خوبی را از آن بگیرد که برای این موضوع و دستیابی به هدفی که مدنظر تیم تولید کننده است، تمامی عوامل تولید در آن دخیل هستند.

نمایش میدانی

تولید و اجرای نمایش میدانی با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

شاید برای شما جالب باشد که آژانس دیجیتال مارکتینگ در حوزه ی اجرای نمایش میدانی فعالیت میکند.باید بگوییم که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با بهره گیری از افراد خبره در حوزه ی تولید محتوای ویدیویی در تمامی جوانب این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کند که شما می توانید در حوزه ی تبلیغات شرکت و برند خود و یا حتی در مناسبت های خاص قصد برگزاری ایونت ها و یا نمایشی را دارید، با خیالی آسوده رسیدن به اهداف خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو بسپارید.

رسانتو با تجربه و عقبه ای که در حوزه ی تولید و اجرای نمایش میدانی دارد، صفر تا صد پروژه های نمایش میدانی را از طراحی صحنه و لباس تا اجرای آنها و برگزاری و مدیریت نمایش، به صورت تخصصی پروژه های شما را پیش خواهد برد.آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو شما را تا رسیدن به اهداف و مقصود خود در حوزه ی مدنظر و تخصصی شما خواهد رساند.
به علاوه شما می‌توانید از خدمات دیگر آژانس دیجیتال مارکتینگ مانند ویدئو مپینگ، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک استفاده کنید.
نمایش میدانی
 

تولید و اجرای نمایش میدانی با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

شاید برای شما جالب باشد که آژانس دیجیتال مارکتینگ در حوزه ی اجرای نمایش میدانی فعالیت میکند.باید بگوییم که آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو با بهره گیری از افراد خبره در حوزه ی تولید محتوای ویدیویی در تمامی جوانب این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کند که شما می توانید در حوزه ی تبلیغات شرکت و برند خود و یا حتی در مناسبت های خاص قصد برگزاری ایونت ها و یا نمایشی را دارید، با خیالی آسوده رسیدن به اهداف خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو بسپارید.رسانتو با تجربه و عقبه ای که در حوزه ی تولید و اجرای نمایش میدانی دارد، صفر تا صد پروژه های نمایش میدانی را از طراحی صحنه و لباس تا اجرای آنها و برگزاری و مدیریت نمایش، به صورت تخصصی پروژه های شما را پیش خواهد برد.آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو شما را تا رسیدن به اهداف و مقصود خود در حوزه ی مدنظر و تخصصی شما خواهد رساند.

آیا امکان شخصی سازی این رویداد وجود دارد ؟

بله, بعد از ارسال درخواست شما مشاوران ما با شما تماس گرفته و نسبت به کسب و کار یا فضای کاری مختص به خودتان به شما مشاوره میدهند تا بهترین بازخورد را دریافت کنید.

برگزاری یک نمایش میدانی برای سازمان ما بازخوردی دارد ؟

بله, این سبک نمایش را میتوان تلفیقی از صوت و تصویر دانست که بسیار جالب می باشد و شما میتوانید در همایش ها و رویدادهای خود از این روش استفاده کنید تا اسم خود را در ذهن مخاطبان هدف خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *