رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
 1. Home
 2. »
 3. دیجیتال مارکتینگ
 4. »
 5. تولید محتوا
 6. »
 7. معرفی 8 نرم افزار تیزر تبلیغاتی در ساخت آن

معرفی 8 نرم افزار تیزر تبلیغاتی در ساخت آن

5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی

به عنوان شخصی که تصمیم به راه اندازی و یا توسعه ی یک بیزینس را دارد، باید با انواع تیزرهای تبلیغاتی آشنایی داشته باشید. همچنین باید بدانید که این تیزرها چه کاربرد هایی برای شما دارند. از آنها برای برندسازی، برای فروش بیشتر و موارد بسیار زیاد دیگری استفاده می شود. ولی شما ممکن است که طریقه ی ساخت این تیزرهای تبلیغاتی را بلد نباشید.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی حداقل باید 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی را بشناسید. خوشبختانه کارکردن با بسیاری از این نرم افزارها بسیار راحت است و خیلی سریع کار با آنها را یاد می گیرید. و مسئله بعدی ایده ی ساخت تیزر تبلیغاتی است که آن هم با دیدن تیزر های مختلف می‌توانید به دست آورید.

در ادامه مقاله قصد داریم در رابطه با 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی صحبت کنیم.

در ابتدای مقاله تعریف کلی از تیزر تبلیغاتی ارائه می دهیم و بعد مقاله را ادامه می دهیم.

 تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی محتوایی است که در راستای برندسازی، معرفی و فروش محصول، گفتن یک خبر یا داستان و موارد بسیار زیاد دیگری مورد استفاده قرار می گیرد. موارد زیادی وجود دارند که باید در ساخت ویدیو تیزر تبلیغاتی مورد دقت قرار بگیرند. چرا که فقط ساخت تیزر تبلیغاتی اهمیت ندارد بلکه باید چیزی ساخته شود که برای کاربر بسیار جذاب باشد. از المان های زیادی باید برای هر چه جذاب‌تر کردن تیزر تبلیغاتی استفاده کنیم که در مقالات مختلف سایت به آنها اشاره کردیم.

برای مشاهده تعرفه ساخت تیزر، به صفحه ی اختصاصی تیزر تبلیغاتی در رسانتو مراجعه فرمایید

نرم افزار تیزر تبلیغاتی که در ساخت آنها بسیار موثر هستند کدامند؟

1- نرم افزار Adobe after effect

قطعاً اولین نرم‌افزاری که در زمینه ساخت ویدیو تیزر تبلیغاتی به شما معرفی میکنیم، افتر افکت است. از طرف دیگر یکی از قویترین نرم افزار های شرکت Adobe است. اگر که بخواهید از تمامی ابعاد افترافکت استفاده کنید، باید آموزش های زیادی را ببینید و می‌توان گفت که زمان می‌خواهد تا بتوانید کاملاً در کار کردن با افتر افکت ماهر شوید.

ولی نکته ای که در مورد افتر افکت وجود دارد این است که حتی در سطح مبتدی هم اگر کار کردن با آن را بلد باشید، می توانید ویدیو هایی تولید کنید ولی شاید به کیفیت زمانی که کار با آن را خوب یاد گرفته اید، نباشند ولی باز هم ویدئوهای خوبی می توان در همان سطح هم با آن ساخت. از این نرم افزار علاوه بر ساخت تیزر تبلیغاتی برای ساخت انواع انیمیشن ها و تصاویر متحرک نیز استفاده می شود.

باید گفت که فیلم های بسیار زیادی هستند که با استفاده از افتر افکت ساخته شده اند که همین نکته میزان قابلیت افتر افکت را به شما می رساند. با استفاده از افتر افکت می توانید که نور های موجود در صحنه فیلمبرداری را کاملاً تغییر دهید و بر روی تصاویر دوبعدی و سه بعدی و موشن گرافیک ها کار کنید. پس به عنوان اولین نرم افزاری که مطرح کردیم افتر افکت بسیار قدرتمند است.

5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی

2- نرم افزار Camtasia

یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی قطعات کمتازیا است. این نرم افزار امکانات بسیار زیادی را که کاربر به آن نیاز دارد را به او می دهد. امکاناتی که حتی در مواردی باعث می شود که نیاز به نرم افزار های دیگر برای کارهای خود نداشته باشید. به عنوان مثال اگر که شما قصد داشته باشید از صفحه خود فیلمبرداری کنیم کمتازیا خود این کار را انجام می دهد.

از طرفی محیط کاربری بسیار خوبی دارد که به شما امکان انجام دادن کارهای مختلفی را هم به طور همزمان می‌دهد. از طرفی نکته مهمی که در مورد این نرم افزار وجود دارد این است که، کار با این نرم‌افزار بسیار راحت است. یعنی نیاز نیست که شما در سطح پیشرفته بتوانید با آن کار کنید تا اینکه ویدیوی تیزر خوبی را ارائه دهید.

3- نرم افزار Cinema 4D

یکی از 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی نرم‌افزار Cinema 4D است. با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر و انیمیشن ها و مدل سازی های سه بعدی را به بهترین شکل ممکن بسازید. این نرم افزار نسبت به نرم افزار های هم رده ی خود بسیار کاربری راحت تری دارد. کار با آن را خیلی سریع می توانید یاد بگیرید. از طرفی امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. شما با استفاده از این نرم افزار هم می‌توانید روی تصاویر، هم انیمیشن ها، هم ویدیو ها و هم متن ها به صورت سه بعدی به بهترین شکل ممکن کار کنید.

یک ویژگی بسیار درخشان که این نرم‌افزار دارد این است که رابط کاربری بسیار راحت و خوبی بین این نرم‌افزار و نرم افزار افتر افکت وجود دارد که به بهترین شکل ممکن به کاربران امکان می دهد که بین این دو نرم‌افزار ارتباط برقرار کنند و در نتیجه محصول بسیار درخشانی به عنوان خروجی تولید کنند.

4- نرم افزار Fusion

نرم افزار فیوژن مربوط به شرکت Autodesk است. معمولا از نرم افزار فیوژن در خلق تصاویر و ویدیوهای سه بعدی مخصوص کارهای تیمی و گروهی پیچیده و بسیار خلاقانه مورد استفاده قرار می گیرد. از این نرم‌افزار برای خلق تصاویر واقعیت مجازی استفاده می شود. شاید برای شما عجیب باشد گفتن اینکه قسمتهایی از فیلم آواتار با استفاده از نرم افزار فیوژن ساخته شده است.

از این نرم‌افزار مخصوصاً در خلق تصاویر و انیمیشن ها و موشن گرافیک های سه بعدی به شکل خاصی استفاده می شود. نکته ای که در مورد این نرم افزار وجود دارد این است که، اگر که تجربه کار با نرم افزار های Adobe را داشته باشید، متوجه می شوید که مانند آنها به صورت لایه ای کار نمی کند، بلکه به صورت خطی است. مورد دیگری که باعث شده است که از این نرم‌افزار در تهیه ی فیلم‌های سینمایی استفاده بسیار زیادی شود، این است که قابلیت کار با رزولوشن های بسیار بالا را دارد.

برای اطلاع و مشاهده ی تیزر های برتر سال 2022، پیشنهاد می شود که مقاله ی اختصاصی 10 تیزر تبلیغاتی برتر را مطالعه فرمایید

5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی

5- نرم افزار Blender

یکی از نرم‌افزارهای بسیار قوی در میان 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی همین نرم‌افزار است. همانطور که گفته شد این نرم افزار بسیار قوی است از طرفی کار کردن با آن نیز مقداری دشوار است. اولین نکته ای که در مورد این نرم افزار وجود دارد این است که این نرم افزار به صورت اپن سورس کار می کند، یعنی اینکه شما می توانید کدها را تغییر دهید و هر حالتی که مد نظرتان است را روی آن اعمال کنید. این ویژگی فوق العاده که باعث میشود تیزر های انیمیشنی فوق العاده ای تولید کنیم، باعث پیچیدگی در این نرم‌افزار شده است.

در این نرم‌افزار قابلیت ترکیب تصاویر دو بعدی و سه بعدی و انواع انیمیشن های سه بعدی وجود دارد. در واقع می توان گفت که هر کاری که در ذهن تان وجود دارد را می توانید با این نرم افزار پیاده سازی کنید. ولی قبل از هر کاری باید آموزش بسیار زیاد و همچنین تمرین خیلی زیادی داشته باشید. چرا که همان طور که گفتیم این نرم‌افزار پیچیدگی های خاصی دارد.

در این مقاله ما 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی را که در ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی مختلف به ما فوق‌العاده کمک می کنند را معرفی کردیم. یادتان باشد که برای ساخت تیزر موثر، هم باید ایده بسیار خوبی داشته باشید و هم این که به نرم‌افزاری که می خواهید با استفاده از آن تیزر تولید کنید، مسلط باشید. ما در مقالات مختلف توضیح دادیم که تنها ساخت تیزر تبلیغاتی مهم نیست.

چرا که تیزر باید گیرا باشد و کاربران را جذب کند و تمامی اهدافی که برای ساخت آن مشخص شده است را به ارمغان برساند. پس المان های زیادی باید در ساخت تیزر مورد دقت قرار بگیرند. به همین دلیل ما به افرادی که تجربه زیاد و مهارت کافی در ساخت تیزر تبلیغاتی ندارند، توصیه می‌کنیم که ساخت آن را به افراد ماهر و یا شرکت های بسیار خوب در این زمینه بسپارند.

چرا که این شرکت ها تجربه کافی در زمینه های مختلف ساخت تیزر تبلیغاتی را دارند و کاملا آشنا هستند که چه تیزرهای تبلیغاتی برندهای مختلف را به اهدافشان می رسانند. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو افراد بسیار ماهر و زبردستی را داریم که کاملاً کار تخصصی شان در زمینه تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی است. تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید انواع تیزر تبلیغاتی داریم و علاوه بر ساخت انواع تیزر می توانیم مشاوره های بسیار زیادی در این زمینه به شما بدهیم.

 

6. Final Cut Pro

یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ویرایش ویدئو حرفه‌ای برای سیستم‌عامل macOS می‌باشد. این نرم‌افزار توسط شرکت Apple توسعه داده شده است و معمولاً توسط ویدئوگرها و تولیدکنندگان محتوا برای ویرایش ویدئوهای حرفه‌ای و تیزرهای تبلیغاتی استفاده می‌شود. در زیر، ویژگی‌های برجسته Final Cut Pro را بررسی می‌کنیم:

 

 1. ویرایش قدرتمند: Final Cut Pro ابزارهای ویرایش قدرتمندی را برای برش، ترکیب، جابجایی و تغییرات دیگر در ویدئوها و کلیپ‌ها ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بخش‌های مورد نظر را برش دهید، جلوه‌های ویژه اعمال کنید و انتقال‌های خلاقانه را به ویدئوها اضافه کنید.

 

 1. سازگاری با فرمت‌های مختلف: Final Cut Pro با بیشتر فرمت‌های ویدئویی رایج سازگاری دارد، از جمله فرمت‌های Apple ProRes، REDCODE RAW، AVCHD، H.264 و غیره. این ویژگی به شما امکان می‌دهد با فرمت‌های مختلف کار کنید و بدون نیاز به تبدیل فرمت‌ها، به راحتی فایل‌های خود را در نرم‌افزار وارد کنید.

 

 1. جلوه‌های ویژه و گرافیک: Final Cut Pro به شما انواع جلوه‌های ویژه و گرافیک‌های حرفه‌ای را فراهم می‌کند. از جمله انتقال‌های خلاقانه، ترازبندی رنگ، تصحیح رنگ، افکت‌های تصویری و صدا، انیمیشن‌ها و غیره. این قابلیت‌ها به شما امکان می‌دهد .

7. iMovie

یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو حرفه‌ای و ساده برای سیستم‌عامل macOS و iOS است که توسط شرکت Apple توسعه داده شده است. این نرم‌افزار برای کاربرانی که به دنبال یک راه ساده و کارآمد برای ویرایش ویدئوهای خانگی، تیزرهای تبلیغاتی یا پروژه‌های کوچک هستند، بسیار مناسب است. در زیر، ویژگی‌های برجسته iMovie را بررسی می‌کنیم:

 

 1. رابط کاربری ساده و کاربرپسند: iMovie دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسندی است که برای کاربران مبتدی نیز قابل فهم است. با استفاده از رابط کاربری متمرکز بر جریان کار، می‌توانید به راحتی فایل‌های ویدئویی خود را بارگذاری کنید و به سرعت با آنها کار کنید.

 

 1. ابزارهای ویرایش: iMovie ابزارهای مختلف ویرایش را ارائه می‌دهد، از جمله برش، ترکیب، جابجایی و انتقال بخش‌های ویدئویی، افزودن جلوه‌های ویژه، ترتیب دادن صحنه‌ها، تنظیم سرعت ویدئو و غیره. این ابزارها به شما امکان می‌دهند تیزرها و ویدئوهای خود را با کیفیت حرفه‌ای ویرایش کنید.

 

 1. قالب‌های آماده: iMovie به شما امکان می‌دهد از قالب‌های آماده برای تیزرها و ویدئوها استفاده کنید. این قالب‌ها انواع استایل‌ها، ترتیب‌دهی صحنه‌ها، افکت‌های ویژه و موسیقی را شامل می‌شوند. با استفاده از قالب‌های آماده، می‌توانید به راحتی یک تیزر جذاب و حرفه‌ای را ایجاد کنید.

 

8. Magisto

یک نرم‌افزار تلفن همراه است که به شما امکان می‌دهد تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوهای خلاقانه را به سادگی ایجاد کنید. این نرم‌افزار از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های پیشرفته برای ویرایش خودکار ویدئو استفاده می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا با کمترین تلاش و دانش فنی، ویدئوهای با کیفیت و جذاب را بسازید. در زیر، ویژگی‌های برجسته Magisto را بررسی می‌کنیم:

 

 1. ویرایش خودکار: Magisto با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های پیشرفته، به طور خودکار ویدئوهای شما را ویرایش می‌کند. شما فقط باید ویدئوها و تصاویر خود را بارگذاری کنید و Magisto تنظیمات ویرایش، برش، جابجایی، افکت‌ها، موسیقی و صدا را به طور خودکار اعمال می‌کند.

 

 1. قالب‌های آماده و استایل‌ها: Magisto قالب‌های آماده و استایل‌های متنوعی را برای ویدئوهای تبلیغاتی ارائه می‌دهد. این قالب‌ها شامل ترتیب‌دهی صحنه‌ها، انتقال‌ها، افکت‌ها و موسیقی هستند. با استفاده از این قالب‌ها، می‌توانید به سرعت ویدئوهای با کیفیت و جذاب را ایجاد کنید.

 

 1. انتشار آسان: Magisto به شما امکان می‌دهد ویدئوهای خود را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید ویدئوها را در قالب فایل‌های MP4 ذخیره کنید.

 

5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی

سخن پایانی

در این مقاله از سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، به توضیح 5 نرم افزار تیزر تبلیغاتی که در ساخت تیزر از آنها استفاده می‌کنیم، پرداختیم. قطعاً یکی از موارد بسیار مهمی که در سال های اخیر برای بیزینس های مختلف مطرح شده است ساخت انواع تیزر تبلیغاتی است. ما در مقالات مختلف از سایت به این موضوع پرداخته ایم.

نکته ی بسیار مهمی که در مقالات مختلف به آن اشاره کرده ایم این است که، تیزر تبلیغاتی باید جذاب باشد و اهدافی که برای ساخت آن مشخص شده است را به ارمغان برساند. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر که مهارت و ایده ی جذاب برای ساخت انواع تیزر تبلیغاتی را ندارید، حتماً ساخت آن را به افراد و شرکت‌های ماهر در این زمینه بسپارید. ما در شرکت خودمان افرادی بسیار ماهر را داریم که فعالیت تخصصی در زمینه ساخت انواع تیزر تبلیغاتی را دارند.

همچنین شما می توانید در قالب مشاوره سئو رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید و از خدمات ارزنده ای برای سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود بهره مند شوید.همچنین رسانتو خدماتی را در حوزه ی موشن گرافیک، ویدئو مپینگ با بهره گیری از افراد متخصص ارائه خواهد کرد که برای جذب مشتری و افزایش درآمد بسیار کارآمد خواهد بود

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *