محتوا ویدیویی

بدون شک محتوا ویدیویی کامل ترین نوع تولید محتواست , محتوایی که صدا و تصویر را در بر می گرید و احساس شنیداری و دیداری مخاطب را درگیر میکند. اصولا درگیر کردن حواس کاری است که تولید محتوا خوب انجام می‎دهد.
محتوا ویدیویی با در نظر گرفتن قالب های مختلف انواع مفاهیم را به نحو احسن میتواند ارائه دهد. مفاهیمی همچون نشان دادن ابعاد مختلف کار و یا گزارشات.

تبلیغات ویدیوئی شاید در نگاه اول به علت هزینه در انتهای لیست تولید محتوای شما قرار گیرد اما نباید فراموش کنیم که محتوا ویدیویی علاوه بر نمایش در اینستاگرام میتواند در سایت شما, نمایشگرهای فروشگاه های نمایندگان شما, استفاده در نمایشگاه ها و یا به عنوان یک تیزر نلویزیونی  و یا حتی ارسال برای مشتریان شما در جواب اینکه شما که هستید مورد استفاده قرار میگیرد. محتوا ویدیویی دارای ابعاد مختلفی است از این رو انواع گوناگونی دارد که ما برای سهولت کار آن ها را به دو دسته رئال و موشن تقسیم کرده ایم.

موشن

هر ویدیوئی که رئال نباشد را در این نوع دسته بندی می گزاریم این که ساخت یک محتوا ویدیویی بدون مواد اولیه فیلم های رئال یا آرشیوی باشد و ما موارد اولیه آن را هم بسازیم در دسته موشن قرار دارد.

ساخت مواد اولیه قبل از ایجاد یک ویدیو گامی است که به این دسته اضافه شده است. مواد اولیه ایی همچون ساخت کارکتر ها و یا بک گراند ها و یا ساخت کارتونی و 3D یک محصول و … و استفاده آن در یک ویدیو که به صورت های موشن گرافیک , استاپ موشن و انیمشین می‎تواند بروز و ظهور پیدا کند. امروزه ویدیو موشن به خاطر هزینه کمتر نسبت به رئال و رنگ‎ و ‎‎لعابشان علاقه مندان زیادی پیدا کرده است.

محتوای ویدیویی رئال

ویدیو رئال یا محتوا ویدیویی رئال همان طور که از اسمش پیداست از تصاویر واقعی تهیه می شود. این تصاویر هم میتواند به صورت آرشیوی و هم به صورت فیلم‎برداری تهیه گردد یادمان باشد نشان دادن تصاویر واقعی از خدمات و محصولات شما چیزی است که مخاطب به آن احتیاج دارد این که چه کاری ارائه داده اید و یا محصولاتتان به چه شکل است.

مجموعه رسانتو متشکل از یک تیم مجرب جهت فیلم برداری حرفه ایی و تدوین بسیار خوب و تجهیزات حرفه ایی مورد نیاز جهت انواع فیلم برداری های هوایی , صنعتی و مراسم ها آماده اجرای این نوع خدمت است.

برخی از نمونه کارهای ما