محتوای تصویری چیست و چه کاربردی دارد

شاید بیشترین و یا حتی یکی از تاثیرگذارترین محتوایی که امروزه مورد استفاده اکثر کسب و کار ها و کانال های خبری و … قرار گرفته است تولید محتوای تصویری است.
یک تصویر میتواند عکاسی شده یا به صورت گرافیکی تهیه شده باشد. در هر صورت مخاطب با یک تصویر سلب مواجه خواهد شد که قرار است از آن اطلاعات مورد نیاز را دریافت کند.

رنگ مناسب , دادن اطلاعات چکیده درجه یک و از همه مهم تر القای حس مورد نظر در هر محتوای تصویری از اولیت این نوع جذب مخاطب است.

همچنین اگر شما برای خود و محصولاتتان عکسی منحصر به فرد داشته باشید میتوانید از رقبای خود که ممکن است از تصاویر بی کیفیت و یا تصاویری رایگان اینترنت را استفاده میکنند بسیار جلوتر باشید.

محتوای تصویری
اطلاعات بیشتر
سفارش دهید

کاربرد عکاسی در تولید محتوای تصویری

خب , تولید محتوا تصویری به اندازه کافی جذاب است اما چیزی که عکس شما را منحصر به فرد میکند استفاده از محتوای است که شما تماماً خالق آن باشید. یک راه برای خالق شدن , عکاسی است.

این که شما فروشنده محصولی هستید که تولید خودتان نیست و شاید از آن ده ها عکس در فضای مجازی باشد نباید شما را از خلق و عکاسی مجدد از محصولتان بترساند. سبک عکاسی شما و محیطی که محصولاتتان در آن حضور دارد و یا حضور خود شما در کنار محصولتان آن عکس را متعلق به شما خواهد کرد.

پس نترسید! شک نکنید قدم اول برای گام برداشتن جهت تولید محتوای منحصر به فرد عکاسی و تولید محتوا تصویری مختص به شماست , این نوع محتوا به خاطر یونیک بودن قطعا تا ابد متعلق به شما خواهد بود و شما میتوانید از آن در جاهای مختلفی مثل صفحه اینستاگرام , وبسایت , جلد محصولات , مانیتور نمایشگاه ها , بروشور و کاتالوگ ها , کانال تلگرام و … استفاده کنید.

ما قادر خواهیم بود عکاسی صنعتی , عکاسی هوایی عکاسی تبلیغاتی , عکاسی همایش و مراسم های شما را با بهترین تجهیزات عکاسی و نورپردازی به شکل مطلوبی ارائه دهیم.

طراحی گرافیکی و تاثیر آن در جذب مخاطب

تولید محتوا گرافیکی در واقع یک نوع دسته بندی از تولید محتوای تصویری است. تولید محتوای گرافیکی یعنی ما روی صندلی خودمان می نشینیم و با ابزار های موجود و مواد اولیه که شاید خودمان خالق آن باشیم و یا در فضای مجازی موجود باشد دست به خلق اثری تصویری برای شما خواهیم زد. این آثار شامل مواد اولیه ای همچون نوشته , عکس و شکلک هایی میتواند باشد که در پایان به آثاری همچون یک محتوای عکسی برای صفحه اینستاگرام یا یک کاتالوگ یا بروشور منجر خواهد شد.

به یاد داشته باشید این نوع تولید محتوا مکمل بسیار عالی برای بقیه محتوا ها خواهد بود و گاهی بهترین راه برای رساندن یک پیغام و یک جمله مهم به مخاطب است , پیغام هایی مثل دعوت به یک مراسم , برگزاری جشنواره , قرعه کشی و … قطعا اثر این نوع محتوا برای رساندن این نوع پیام ها از کپشن بیشتر خواهد بود. خدا را شاکریم که تیم ما دارای نیرو های خلاقیست که تمام محتوا های ذکر شده را به بهترین شکل ارائه میدهند.