رسانتو

آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو
  1. Home
  2. »
  3. دیجیتال مارکتینگ
  4. »
  5. تولید محتوا
  6. »
  7. بررسی ۳ نمونه تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد و ایونت

بررسی ۳ نمونه تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد و ایونت

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد

یکی از موارد مهم در مارکتینگ که می تواند کسب و کار شما را زیر و رو کنید، تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد است. در ایران معمولا چند شرکتی هستند که این ایونت ها را برگزار می کنند اما هنوز یک چرایی بزرگ برای صاحبان کسب و کار وجود دارد. اینکه چرا باید با هزینه هایی یک ایونت انجام دهند؟

در خارج از کشور، تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد، جزو باید های هر کسب و کار بزرگ و کوچکی است و بدون این رویداد ها و ایونت ها، عملا پروسه تبلیغات به بن بست می خورد. ما در این مقاله به ابتدا تعاریف کلی تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد را به شما میگوییم و 3 تیزر برتر سال های اخیر را به شما نشان می دهیم. تیزر هایی که درآمد میلیارد دلاری برای صاحبانشان داشته اند.

 

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد چیست؟

فرض کنید شما کسب و کاری دارید با چیزی حدود 40 محصول قابل ارائه به مشتریانتان و حال می خواهید برای این 40 محصول بازاریابی کنید. خوب ما صد ها روش بازاریابی داریم. از مارکتینگ سنتی و تا دیجیتال مارکتینگ در فضای وب و شبکه های اجتماعی. اما گاهی شما محصولی را تولید می کنید که مشتریان اگر هزاران تبلیغ کلیکی و ویدئو های جذاب از آن محصول را ببینند، نمی توانند درکی از آن محصول داشه باشند. برای مثال شرکت شما تولید لوازم خانگی دارد و تبلیغات خوبی را هم با تیم مارکتینگ شروع کرده اید. اما بعد از مدتی می بینید آن نتیجه دلخواه شما به دست نیامده است. راه حل نهایی برای برقراری ارتباط با مشتری، خریداران کلی و غیره تنها یک چیز است. تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد.

برای مشاهده تعرفه ساخت تیزر، به صفحه ی اختصاصی تیزر تبلیغاتی مراجعه فرمایید

چگونه تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد انجام دهیم؟

شما قصد دارید در یک ایونت یا گردهمایی که ما به آن ایونت مارکتینگ می گوییم، تعداد قابل توجهی از مردم و خریداران عمده را جمع کنید و محصول خود را به آنها نمایش دهید. یک سالن بزرگ کرایه می کنید و مقدمات را می چینید. حال وقت آن است که تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد را درست کنید.

تیزری که آنقدر جذاب باشد تا حتی آدم های معمولی که علاقه ای به محصول شما ندارند هم جذب ایونت شما شوند. در ساخت این تیزر باید نهایت دقت و خلاقیت را به خرج دهید و بیشتر بازاریابان بزرگ دنیا معتقدند اگر تیزر مناسبی تهیه کنید، هم ایونت موثر تری تولید می کنید و هم در نهایت به فروش قابل توجهی می رسید. این تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد نکات ریزی هم دارند که با تجربه های چندین ساله به دست می آیند. 

اینکه تیزر را چه زمانی منتشر کنید؟ یک ماه قبل یا دو هفته قبل از رویداد مورد نظرتان؟ اگر رویداد آنلاین است چطور؟ چه المان هایی باید در تیزر رعایت شود؟ برای هر ایونت باید موسیقی متن جذاب و سرگرم کننده داشته باشید. برای هر تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد، باید یک تیم کاملا حرفه و مسلط فیلمبرداری داشته باشید تا شات های حرفه ای بگیرند. ولی ناراحت نباشید!

تیزر تبلیغاتی معرقی رویداد

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد شماره 1

Microsoft/ future now/ 2019

 در ماه مارس سال 2019 یکی از بزرگترین ایونت های شرکت مایکروسافت در کانادا برگزار شد. بیش از 900 رهبر، مدیران برتر و کارآفرینانی از سر تا سر دنیا گرد هم آمدند تا راجع به آینده هوش مصنوعی صحبت کنند.شرکت مایکروسافت یک فرصت دید و سریع هم از آن بهره برداری کرد. صفر تا صد این پروژه یک درس کامل برای همه شرکت های ایرانی است.

مایکروسافت فهمید کسب‌وکارهای کانادایی شروع به درک این موضوع کرده‌اند که چگونه فناوری‌های دیجیتال می‌توانند  خود را بهینه کنند و فرصت‌های جدیدی را برای بهره‌ وری کارکنان و جذب مشتری جدید باز کنند، اما مطالعات نشان می‌دهد که آنها با سرعت کافی حرکت نمی‌کنند. علیرغم سرمایه‌گذاری‌های محلی و گسترش مراکز رشد هوش مصنوعی و مراکز تحقیقاتی در مکان‌هایی مانند تورنتو، ادمونتون و مونترال، کسب‌وکارهای کانادایی از فرصت‌های عظیمی که توسط هوش مصنوعی امکان‌پذیر شده است، استفاده نمی‌کنند.

پس مایکروسافت که یکی از پیشتازان صنعت هوش مصنوعی است یک ایونت بزرگ در کانادا ترتیب داد. تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد مایکروسافت یکی از بهترین نمونه های این صنعت است. به طوری که حجم معاملات هوش مصنوعی بین این شرکت و شرکت های کانادایی افزایش چشمگیری داشت.

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد شماره 2

Data Innovation Summit 2020

یکی از بزرگترین گردهمایی هایی که بعد از عادی شدن کووید 19 برگزار شد، دیتا سامیت سال 2020 بود. در این اجلاس که یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین رویداد سالانه داده و هوش مصنوعی در شمال اروپا است و  خلاق ترین ذهن ها، شاغلین سازمانی، ارائه دهندگان فناوری، نوآوران نوپا و دانشگاهیان گرد هم جمع می شوند تا راجع به آینده هوش داده، اینترنت اشیا و موارد دیگر صحبت کنند. در این رویداد نزدیک به 200 نفر سخنران حرفه ای دارد و میلیون ها نفر چه به صورت فیزیکی و چه به صورت آنلاین آن را تماشا کردند. برگزاری چنین رویدادی و اینکه مردم علاقه پیدا کنند به ایونتی بروند که سر رشته ای از آن ندارند، همه آن فقط بستگی به تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد دارد. تیزر هایی که آنچنان جذابند که مخاطب فراموش می کند راجع به چه هستند و فقط می خواهد بخشی از آن باشد. تیزر هایی که کارمندان برای حضور در آن، مرخصی می گیرند تا در آن حضور پیدا کنند.

تیزر های شرکت Data Innovation  یک کلاس درس آموزشی بزرگ است .

برای آشنایی با نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی برند، پیشنهاد ما به شما، مطالعه مقاله ی اختصاصی 5 عامل پر اهمیت در طراحی صحنه تیزر تلویزیونی می باشد

تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد 3

AMSTERDAM MUSIC FESTIVAL 2016

یکی از مهمترین و پولساز ترین ایونت هایی که در دنیا برگزار می شود، ایونت های فستیوال های بزرگ موسیقی است. معمولا چون در کشور های مختلف و در زمان تعطیلات بین فصلی انجام می شود رقابت بسیار شدیدی بر سر این است که کدام فستیوال بتواند بیشترین مخاطب که بیشتر از قشر جوان هستند را جذب کند. اینجا است که تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد خودش را نشان می دهد. یکی از بهترین نمونه ها فستیوال آمستردام در سال 2016 بود که تیزر تبلیغاتی اش یک شاهکار به تمام معنا است و مو را به تنتان سیخ می کند. شروعی ارام با بیت آهنگ های موسیقی دیسکو و نمایی از شهر زیبای آمستردام با آن ساحل های باشکوهش.  فضای شهری پر از دوچرخه و زندگی که جریان دارد و بعد در ادامه می رسد به شبی که فستیوال آغاز می شود. رفتن شات ها از روز به شب و صدای سنگین سالن موسیقی شما را چنان دچار هیجان می کند که دوست دارید در همان لحظه در هلند باشید و هیچ وقت از آنجا خارج نشوید. تمام شات به شات این تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد آمستردام، در ستایش زندگی و جوانی است

ساخت تیزر تبلیغاتی

شرکت دیجیتال مارکتینگ رسانتو با داشتن سالها فعالیت چه در عرصه برگزاری ایونت و چه در ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد، می تواند برای شما و کسب و کارتان بهترین و به روز ترین تیزر ها را تولید کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

2 پاسخ

  1. مقاله خیلی خوبی بود فقط نقطه ضعفش این بود که خود تیزر رو قرار نداده بودید که ببینیم
    تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *