رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

نمونه کارهای تولید محتوا تصویری رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو همراهی با تجربه در مسیر توسعه کسب و کار شماست. ما با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال کمک می‌کنیم تا در این راه گام‌هایی مطمئن بردارید. تماس شما با ما می‌تواند شروع کننده‌ی این مسیر باشد،  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

محتوای تصویری چیست و چه کاربردی دارد

شاید بیشترین و یا حتی یکی از تاثیرگذارترین محتوایی که امروزه مورد استفاده اکثر کسب و کار ها و کانال های خبری و … قرار گرفته است تولید محتوای تصویری است.
یک تصویر میتواند عکاسی شده یا به صورت گرافیکی تهیه شده باشد. در هر صورت مخاطب با یک تصویر سلب مواجه خواهد شد که قرار است از آن اطلاعات مورد نیاز را دریافت کند.

رنگ مناسب , دادن اطلاعات چکیده درجه یک و از همه مهم تر القای حس مورد نظر در هر محتوای تصویری از اولیت این نوع جذب مخاطب است.

همچنین اگر شما برای خود و محصولاتتان عکسی منحصر به فرد داشته باشید میتوانید از رقبای خود که ممکن است از تصاویر بی کیفیت و یا تصاویری رایگان اینترنت را استفاده میکنند بسیار جلوتر باشید.

انواع محتوای تصویری :

به عنوان یکی از مهم ترین انواع محتوا، محتوای تصویری را می توان نام برد. در اینجا تعدادی از محتواهای تصویری را برای شما نام می بریم، که اهمیت به سزایی دارد.

1- تصویر و عکس:

اگر که قصد استفاده از تصاویر را دارید، حتما تصاویری را دانلود کنید که بسیار جذاب باشند. تصاویری که مخاطب شما را جذب کند و برای او جذاب باشد. اگر که قصد نوشتن متنی روی تصویر دارید، حتما از فونتی استفاده کنید که مخاطب جذب شود. در نهایت می توان گفت که اگر تصویری دارید که خودتان آن را تولید کرده اید، بسیار مناسب تر است ولی یادتان باشد که باید تمام هزینه تولید تصویر را خودتان بپردازید.

2- اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یکی از مهم ترین انواع تولید محتوای تصویری است. در تصاویر اینفوگرافیک شما باید تمام محتوای خود را در زمان کم و با یک نگاه به مخاطب منتقل کنید. پس تصویر و محتوای به کار رفته در اینفوگرافیک بسیار با اهمیت است. 

3- ویدئو

محتوای ویدئویی مانند تیزر تبلیغاتی یکی از مهم ترین انواع محتوای تصویری است. در این نوع از محتوا، که یکی جذاب ترین انواع محتوا برای مخاطب است، با ویدئو، تصویر و … به جذب مخاطب می پردازیم. در محتوای ویدئویی احتمال به اشتراک گذاشتن ویدئو 12 برابر بیشتر از تصویر است.

4- موشن گرافیک

در این نوع از تولید محتوای تصویری، که در سایت کاملا برای شما آن را تشریح کرده ایم، یکی از جدیدترین و تاثیرگذارترین انواع محتوا است. این نوع محتوا شامل تصاویر گرافیکی و جرکت است. اگر که در حال انجام کاری هستید، یا کسب و کاری را راه انداخته اید، حتما از این نوع محتوا استفاده کنید تا سایت یا صفحه ی شبکه اجتماعی خودتان را به روز نگه دارید.

کاربرد عکاسی در تولید محتوای تصویری

خب , تولید محتوا تصویری به اندازه کافی جذاب است اما چیزی که عکس شما را منحصر به فرد میکند استفاده از محتوای است که شما تماماً خالق آن باشید. یک راه برای خالق شدن , عکاسی است. این که شما فروشنده محصولی هستید که تولید خودتان نیست و شاید از آن ده ها عکس در فضای مجازی باشد نباید شما را از خلق و عکاسی مجدد از محصولتان بترساند. سبک عکاسی شما و محیطی که محصولاتتان در آن حضور دارد و یا حضور خود شما در کنار محصولتان آن عکس را متعلق به شما خواهد کرد.

پس نترسید! شک نکنید قدم اول برای گام برداشتن جهت تولید محتوای منحصر به فرد عکاسی و تولید محتوا تصویری مختص به شماست , این نوع محتوا به خاطر یونیک بودن قطعا تا ابد متعلق به شما خواهد بود و شما میتوانید از آن در جاهای مختلفی مثل صفحه اینستاگرام , وبسایت , جلد محصولات , مانیتور نمایشگاه ها , بروشور و کاتالوگ ها , کانال تلگرام و … استفاده کنید. ما قادر خواهیم بود عکاسی صنعتی , عکاسی هواییعکاسی تبلیغاتی , عکاسی همایش و مراسم های شما را با بهترین تجهیزات عکاسی و نورپردازی به شکل مطلوبی ارائه دهیم.

طراحی گرافیکی و تاثیر آن در جذب مخاطب

تولید محتوا گرافیکی در واقع یک نوع دسته بندی از تولید محتوای تصویری است. تولید محتوای گرافیکی یعنی ما روی صندلی خودمان می نشینیم و با ابزار های موجود و مواد اولیه که شاید خودمان خالق آن باشیم و یا در فضای مجازی موجود باشد دست به خلق اثری تصویری برای شما خواهیم زد.

این آثار شامل مواد اولیه ای همچون نوشته , عکس و شکلک هایی میتواند باشد که در پایان به آثاری همچون یک محتوای عکسی برای صفحه اینستاگرام یا یک کاتالوگ یا بروشور منجر خواهد شد.

به یاد داشته باشید این نوع تولید محتوا مکمل بسیار عالی برای بقیه محتوا ها خواهد بود و گاهی بهترین راه برای رساندن یک پیغام و یک جمله مهم به مخاطب است , پیغام هایی مثل دعوت به یک مراسم , برگزاری جشنواره , قرعه کشی و … قطعا اثر این نوع محتوا برای رساندن این نوع پیام ها از کپشن بیشتر خواهد بود.

خدا را شاکریم که تیم ما دارای نیرو های خلاقیست که تمام محتوا های ذکر شده را به بهترین شکل ارائه میدهند.

خلاصه و نتیجه ی بحث محتوای تصویری :

در این مقاله از سایت رسانتو به توضیح و تفسیر انواع محتوای تصویری و همچنین میزان تاثیرگذاری آن پراختیم. در این مقاله برای شما نمونه های مختلفی را از محتوای تصویری به نمایش گذاشته ایم. و گفتیم بعضی از انواع محتوا تصویری مانند موشن گرافیک ها هرچند که جدید هستند ولی تمامی سایت ها و صفحات شبکه های اجتماعی که قصد به روز بودن را دارند، از آن استفاده می کنند چرا که مخاطب زیادی را جدب می کنند و درصد بالایی از به اشتراک گذاشتن را به خود اختصاص می دهد. در نهایت باید بگویم که ما در سایت رسانتو تخصص ایجاد انواع محتواهای تصویری را داریم، و محتوای تصویری سایت های زیادی را تولید نموده ایم و تجربه ی بسیار خوبی را برای آنها به ارمغان آوردیم. شما می توانید تولید انواع محتوای تصویری خود را به ما بسپارید. 

امیدوارم که از این مقاله از سایت ما لذت برده باشید.