رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
قیمت سفارش موشن گرافیک حرفه ای

سفارش موشن گرافیک رسانتو

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به عنوان برندی پیشرو در زمینه تولید موشن گرافیک حرفه‌ای، با همت و تمرکزی که هر روز با افتخار به کار خود اختصاص می‌دهیم، المان های موفقیت و خیره کنندگی را به تبلیغات شما اضافه می‌کنیم و نرخ تبدیل شما را افزایش می‌دهیم.

دریافت خدمات موشن گرافیک رسانتو، به شما امکان می‌دهد تا به دنیایی تازه و خیره‌کننده پا بگذارید. ما با توجه به نیازها و اهداف شما، یک داستان منحصر به فرد را ایجاد خواهیم کرد و آن را به صورت بصری به نحو احسن بیان خواهیم کرد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و دریافت جزئیات، با ما تماس بگیرید.

موشن گرافیک

آیا تا به حال خواسته‌اید داستان برند یا کسب و کار  خود را با ویژگی‌ها و جذابیت‌های یک فیلم تعاملی بیان کنید؟ آیا فکر کرده‌اید که با حرکت تصاویر به ایده‌ها و محصولات خود روحیه و جذابیتی اضافه کنید؟ 

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک هنری است که با استفاده از ترکیبی از طرح های گرافیکی، حرکت و صدا، داستان‌ها و ایده‌ها را به صورت بصری و جذاب به تصویر می‌کشد. در واقع، موشن گرافیک می‌تواند به عنوان ترکیبی از انیمیشن، جلوه‌های ویژه، تصاویر ثابت و صداهای متنوع توصیف شود.

رفته رفته با پیشرفت دنیای دیجیتال، کاربران هم در فضای اینترنت و آنلاین هوشمندانه تر عمل می کنند.تا جایی که محتوا های منتشر شده در سایت ها و صفحه های مختلف را به صورت کارشناسانه مورد بررسی قرارمی دهند.تحقیقات بر روی رفتار کاربران دنیای دیجیتال، این را نشان می دهد که علاقه ی کاربران و مخاطبین، نسبت به محتوا های ویدیویی بسیار بیشتر از محتوا های متنی است که در این بین موشن گرافیک ها به دلیل میزان جذابیت بالایی که در اختیار دارند نسبت به بقیه ی محتوا های ویدیویی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

نمایش ویدیو درباره موشن گرافیک
نمونه کارهای موشن گرافیک
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمونه کارهای استاپ موشن
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمونه کارهای کروماکی
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

موشن گرافیک

این نوع از ویدئو بخش بزرگی از دنیای طراحی گرافیک است که در دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.اگر به طرح گرافیکی ثابت، حرکتی دهید یک موشن به وجود آمده است.جابجایی فونت ها، عناوین، انتقال لوگوها، متحرک سازی ویدیوها از نمونه های ساده یک سفارش موشن گرافیک هستند.این نوع ویدیو به انیمیشن شباهت بسیار زیادی دارد، به طوری که آن را می توان نوع خاصی از انیمیشن دانست.در واقع موشن را می توان بین انیمیشن و طراحی گرافیک قرار داد.انیمیشن به مراتب بسیار پیچیده تر است، بر داستان گویی تاکید دارد و معمولا دارای یک عنصر سینمایی می باشد.

سفارش موشن گرافیک اغلب برای دستیابی به یک هدف ارتباطی خاص از طریق متون گرافیکی یا متحرک انجام می شود.گاهی استفاده از صوت در سفارش موشن گرافیک به مخاطب کمک می کند تا گرافیک و متن های متحرک را در حین تماشا بهتر درک کند.قطعا همه ی شما موزیک ویدیوهایی با متن شعر خواننده دیده اید، این یک نمونه موشن گرافیک است.سفارش موشن گرافیک با قرار دادن ایده ها به صورت بصری کمک می کند تا بهتر و آسان تر درک شوند.فرقی نمی کند صاحب چه صنعتی باشید، می توانید با سفارش موشن گرافیک پیام خود را با تاثیر گذاری بیشتری انتقال دهید.

برای مشاهده تمامی خدمات، به صفحه ی اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو مراجعه کنید


آشنایی با انواع موشن گرافیک

در هر ویدیویی تقریبا قابل استفاده می باشد تا بتواند هدف را برآورده کند.موشن گرافیک طیف وسیعی دارد و امکان ساخت انواع مختلفی از فیلم ها را می دهد.برای سفارش موشن گرافیک باید در ابتدا پیامی که می خواهید به مخاطبتان انتقال دهید و هدفی که دارید را مشخص کنید.بر اساس آن می توانید یکی از انواع ویدیوهای موشن که در ادامه معرفی می شوند را انتخاب کنید.

اینفوگرافیک

با استفاده از تصاویر، نمودارها، گرافیک ها، متون و موارد دیگر که به برجسته کردن حرکت متحرک کمک می کنند، می توان از یک ویدیوی گرافیکی برای تجسم اطلاعات استفاده کرد. همچنین می توانید مطمئن باشید که توجه مخاطب را بر روی موضوع مورد نظر جلب کرده اید. در نهایت این شما هستید که می توانید اطلاعات را به روشی که دوست دارید منتقل کنید. سفارش موشن گرافیک در رهبری فکری مخاطبان تاثیر زیادی دارد و موثر است.

فیلم های آموزشی

فیلم های آموزشی به ویدیوهای توضیح دهنده شباهت بسیار زیادی دارند. فیلم های آموزشی راه مناسبی است تا به بینندگان در فرآیند استفاده از محصول شما راهنمایی هایی ارائه دهد. پس از بازاریابی محصول خود باید تحت یک فیلم آموزشی به مخاطب آموزش دهید که محصول را چگونه و چه زمانی مورد استفاده قرار دهد و در روتین زندگی خود قرار دهد.

لوگوها

قطعا شما هر برندی را با لوگو آن به خاطر میسپارید.در واقع لوگو یک نمادی است که برند را در ذهن شما تثبیت می کند.حال تصور کنید که یک برند با سفارش موشن گرافیک به شکل یک لوگوی متحرک، می تواند تا چند برابر تاثیر گذاری آن را افزایش دهد.

GIF ها

کم تر کسی پیدا می شود که عاشق گیف ها نباشد.گیف ها یک نوع از انواع موشن گرافیک هستند.بسیاری از فیلم های لایو اکشن به گیف تبدیل شده اند.گیف ها در مقایسه با انواع دیگر این ویدیو ها بسیار سریع و ساده توسعه پیدا می کنند.گاها دیده شده که سفارش موشن گرافیک به صورت گیف بسیار بیشتر است.

ویدیوهای توضیح دهنده

قطعا ارائه یک توضیح واضح در رابطه با کسب و کاری که دارید و یا نحوه عملکرد محصولی که می فروشید یا خدمات خاصی که ارائه می دهید، کار ساده ای نیست.چرا که مشتریان و مخاطبان شما ممکن است ماهیت و منطق کاری که انجام می دهید را درک نکنند و متوجه ارزش کاری که به آن ها ارائه می دهید نباشند، این راجع به افراد و کسب و کار هایی که تازه فعالیت خود را شروع کرده اند بیشتر صدق می کند.این جاست که سفارش موشن گرافیک مانند یک ویدیوی توضیحی مسئله را حل می کند.

تاثیر جذابیت موشن گرافیک بر مخاطب

موشن در تیزر تبلیغاتی و ویدئو های موشن، با جذابیتی که دارند تضمین می کنند که مخاطب اجرا را تا آخر تماشا خواهد کرد.با داشتن یک موشن می توانید جذب مخاطب خود را در کسب و کاری که دارید به میزان زیادی افزایش دهید.آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو همراه با کادر متخصص و با تجربه ای که دارد، با طراحی و ساخت پروژه های جذاب و سرگرم کننده افزایش مخاطب را تا چندین برابر تضمین می کند.شما نیز میتوانید با سفارش موشن گرافیک برای محصول یا خدماتی که ارائه می دهید بازاریابی خود را تقویت کنید.آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانَتو به شما در استفاده از تکنیک های بازاریابی و افزایش فروش از طریق جذابیت های بصری این ویدیو ها کمک می کند و سفارش شما را به بهترین شکل انجام می دهد.

مراحل ساخت موشن گرافیک

مرحله ی اول: ایده پردازی

مرحله ی دوم: سناریو نویسی

مرحله ی سوم: طراحی استوری برد

مرحله ی چهارم: طراحی محیطی و کاراکتر

مرحله ی پنجم: متحرک سازی

مرحله ی ششم: صداگذاری

سفارش موشن گرافیک در چه جایی به کار می آید؟

ما در جاهای مختلفی موشن را به چشم می بینیم، و همچنین اگر فعالیتی انجام می دهیم که می توان از  آن استفاده کرد، می توانیم با استفاده از آن فعالیت خود را توسعه دهیم.

جاهای مختلفی می توان از این ویدیو ها استفاده کرد مانند: 

 • ساخت برند
 • استفاده در تیزرهای تلویزیون
 • قابل فهم کردن موضوعات
 • داستان گفتن
 • به اشتراک گذاری یک محصول

تاثیرگذاری موشن گرافیک بر مخاطب

موشن گرافیک به طرز چشمگیری نرخ تبدیل مخاطبان را افزایش می‌دهد و تاثیر آن بر مخاطب و تصمیماتش قابل چشم پوشی نیست. این تاثیرگذاری به دلایل زیادی اتفاق می‌افتد که به بیان آن می‌پردازیم.

جلب توجه مخاطب

موشن گرافیک با استفاده از جلوه‌های ویژه، حرکت و تغییرات بصری، مخاطبان را به طور قابل توجهی جذب می‌کند. جذب توجه در ابتدای ارتباط با مخاطبان اهمیت بالایی دارد و موشن گرافیک به عنوان یک وسیله جذاب و متفاوت، مخاطبان را در مشاهده ادامه محتوا تهیج می‌کند.

ارتباطی عمیق

حرکت و جلوه‌های ویژه موشن گرافیک، موجب ایجاد ارتباط عمیق‌تر با مخاطبان می‌شود. این تکنیک به وسیله استفاده از رنگ‌ها، نمادها، شکل‌ها و جلوه‌های بصری، احساسات و ارزش‌های مخاطبان را به خوبی درک می‌کند و با آن‌ها همدلی و همراهی برقرار می‌کند.

انتقال اطلاعات بهتر

موشن گرافیک به دلیل استفاده از جلوه‌های ویژه، حرکت و تغییرات بصری، اطلاعات را به طرزی بصری و قابل فهم بیان می‌کند. این روش، به مخاطبان امکان می‌دهد تا اطلاعات را به سرعت بیشتری درک کنند و برداشت صحیحی از محتوا داشته باشند.

ایجاد هیجان و برانگیختن احساس

موشن گرافیک، به دلیل استفاده از حرکت و جلوه‌های ویژه، تجربه جذابی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. این تجربه هیجان‌انگیز، مخاطبان را درگیر می‌کند و آن‌ها را به تعامل بیشتر با محتوا و برند تشویق می‌کند.

استفاده در موقعیت های مختلف

همانطور که در زندگی روزمره قابل مشاهده است، امروزه موشن گرافیک در موقعیت های مختلفی در حال گسترده تر شدن می باشد.محتوا های ویدیویی جذابی هستند که با پشتوانه ی خلاقیتی که در تولید آن صورت می پذیرد، پتانسیل استفاده از آن در صنعت و موقعیت های مختلف وجود دارد.اگر به تبلیغاتی تلویزیونی در داخل و خارج کشور نگاهی بیاندازیم به مسئله ی جذابیت و گستردگی آن به وضوح پی خواهیم برد و یا حتی اگر به تیزر های معرفی محصول، معرفی فیلم و سریال، معرفی پروژه و…

با این تفاسیر، قصد داریم موقعیت های مختلفی که در دنیای امروزی در آن از این نوع محتوای ویدیویی استفاده می شوند را مورد بررسی قرار دهیم.

موشن گرافیک در تبلیغات

سفارش موشن گرافیک برای تبلیغات کسب و کار و برند سازی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. با استفاده از این نوع محتوا شما می توانید یک لوگوی مناسب برای کسب و کارتان بسازید، لوگویی که معرف محصول شما باشد. با کمک آن می توانید یک کاراکتر متحرک برای کسب و کارتان داشته باشید تا در فضای مجازی یا سایت شما موجب جلب نظر مخاطبان گردد. 

موشن در شبکه های اجتماعی

پس از سفارش و طراحی آن بر اساس خواست مشتری، در شبکه های اجتماعی قرار می گیرد، دست به دست می شود، لایک میشود، کامنت می گیرد و به این ترتیب به شما کمک می کند تا بیشتر شناخته شوید.سفارش موشن گرافیک ها هزینه کمی داشته و در زمان کوتاهی تولید می شوند و پتانسیل بالایی برای تبلیغ در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی دارند.

لوگوموشن

اگر بخواهیم به صورت خیلی ساده بیان کنیم که لوگو موشن چیست، باید بگوییم که لوگو موشن امضایی از یک برند و یا شخص می باشد که در ابتدا و یا انتهای ویدئو های تبلیغاتی، آموزشی، اطلاع رسانی و انواع دیگر ویدیو ها استفاده می شود.در ساخت لوگو موشن، نقش اصلی را لوگوی برند و خلاقیت سازنده ی لوگو موشن ایفا می کند به طوری که با خلاقیت سازنده باید سناریویی برای لوگو طراحی شود.

موشن گرافیک برای هنر

در سفارش موشن گرافیک می توانید تصاویر متحرک هنری بسازید.این محتوا همواره با هنر و خلاقیت همراه بوده است.نقاشی های دیجیتال، طرح های هنری دیجیتال یا لوگوهایی که با موشن طراحی می شوند، همگی هنر ذهن خلاق یک موشن کار هستند. پس امکان جداسازی دو بخش هنر و موشن گرافی وجود ندارد و این دو کاملا بهم مرتبط هستند.

موشن گرافیک برای آموزش

در سفارش موشن گرافیک،با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد می توان مسائل پیچیده و دشوار آموزشی را به شکلی ساده تر و روان تر ارائه داد. مسائل پیچیده، خلاصه و مفید همراه با تصاویر متحرک و جذاب، آسان تر در ذهن مخاطب می نشیند. به همین منظور میتوانید کتاب های درسی و … یا جزوات خود را به صورت موشن درآورید تا بهترین بازخورد را داشته باشید.

موشن گرافیک و اینفوگرافیک

شرکت های تبلیغاتی به دنبال جدیدترین، بهترین و موثرترین راه ها برای جلب مخاطب هستند. بخاطر همین هر روش موثری که برای جذب مخاطب وجود دارد، توسط این شرکت ها مورد حمایت قرار می گیرد. تکنیک های مختلف که در کنار یکدیگر قرار بگیرند، اینفوگرافیک را تشکیل می دهند. یعنی شما می توانید با استفاده از ایلوستریتور و فتوشاپ یک اینفوگرافیک عالی تولید کنید. ذکر این نکته بسیار مهم است که ساخت ویدئوهای محتوایی در سال های اخیر 10 برابر افزایش پیدا کرده است. همین امر باعث افزایش سرعت پیشرفت در تولید و سفارش موشن گرافیک ها شده است.

تاثیر موشن در بازاریابی و افزایش فروش

این روزها افراد زیادی بیشتر اوقات خود را در اینترنت و فضاهای مجازی می گذرانند و روزانه بیش از 100 میلیون پست در فضاهای مجازی آپلود و به اشتراک گذاشته می شود.خب سوال پیش می آید که افراد بیشتر چه چیزهایی را در اینترنت میبینند؟ قطعاً محتواهای ویدیویی مخاطبان بیشتری دارند و بیشتر دیده می شوند.ساخت ویدیو به صاحبان کسب و کارها و افراد دیگر در صنعت بازاریابی کمک زیادی می کند.

پیشنهاد ما به این افراد این است که قدرت ویدیو ها را دست کم نگیرند و با تولید محتوا به صورت ویدیویی به بازاریابی خود بهبود ببخشند.اما در برخی مواقع یک ویدیو نمی تواند برای محتوا کافی باشد.

مزایای موشن گرافیک

تحقیقات زیادی روی صاحبان کسب و کارهای مختلف که از این ویدیو ها استفاده کرده اند، انجام گرفته شده است. در زیر تعدادی از مزایای این محتوای ویدیویی را که حاصل یکی از این نظر سنجی ها است را بیان می کنیم:

 • جذاب کردن محتواهای کسل کننده

بسیاری از محتواها دارای توضیحات و مضامین کسل کننده ای هستند. تصور کنید قصد دارید یک موضوع را برای مخاطبین خود توضیح دهید، شما مجبورید محتوای زیادی را به خورد او دهید، مخاطبان تحمل خواندن مطالب زیاد و طولانی را ندارند و به سرعت کسل می شوند. پس شما مجبورید که راهی برای مقابله با این موضوع پیدا کنید. موشن گرافیک همان راه حل است.محتوای طولانی و کسل کننده را با انیمیشن تبدیل به محتوایی بسیار جذاب می کنید.

 • موجب معروف شدن برند شما می شود

شما با استفاده از سفارش موشن گرافیک های بسیار جذاب، برند خود را به مخاطب می شناسانید. اگر بار بعد مخاطب برند شما را ببیند، شما را می شناسد، و همین حس آشنایی باعث می شود که جذب مطالب شما شود و بقیه ی مطالب شما را چک کند.

 • باعث مشارکت فعالیت مخاطبین شما می شود

بسیاری از طراحی ها، برای شبکه های اجتماعی انجام می شود. ویدئوهای موشن  بسیار سریع و واضح هدف را به مخاطب منتقل می کنند. طبق تحقیقات یک سوم بودجه ی دیجیتال مارکتینگ شرکت های مختلف به بازاریابی موبایل اختصاص داده می شود.

بسیاری از افراد فعالیت اجتماعی خود را با گوشی موبایل انجام می دهند. و ویدئوهای موشن به خاطر طول کم و رساندن مضمون در زمان کم و جذابیت بسیار بالایی که دارند بهترین گزینه برای مخاطب هستند که آنها را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند، در موردشان نظر بدهند، علاقه مندی خود را به قضیه نشان دهند و منتشر کنند و در کل فعالیت بالایی را در مورد ویدئوی منتشر شده ی شما داشته باشند.

 •  از لحاظ مالی به صرفه اند

همان طور که در قسمت های مختلف گفته شد، این سبک از تولید محتوا ها بسیار سریع مضمون را به مخاطب می رسانند. شما تا قبل از اینکه سفارش موشن گرافیک دهید و از آن استفاده کنید، مجبورید برای انتقال محتوای خود به مخاطب از ابزارهای زیاد و پرهزینه ای استفاده کنید، درحالیکه به محض آَشنا شدن با این نوع از محتوای ویدیویی، به عنوان مثال تنها با استفاده از افترافکت می توانید یک ویدئوی بسیار عالی بسازید و هزینه ی تولید محتوای خود را به حداقل برسانید. 

بعضی از افراد زمانی که با ویدیو شما مواجه می شوند تحت شرایط مختلف، صدای ویدئو را می بندند و نمی توانند به صدای ویدیو شما گوش دهند.موشن این قابلیت را دارد که حتی بدون صدا تمام اهداف هود را به نتیجه برساند و محتوا را به مخاطب انتقال دهد. این یکی از دلایل اصلی است که می گوییم موشن ها فوق العاده موثر است.

چگونه موشن گرافیک باعث ارتقا برند شما می شود؟

اکنون که استفاده از موبایل بسیار فراگیر شده است و پلتفرم های اجتماعی ویدیو پسندتر هستند، استفاده و تماشای ویدیوی آنلاین در حال افزایش است.در حالی که انواع مختلفی از محتوا وجود دارد که می توانند افراد را درگیر کنند، ویدیوها به طور مخصوص برای کمک به برندها برای بیان داستان های خود مناسب هستند.

 • آنها از نظر احساسی مجذوب کننده هستند. موسیقی، انیمیشن های زیبا و روایت های قدرتمند، می توانند شما را بخندانند، گریه کنید و یاد بگیرید.
 • آنها درک مطالب را آسان تر می کنند.ابزاری فوق العاده برای توضیح فرآیندها، محصولات یا موضوعات متراکم در مدت زمان کوتاه هستند.
 • آنها چیز زیادی از بیننده نمی خواهند. مردم می توانند بدون صرف انرژی زیاد بنشینند و تماشا کنند.
 • آنها به راحتی قابل استفاده مجدد هستند. می توانید یک پروژه را به چندین ویدیو تبلیغاتی 30 ثانیه ای برش دهید، یا اینکه موجودیت خود را به اینفوگرافیک های ثابت تبدیل کنید.

سفارش موشن گرافیک

ویدیو هایی بسیار شبیه به انیمیشن هستند که پیام هایی را به مخاطب می رسانند.که طبق شواهد موجود در جذب مخاطب وظیفه ی بسیار مهمی را ایفا می کند و در نتیجه منجر به تبدیل مخاطب به مشتری دائم شما می شود.

انیمیشن به هر ساختاری که دارای حرکت باشد گفته می شود. ولی گاها بعضی از این ساختارهای متحرک بسیار عجیب غریب و ناشناس هستند که به آنها موشن گرافیک گفته می شود. موشن در کلمه به معنای هر آن چیزی است که پویا است و حرکت می کند. سفارش موشن گرافیک از طریق سایت های مختلف امکان پذیر است. امروزه روش های مختلفی برای انتقال پیام به مخاطب استفاده می شود اما موشن روشی است که به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، پیام و محتوایی را به شکل جذاب و تاثیرگذار به دیگران برسانیم.

موشن گرافیک

انواع سبک موشن گرافیک

موشن گرافیک ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند، که شامل؛

 • اینفوموشن
 • ویدیوموشن
 • استاپ موشن
 • تایپوگرافی و…

که هر کدام از این سبک ها، هدف خاصی را دنبال میکنند.شما می بایست با هریک از سبک های مختلف آشنایی پیدا کنید تا بتوانید مطابق با سلیقه و نیاز کسب و کارتان، نسبت به تولید و سفارش موشن گرافیک اقدام نمایید.پس با رسانتو همراه باشید تا شما را با دنیای گسترده و پر رمز و راز محتوای ویدیویی آشنا کنیم.

اینفوموشن

در واقع باید بگوییم که کلمه ی اینفو (info) به معنی اطلاعات است.در این نوع از موشن ها، اطلاعات و داده های پیچیده را به ساده ترین شکل ممکن در قالب موشن های جذاب به کاربران می رسانند.اینفوموشن ها کمک بسزایی را در امر معرفی شرکت ها و محصولات می توانند ارائه دهند، آن هم به همان دلیل ساده و گویا بودن این ویدیو های جذاب می باشد.

ویدیو موشن

ویدیو موشن ها در زیر دسته بندی موشن گرافیک قرار می گیرند.در این نوع، ترکیبی از ویدیو های واقعی و رئال را شاهد هستیم.به طریقی که از ویدیو های واقعی و رئال استفاده می شود و در مرحله ای که امکان فیلمبرداری وجود ندارد، از موشن ها استفاده می شود.ویدیو موشن ها در معرفی برند و شرکت، معرفی محصول های منحصر به فرد، معرفی سازمان ها و… بسیار کاربردی می باشد.در این نوع از موشن خلاقیت، نقش بسزایی را ایفا می کند و به همین دلیل، مخاطب بسیاری را در طول پخش، با خود همراه میکند.

استاپ موشن

در این نوع از محتوا های ویدیویی، خلاقیت به شدت دیده می شود.روش ساخت استاپ موشن به این صورت است که سازنده ی آن، دوربین را در جایی ثابت قرار می دهد و شیء مورد نظر را در حالت های مختلف به آرامی تکان می دهند.سپس فریم به فریم از این حالت ها، عکسبرداری و فیلمبرداری میکند و در نهایت با تدوینی درست، این تصاویر و یا فیلم ها را به یکدیگر می چسبانند.در نهایت شاهد ویدیویی جذاب با استفاده از فریم های عکاسی هستیم که با خلاقیت سازنده همراه است و به همین دلیل قدرت جذب مخاطب خوبی را در بر می گیرد.

تایپوگرافی

هنر تایپوگرافی در واقع چینش حروف در کنار یکدیگر، به طوری که با تغییر شکل ساختاری و ظاهری آن و اجرای تکنیک های گرافیکی بر روی مخاطب تاثیرگذاری بیشتری را بگذارد.یکی از تکنیک هایی که برای اثر بخشی بیشتر آن ها در پیام های متنی استفاده می شود، همین تایپوگرافی ها می باشد.تایپوگرافی در طراحی لوگو، پوستر و … نقش بسیار اساسی را در جذب مخاطب ایفا می کنند.

در بالا راجع به جذب مخاطب توسط موشن گرافیک و انواع مختلف تولید موشن گرافیک صحبت کرده ایم.با توجه به اطلاعاتی که ارائه شده است، حال باید دانست که سفارش موشن گرافیک چه تاثیری در افزایش درآمد خواهد داشت؟

 برای پاسخ به این سوال باید استناد کنیم به علاقه و سلیقه ی کاربر که قبل تر راجع به آن صحبت کرده ایم.کاربران و مخاطبین دنیای دیجیتال سد محکمی در برابر زیاده گویی و محتوای متنی هستند.

پس کاربران به دنبال محتوایی هستند، که در کمترین زمان ممکن و از طریق حس بینایی و شنوایی خود، بیشترین اطلاعات را کسب کند.با استناد به این موضوع و ماهیت و رسالت موشن گرافیک، باید بگوییم که این نوع از محتوا دقیقا نیاز کاربران را مرتفع خواهد کرد و صاحبان برند و کسب و کار می توانند با این محتوای جذاب، و حساسیت در تولید آن، مشتریان خود را به مشتریان دائمی و وفادار، و در امر جذب مشتریان و مخاطبین جدید به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

سخن پایانی بحث سفارش موشن گرافیک

در این صفحه از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو سعی کردیم تمام جوانب موشن گرافیک را برای افرادی که هیچ اطلاعاتی نسبت به موشن گرافی ندارند و برای افرادی که مشغول به فعالیت در این زمینه هستند منتشر کنیم. تمام اطلاعات پایه ای و زمینه ای از تعریف موشن گرافیک گرفته تا ابزارهای تولید آن، مزایای تولید موشن گرافیک، سفارش موشن گرافیک و … را برای شما تشریح کنیم. امیدواریم که از این مطالب استفاده کنید.

شما می توانید با دریافت مشاوره سئو رایگان، از تاثیر موشن گرافیک در سئو سایت خود مطلع شوید.

لیست قیمت خدمات موشن رسانتو

طراحی ﻣوﺷن گراﻓﯾک

یکی از زمینه‌های طراحی که هماهنگ با پیشرفت تکنولوژی سیر پیشرفتی خود را طی کرده است، طراحی موشن گرافیک است. همه‌ی ایجادات در حوزه ی طراحی موشن گرافیک به تکنولوژی وابسته بوده و می‌توان گفت که این حوزه به طور کامل به تکنولوژی وابسته است.

هر چقدر پیشرفت تکنولوژی گسترده‌تر و پیشرفت بیشتری داشته باشد، طراحی موشن گرافیک نیز ابعاد گسترده‌تری به خود خواهد گرفت. این بدان معناست که با توسعه تکنولوژی، طراحی موشن گرافیک نیز تحت تاثیر و تغییر قرار خواهد گرفت. بنابراین، همیشه نیاز به طراحان ماهری وجود دارد که بتوانند بدون وابستگی به ابزارهای خاص، به خوبی با چالش‌های کار مواجه شده و به نتیجه‌ی مطلوب برسند.

ﺳﺎﺧت ﻣوﺷن گراﻓﯾک آﻧﻼﯾن رایگان

شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به دانلود هیچ برنامه‌ای یا مطالعه مقاله خاصی، ویدیوهای موشن گرافیک خود را با استفاده از گوشی تلفن همراه و به شکل آنلاین ایجاد کنید!

در واقع، شما نیازی به نصب هیچ برنامه‌ای ندارید و می‌توانید در هر لحظه که بخواهید، به ساخت ویدیوهای موشن گرافیک  آنلاین رایگان بپردازید. شاید فکر کنید که این فرآیند آنلاین زمان‌بر است یا حجم اینترنت شما را زیاد مصرف می‌کند، اما باید بگویم که این اصلاً درست نیست و تمام این مراحل به سرعت و در عرض چند دقیقه انجام می‌شود. حتی برای آپلود تصاویر و ویدیوها نیز به مشکلی برنخورید و به راحتی محتوای موشن گرافیک خود را ایجاد کنید.

طراحی و ﺗوﻟﯾد ﻣوﺷن گراﻓﯾک ﺣرﻓﮫ ای

با توجه به اینکه انتقال اطلاعات از طریق ویدئو به عنوان یکی از اثرگذارترین روش‌ها در حالت فعلی محسوب می‌شود، صنعت متحرک‌سازی نیز تحولات زیادی را تجربه کرده است. امروزه هنر موشن (Motion) به عنوان یکی از هنرهای پرمخاطب و پرطرفدار در صنعت تبلیغات و برندینگ شناخته می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که طراحان موشن گرافیک باید به دنیای گرافیک، سینماتوگرافی، و انیمیشن با تسلط یا تجربه کافی در این زمینه‌ها دست یابند. این صنعت نیازمند تخصص در حوزه‌هایی مانند رنگ‌شناسی، تایپوگرافی، هنرهای تجسمی و صداگذاری است تا بتوانند به خوبی در زمینه طراحی موشن گرافیک عمل کنند.

ﺳﻔﺎرش ﺳﺎﺧت ﻣوﺷن گراﻓﯾک

زمانی که می‌خواهید اطلاعات را به سرعت و با تأثیر بالا منتقل کنید، موشن گرافیک به عنوان یک ابزار بسیار قوی ظاهر می‌شود. این نوع محتوا به صورت آنلاین و آفلاین می‌تواند به وبسایت‌ها، اپلیکیشن‌ها یا صفحات اجتماعی یک ارزش افزوده بسیار ویژه بدهد. از موشن گرافیک می‌توان حتی با یک فیلم واقعی ترکیب شده و یک ویدیوموشن جذاب ایجاد کرد. استفاده از موشن در سایت‌ها، به ویژه زمانی که به صورت مینیمال استفاده می‌شود، بسیار جذاب خواهد بود. موشن گرافیک یک منبع غنی از محتوا است که می‌تواند به عنوان یک محتوای با ارزش به مدت طولانی باقی بماند. این نوع محتوا را می‌توانید در صفحات لندینگ یک کمپین بازاریابی استفاده کنید یا حتی به عنوان یک وسیله برای ارائه محتواهای آموزشی مورد استفاده قرار دهید. کافیست برای ﺳﻔﺎرش ﺳﺎﺧت ﻣوﺷن گراﻓﯾک به رسانتو اطمینان کنید.

ﻣوﺷن گرافی ﺑﺎ ﻣوﺑﺎﯾل

امروزه به دلیل جذابیت بیشتر مخاطبان به محتواهای تصویری، به ویژه ویدئو، حوزهٔ این نوع محتوا با پیشرفت‌های چشمگیری روبرو است.پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت موشن گرافیک به حدی پیشرفت کرده است که اکنون هر فردی با استفاده از گوشی هوشمند خود می‌تواند یک موشن گرافیک جذاب را برای تبلیغات یا تولید محتوا ایجاد کند.

در صورت عدم دسترسی به کامپیوتر یا نرم‌افزارهای گرافیکی مانند افترافکت و فتوشاپ، با استفاده از گوشی هوشمند می‌توان به راحتی مشکل را حل کرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویدئوهای موشن گرافیک دلخواه خود را ایجاد کرد. برای این منظور، انواع نرم‌افزارهای کاربردی (اپلیکیشن) مختلف در دسترس قرار دارند.

ﻗﯾﻣت ﺳﺎﺧت ﻣوﺷن گرافی

هزینه ﺳﺎﺧت ﻣوﺷن گرافی (Motion Graphics Design Price) مبلغی است که یک طراح موشن گرافیک برای ایجاد یک طرح منحصر به فرد از سوی مشتری دریافت می‌کند. تعرفه‌های طراحی موشن گرافیک با توجه به عوامل مختلفی افزایش می‌یابد. نرخ طراحی موشن گرافیک به عوامل متنوعی بستگی دارد، از جمله میزان پیچیدگی طرح، مهارت‌های گرافیست، حقوق طراح گرافیک و سابقه کار شرکت ارائه‌دهنده خدمات گرافیکی. همچنین، تعداد عناصر مورد نیاز برای طراحی و ساخت موشن گرافیک نیز بر تعیین هزینه نهایی تاثیر گذار است.

ﺳﻔﺎرش ﺳﺎﺧت اﻧﯾﻣﯾﺷن

هنر انیمیشن، یا نقاشی متحرک، به تکنیکی اطلاق می‌شود که حرکت را از طریق اتصال و ترکیب فریم‌های تصویر یا عناصر گرافیکی و شخصیت‌ها ایجاد می‌کند. انیمیشن به عنوان یک ابزار قدرتمند، در زمینه‌های آموزشی، تبلیغاتی و سرگرمی استفاده می‌شود. طراحان انیمیشن با استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای گرافیکی، پروژه‌های انیمیشن را ایجاد می‌کنند. نرم‌افزارهایی مانند 3D Max و Maya از معروفترین ابزارهای ساخت انیمیشن هستند. ایجاد و طراحی انیمیشن به عنوان یکی از زیرشاخه‌های تخصصی طراحی گرافیک محسوب می‌شود.

هزینه تولید انیمیشن و موشن گرافیک معمولاً براساس زمان به ثانیه محاسبه می‌شود. این هزینه توسط عواملی همچون کیفیت ساخت، طراحی شخصیت‌ها و سفارشی‌سازی، استفاده از افکت‌های صوتی و تصویری تعیین می‌شود. برای مثال، هزینه تولید انیمیشن سه‌بعدی ممکن است با هزینه تولید انیمیشن دو‌بعدی یا حتی انیمیشن دو و نیم بعدی متفاوت باشد. این هزینه به نرم‌افزار ساز 3D (مانند Lumion یا 3ds Max)، سفارشی‌سازی و طراحی شخصیت، تصویرسازی و… نیز وابسته است.

ﺳﻔﺎرش ﺳﺎﺧت اﻧﯾﻣﯾﺷن برای شبکه‌های اجتماعی، با استفاده از انیماتورهای حرفه‌ای، امکان‌پذیر است. در رسانتو، شما می‌توانید به راحتی پروژه خود را سفارش دهید. پس از بررسی پیشنهادات و نمونه‌کارهای انیماتورها، بهترین فریلنسر با قیمت مناسب را برای پروژه خود انتخاب کنید.

ﻣوﺷن گراﻓﯾک ﺣرﻓﮫای

تخصص در زمینه ﻣوﺷن گراﻓﯾک ﺣرﻓﮫای، از جذاب‌ترین حوزه‌های گرافیک محسوب می‌شود. در این حوزه، هنر و طراحی گرافیکی به گونه‌ای تلفیق می‌شوند که یک داستان متحرک را بازگو کنند و یک انیمیشن جذاب را ارائه دهند. این نوع طراحی مناسب برای نمایش در فضاهای مختلف از جمله وب، تلویزیون یا حتی در صنعت سینما است. کاربردهای فراوانی برای موشن گرافیک وجود دارد، مانند استفاده آن به عنوان یک صحنه در فیلم یا به عنوان یک تیزر تبلیغاتی.

طراحی ﻣوﺷن گرافی

مدتی است که استفاده از طراحی موشن گرافی دیگر به استودیوهای فیلم محدود نمی‌شود. با پیشرفت تکنولوژی و بهره‌گیری از نرم‌افزارها و تجهیزات سخت‌افزاری پیشرفته، دسترسی به این تکنیک به سرعت افزایش یافته و استفاده از آن تسهیل‌تر شده است.

اگر به دنبال این هستید که لوگوی تجاری خود را با یک حالت انیمیشنی زیبا و حروفی که در حال حرکت هستند، به‌روز کنید، این ایده ممکن است به نظر تکراری بیاید، اما در واقع هیچ چیز غیرممکن نیست. حالا تبلیغات شما با استفاده از افکت‌های جذاب و چشم‌نواز، توانسته‌اند توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب کنند.

ﻗﯾﻣت ﻣوﺷن گراﻓﯾک

ما ادعا می‌کنیم که ﻗﯾﻣت ﻣوﺷن گراﻓﯾک خود را به عنوان کمترین هزینه ممکن در ایران ارائه می‌دهیم. امیدواریم با انتخاب رسانتو، تجربه منحصر به فردی از خدمات موشن گرافیک را ارائه دهیم. تمام تلاش ما به سوی رضایت شما است، بنابراین شما را به ثبت سفارش موشن گرافیک تشویق می‌کنیم تا ساخت این نوع انیمیشن را به ما بسپارید.

ﺳﻔﺎرش ﻣوﺷن گراﻓﯾک ﺣرﻓﮫ ای

اگر به دنبال خدمات حرفه‌ای در زمینه طراحی موشن گرافیک هستید، رسانتو آماده است ﺳﻔﺎرش ﻣوﺷن گراﻓﯾک رسانتو شما را با کیفیت بالا ارائه دهد. این شرکت از بهترین تخصص‌های گرافیک داخل کشور بهره‌مند است و همچنین با همکاری با نخبگان برجسته این حوزه در سطح جهان، نمونه‌های بی‌نظیری را برای مشتریان فراهم کرده است. تیم متخصصان موشن گرافیک در رسانتو، از افراد خلاق، باهوش و با تجربه تشکیل شده است که به شما اطمینان می‌دهند که پروژه شما به دست افراد ماهر و کارآزموده‌ای سپرده شده است.

سوالات متداول

آژانس رسانتو برای مرتفع سازی دغدغه ی مشتریان و مخاطبین خود، پلن های فروشی را برای سفارش موشن گرافیک طراحی و تنظیم کرده است که در ابتدای همین صفحه قابل مشاهده هستند.در این پلن های فروش، ریز خدماتی که در ساخت موشن گرافیک به مشتریان ارائه خواهد شد به صورت کامل و جامع آورده شده است تا در کنار مشخص بودن تعرفه ی ساخت موشن گرافیک، خدماتی هم که در این قالب ارائه خواهد شد برای مشتریان واضح و روشن باشد.

موشن گرافیک به دلیل اینکه در اکثر اوقات از کاراکتر ها و المان های انیمیشنی در ساخت آن استفاده می شود و پیامی واضح و روشن را در مدت زمانی کوتاه به مخاطب خود انتقال می دهد، باعث جذابیتی می شود که امروزه در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در ساخت موشن گرافیک، تکنیک های ساخت، طراحی کاراکتر اختصاصی، طراحی محیط و… بسیار حائز اهمیت است که این امر باعث می شود، کیفیت موشن گرافیک ها را نسبت به یکدیگر متمایز کند.این ویژگی ها خصوصیات بارز یک موشن گرافیک را رقم می زنند و باعث می شود درک مطلب توسط کاربر، به سادگی اتفاق بیفتد.

به طور کلی، هدف موشن گرافیک، رساندن پیامی جامع، در مدت زمان کوتاه به مخاطبین است و فضا سازی و روح موشن گرافیک به دنبال جذب کاربر می باشد.موشن گرافیکی که با کیفیت بالا طراحی و تولید می شود، جذابیتی دارد که مخاطب را با خود همراه می سازد.

اگر بخواهیم با دید تکنیکی و با زبان ساده به این سوال پاسخ دهیم، باید بگوییم که اِلمان هایی که در طراحی محیطی و ساخت کاراکتر ها استفاده می شود و سبکی که در تولید و ساخت انتخاب می شود، در خروجی نهایی پروژه تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.در واقع این روند طراحی است که کیفیت موشن گرافیک ها را در آخر تعیین می کند.کیفیت موشن گرافیک هرچقدر بیشتر و بهتر باشد، مسلما در بازخورد مخاطبان و کاربران تفاوت ایجاد خواهد کرد.

گرچه موشن گرافیک با انیمیشن تفاوت های بسیاری دارند اما نظر کارشناسان و متخصصین در این است که موشن گرافیک زیر مجموعه ی انیمیشن می باشد.اما در اینجا به برخی از تفاوت های آنها خواهیم پرداخت.

انیمیشن ها دارای خط داستانی می باشند اما موشن گرافیک ها خط مفهومی را پیگیری می کنند که می تواند این مفهوم در قالب داستان بیان شود.تفاوت دیگری که می توان به آن اشاره کرد، در انیمیشن تمامی اتفاقات از جمله طراحی محیطی و کاراکتر ها، طراحی می شود اما در موشن گرافیک، می توان از المان های گرافیکی استفاده کرد.

از دیگر تفاوت های انیمیشن و موشن، این است که در انیمیشن، کاراکتر های انیمیشن داستان را روایت می کنند که در قالب دوبله می باشد، اما در موشن گرافیک از تک راوی استفاده می شود و کل داستان را یک نفر روایت می کند.یکی دیگر از تفاوت های مشهود در انیمیشن و موشن گرافیک، مدت زمان آن است که همیشه مدت زمان انیمیشن نسبت به موشن گرافیک، بیشتر است.

بسیاری از کاربران با این اصطلاح در ساخت موشن گرافیک برخورد کرده اند که اگر بخواهیم خیلی ساده به این موضوع بپردازیم باید بگوییم که ریگ بندی، همان استخوان بندی کاراکتر است که در خلق کاراکتر بسیار حائز اهمیت است.متخصصین ساخت موشن گرافیک برای ریگ بندی، از پلاگین های متعددی استفاده می کنند اما معروفترین پلاگین برای ریگ بندی duik است که بسیار هم پلاگین محبوبی در میان متخصصین تولید موشن گرافیک می باشد.

یکی از تکنیک های جذاب در ساخت و سفارش موشن گرافیک همین Fake 3D می باشد.به طور کلی به چرخاندن یک آبجکت (object) دوبُعدی حول محور سه بُعدی، بدون آنکه تغییری در آبجکت صورت گیرد، Fake 3D گفته می شود.

همچنین  آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو در حوزه های دیگر تولید محتوای ویدیویی مانند ویدئو مپینگ، تیزر تبلیغاتی و… نیز فعالیت های گسترده ای را با بهره گیری از متخصصان خود انجام می دهد.این فعالیت ها در امر جذب مخاطب، افزایش چند برابری در آمد، سئو سایت و… بسیار پر کاربرد و به همراه بازدهی بالا می باشد.شما می توانید از طریق ارتباط با متخصصین رسانتو، از خدمات ارزنده ای بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *